Treść opublikowana przez DarekCHW
-
E60 530i BLACK SAPPHIRE | BMW Individual
Kolejna wizyta w Polsce, a wraz z nia wymieniony olej silnikowy - Castrol 5W30 Koszt - 378,00 zl * Castrol EDGE 5W30 (2 x 4 litry): 318,00 zl * filtr: 30,00 zl * wymiana: 30,00 zl
-
E60 automat - odpalanie/gaszenie z pilota
Dowiedziales sie czegos wiecej?
-
E60 automat - odpalanie/gaszenie z pilota
Kazda E60 to ma? Jak sprawdzic, czy to dziala?
-
E60 automat - odpalanie/gaszenie z pilota
To urzadzenie wpinane w CAN jest jakas wlasnorobka? Czy jakims gotowym urzadzeniem? Zbliza sie zima i chcialbym ogarnac temat.
-
INSPEKCJA OLEJOWA – jakie parametry są brane pod uwagę.
A sa BMW bez bagnetu??
-
Wymina płynu chłodzącego i świec zapłonowych E60 3.0i
Wyzej wyczytalem, ze w E60 z 2005 jest elektryczna pompa wody... Oj, chyba nie... 2005 rocznik to PRE LCI. Moja 530i jest z 2004, tak wiec tez PRE LCI... ...a u mnie nie ma elektrycznej pompy wody. Pompa napedzana jest paskiem wieloklinowym i niedawno ja wymienialem. Chyba, ze o czyms nie wiem. Poza tym, aby spuscic wode z ukladu chlodzenia, chlodnica posiada zawor, po lewej na samym dole chlodnicy. Ale wracajac do tematu... Po naprawie wycieku z ukladu chlodzenia, czeka mnie wymiana plynu.. Stad kilka moich pytan: 1 - jaki zalac plyn do chlodnicy? Czerwony? Czy zielony? (jestem w Belgii i nie ma tu dostepnych plynow takich jak w PL) 2 - ile trzeba zakupic plynu? 3 - aby spuscic stary plyn z ukladu chlodzenia wystarczy oskrecic czerwony zaworek w dolnej czesci chlodnicy? 4 - w jaki sposob odpowietrzyc uklad? Jest gdzies jakis zawor odpowietrzajacy? Czy odpowietrzenie nastapi samoczynnie? 5 - czy po zlaniu starego plynu, uklad nalezy przeplukac jakims "plukaczem"?
-
E60 wskaźnik zbiornika paliwa / LPG
up...
-
E60 automat - odpalanie/gaszenie z pilota
up....
-
E60 530i BLACK SAPPHIRE | BMW Individual
Nikt nie wie...
-
E60 530i BLACK SAPPHIRE | BMW Individual
Od jakiegos czasu zauwazylem znikome ubytki w plynie chlodniczym. Wczoraj udalo mi sie zlokalizowac wyciek. Winowajca byl oring na czujniku z lewej strony chlodnicy. http://img854.imageshack.us/img854/9541/b23u.jpg Docelowo chce przed zima wymienic plyn w ukladzie chlodzenia. W zwiazku z tym, mam kilka pytan: 1 - jaki zalac plyn do chlodnicy? Czerwony? Czy zielony? 2 - ile trzeba zakupic plynu? 3 - aby spuscic stary plyn z ukladu chlodzenia wystarczy oskrecic czerwony zaworek w dolnej czesci chlodnicy? 4 - po zalaniu nowego plynu uklad trzeba odpowietrzac? Jest gdzies jakis zawor odpowietrzajacy? Czy odpowietrzenie nastapi samoczynnie? 5 - czy po zlaniu starego plynu, uklad nalezy przeplukac jakims "plukaczem"? Z gory dziekuje za informacje.
-
E60 automat - odpalanie/gaszenie z pilota
Up
-
Dobra nuta na dlugie trasy ;p
Taka prawda :)
-
E60 wskaźnik zbiornika paliwa / LPG
Diody diodami. Niech sobie beda. Sa skalibrowane tak jak sa. Ale zamontowane sa w niebardzo widocznym miejscu. Podczas jazdy trzeba sie dosc wysilic, by na nie spojrzec. Dlatego chcialbym miec wskazania poziomy LPG na wskazniku paliwa. Jedyne co znalazlem, to cos takiego. Ostatni post: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic247405-30.html Skoro udalo sie to komus zrobic w starej Astrze, to dlaczego nie w E60? Nie jestem elektronikiem, dlatego podany w linku opis jest dla mnie niezrozumialy.
-
E60 automat - odpalanie/gaszenie z pilota
up
-
E60 wskaźnik zbiornika paliwa / LPG
up
-
Dobra nuta na dlugie trasy ;p
Jesli o mnie chodzi, nie ograniczam sie do jakiegos gatunku, Slucham przeroznej muzyki. Od rocka, poprzez muzyke klubowo, konczywszy na spokojnej klasycznej (ale to juz sporadycznie). Dlatego jakiekolwiek propozycje sa mile widziane ;p
-
E60 - Ambient Light
Moglbym Cie prosic o jakies zdjecie z bliska podswietlania klamek i schowkow? Chcialbym zobaczyc jak to wyglada i jak rozwiazano montaz podswietlania w E60. Z gory dziekuje :P
-
Dobra nuta na dlugie trasy ;p
Macie moze cos fajnego do posluchania w czasie jazdy? Jestem otwarty na sugestie ;p
-
E60 - Ambient Light
Daloby sie cos takiego dolozyc? Mam na mysli np efekt: http://i162.photobucket.com/albums/t279/deejpsb/m3/Image00001cc.jpg W E60 sa tylko po dwie pomaranczowe diody na podsufitce - dwie z przodu i dwie z tylu.
-
E60 wskaźnik zbiornika paliwa / LPG
Jednak co wskaznik, to wskaznik ;p
-
Swiatla drogowe e60
Oczywiscie, ze sie da ;P
-
E60 automat - odpalanie/gaszenie z pilota
Bylbym wdzieczny za informacje.
-
E60 wskaźnik zbiornika paliwa / LPG
Ma moze ktos jakis opis / pomiar opornosci wskaznika poziomu paliwa w E60 530i z 2004 r? * pelny zbiornik * 1/2 zbiornika * poczatek rezerwy * pusty zbiornik Bylbym wdzieczny za informacje.
-
520i LPG e39 - Wskazania ekonomizera a rodzaj paliwa
To troszke dziwnie. Ja majac butle 70 litrow, wchodza mi 62-63 litry.
-
E60 wskaźnik zbiornika paliwa / LPG
Chcialbym wznowic temat. Wiem, ze wskazania nie beda zbyt dokladne. Na chwile obecna diody od poziomu LPG mam w malo widocznym miejscu (wena i inicjatywa gazownika). Podczas jazdy trzeba sie dosc wysilic, zeby dojrzec ilosc gazu. Wskazania na wskazniku paliwa, bylyby idealnym rozwiazaniem. U mnie wyglada to tak: http://img809.imageshack.us/img809/1483/1yer.jpg Jest to chyba WPG4 produkcji AC.. Na jakims innym forum znalazlem jego parametry: pelny zbiornik =0 ohm pusty zbiornik 50 kohm