Treść opublikowana przez DarekCHW
-
E60 530i BLACK SAPPHIRE | BMW Individual
Maly incydent... I mala naprawa... ;p
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
I mi pasuje 14 ;) U mnie polamany drazek kierowniczy.......
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
I u mnie dzis powstal maly problem z BMW.. Ale do konca tygodnia powinienem go ogarnac...
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Jest juz jakis konkretny namiar na miejscowke?
-
E60 530i BLACK SAPPHIRE | BMW Individual
Interesuja mnie takie nerki. Wie ktos moze czy mozna takie znalezc do E60? http://images61.fotosik.pl/736/cf498589c6e06a5dmed.jpg http://images61.fotosik.pl/736/9dd457f194712491med.jpg
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Obecny :P I potwierdzam swoje przybycie :P
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
I nie wiem ile w tym prawdy ale slyszalem, ze od 1go stycznia 2014 zaostrzyli w Belgii norme do 0,2 promila ;P Panowie, wrocmy do tematu :P
-
E60 530i BLACK SAPPHIRE | BMW Individual
hehehe :P Dobre :P Zaczne juz strugac :)
-
E60 530i BLACK SAPPHIRE | BMW Individual
Zgadza sie :) Jeszcze raz dziekuje :D A teraz OT :) - mój Skarb :D 26.02.2014 na świat przyszła moja córeczka Natalia :) http://images64.fotosik.pl/724/bee974c3f3601eb5med.jpg
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Jesli po sobocie urodzinowej, gdziekolwiek bys nie jechal, to i tak bedzie przypal ;p Dla mnie bez roznicy czy BE czy NL :P
-
E60 530i BLACK SAPPHIRE | BMW Individual
Dzisiaj zamontowalem modul MULF. A Kolega Capaz wszystko ladnie zaprogramowal :) Samsung Galaxy Note zostal bezproblemowo sparowany z BMW. Dziekuje :P Seryjny telefon ze schowka zostanie zdemontowany.
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Dla mnie nie ma znaczenia gdzie ;P Jak macie jakies fajne miejsca w Belgii, czemu nie ;p Aktualizuje: 1. jurasbreslau 2. damp21plbe 3. Gedio (mysle, ze jescze 2-3 osoby uda mi sie zorganizowac ze swoimi samochodami) 4. H_A_R_T -23. 03 :wink: 5. pawelfit 6. gk tds (dwie e61) :wink: 7. Kubaa88 chyba że wypadnie mi praca w nd... 8. elus_WSH (moze kogos ogarne jeszcze) 9. DarekCHW + najprawdopodobniej E46
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Nie wiem czy ma to wieksze znaczenie. Nie raz na jakis zlot jechalem i 500 km w jedna strone. Nie wyliczam km :P
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
23 marca 2014 BE? NL? 1. jurasbreslau 2. damp21plbe 3. Gedio (mysle, ze jescze 2-3 osoby uda mi sie zorganizowac ze swoimi samochodami) 4. H_A_R_T -23. 03 :wink: 5. pawelfit 6. gk tds (dwie e61) :wink: 7. Kubaa88 chyba że wypadnie mi praca w nd... 8. elus_WSH (moze kogos ogarne jeszcze) 9. DarekCHW
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Dla mnie nie ma znaczenia, czy holandia, czy belgia..
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Znowu temat padl? :(
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Proponuje ustalic jeden, sztywny termin. Potem zajmiemy sie miejscem.
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
hehe. A ja na Ixelles :))
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
To kiedy robimy? Lukaszbxl, z ktorej czesci Bxl jestes?
-
Falujace obroty e60 530i
Swiece, kable i filtr - dosc dawno.. Lewe powietrze wykluczam, bo sprawdzalem. Podlaczalem kompa.. Objawy te pojawily sie z dnia na dzien. Jednego dnia bylo wszystko ok. Wieczorem podlaczylem kompa i grzebalem w INPIE. Opcja po opcji. Auta juz nie odpalalem i nie jezdzilem. Kolejnego dnia jadac do pracy, pojawily sie w/w objawy... " podczas normalnej jazdy czasem obroty sie zaczynaja podnosic i opadac... ...a przy tempomacie obroty nie faluja"
-
Falujace obroty e60 530i
Jesli podczas normalnej jazdy czasem obroty sie zaczynaja podnosic i opadac... ...a przy tempomacie obroty nie faluja, to...?
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Zdjecia w porcie zapowiadaja sie obiecujaco :)
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Niestety bylo inaczej. Auto stalo pod domem, bo skonczylo sie polskie OC. A w Belgii auto bez OC nie moze parkowac przy drodze publicznej. Policjantka dajaca dokument uprawniajacy odbior samochodu z parkingu powiedziala, ze ktos "zyczliwy" zadzwonil z informacja, ze dokladnie tu stoi auto bez waznego ubezpieczenia, a jego wlasciciel ma meldunek w BE.. Przyjechali, zabrali. Dodam, ze na mojej ulicy w odleglosci moze 100 metrow od mojej klatki, stoja zazwyczaj 3-4 auta ba polskich blachach. A oni przyjechali tylko i wylacznie po moje. Mniejsza z tym :) Wszystko pozalatwiane, poplacone :) I jest GIT :D Wrocmy do tematu :) Dla mnie nie ma roznicy gdzie bedzie zlocik. Wazne, by byl :)
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Szczerze? Nie znam zadnych ciekawych miejscowek w Belgii. Tak, z parkingu pod domem. Podjechalo dwoch policjantow na motocyklach. Chwile potem holownik. Dostali sie do srodka.. Rozbroili alarm.. Podpieli BMW do "motyla" holownika i odlechali.. 450 euro kwartalnie?? 1800 euro rocznie???? Zartujesz???? Mi rocznie pierwszy podatek drogowy naliczyli 753 euro - placone corocznie. Oplata od 1 stycznia do 31 grudnia danego roku. Wprowadzenie do ruchu (auto importowane, oplata jednorazowa) - 2230,49 euro. Do tego akcyza - 1 euro (placone jednorazowo za papier od duanow).. No i OC..
-
[Exx] Sygnał dźwiękowy zamka centralnego
Zaprogramowane mam follow me home.. Aktywujesz to poprzez jednokrotne wcisniecie przycisku bagaznika - swiatla zaswiecaja sie na czas ustawiony w iDrive. Mam pytanie - czy aktywacje follow me home mozna przeniesc na inny przycisk? Np na przycisk zamykania auta? Pytam, bo chcialbym uruchomic panicmode - a to wlacza sie przyciskiem bagaznika. Z gory dziekuje za popowiedz. Panic mode aktywuje sie poprzez dluzsze przycisniecie przycisku bagaznika.. Ale bagaznik otwiera sie tak samo - dluzej przytrzymuje sie przycisk. Nie chcialbym, by moje auto np w czasie poszukiwania go na duzym parkingu stalo z otwartym bagaznikiem.