Treść opublikowana przez jacekmury1
-
320d regeneracja walu
Mialem to co ty,tylko nieregenerowalem walu bo gosci zaspiewal mi 1000zl,kupilem uzywke na allegro za 160zl+100zl wymiana.
-
Oleje Motul- podróba?!
Na innym forum bmw gosciu udziela sie w temacie o olejach wiec chyba pewny jest.
- Hamulce pomocy
-
329D 150KM Most do wymiany ?
Sprawdz tuleje dyfra jak sa wibracje , tlumik drgan,podpory walu oraz sam wal.
-
320D Podpora Wału . Wibracje . Drgania
Nie te waly sie roznia,musisz kupic z 136km lub 116km z 318d,poliftowy wal ma jedna podpore a ty masz dwie.
-
Śląskie
Ja wkazdym razie nadal bede korzystal z uslug pana Krystiana.
-
Wymiana oleju w tylnym moście - WRAŻENIA ;)
Ja kupilem org olej bmw 46zl1l i zalalem tym co idzie do zaszperowanych bo bardziej wytrzymaly i ponoc lepszy.
-
Śląskie
Kazdy moze zdarzyc sie podkniecie jak pisalem wyzej mnie tez 1-szym razem zawiedli ale potem bylo juz wszystko ok,co do Tarnowskiego to tez slyszalem duzo roznych opinni od negatywnych az do bardzo pozytywnych.
-
Śląskie
Juhass a ja tam zlego slowa niepowiem,choc tez kiedys postawil bledna diagnoze ale potem sie zreflektowal i wszystko jest git,jak dlamnie p.Krystian to bardzo dobry szpec wiec polecam.
-
320D Podpora Wału . Wibracje . Drgania
Witaj tez borykalem sie z drganiami,wymienilem podpory obie na org. bmw niepomoglo ,dopiero wymiana walu napedowego zalatwila sprawe.W strym wale byly luzy na krzyzakach,kupilem wal uzywka 160zl+wymiana 100zl i po sprawie bynajmiej umnie.
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Niemasz dpf to kup ll01.
-
318d 2002 rok czy dobry wybór????
Lift byl marzec 2003r.
-
318d 2002 rok czy dobry wybór????
Niedoczytalem ja juz mamna CR i polecam jezdzi na oparach doslownie,malo awaryjny chociaz troszku wiecej mocy by sie przydalo na poczatku wystarczalo ale teraz apetyt rosnie.
-
318d 2002 rok czy dobry wybór????
Mam taki silnik i naprawde super sie sprawuje ,na poczatku starczalo mocy ale z czasem apetyt rosnie.Napewno lepszy niz 136km,jest juz na CR i to spora zaleta.
-
Jak jeździcie swoimi 320D?
Krec wyzej silnik daj popracowac turbine.zmiana biegow przy 1,5tys obr jest szkodliwa .
-
Czy ten olej to oryginał??
Tak porodukuje go Castrol,sam go kiedys lalem,ale ostatnio wlalem Motula i mam odczucie ze silnik duzo lepiej pracuje.
-
Śląskie
Dombrek to powiedz ile zaplaciles?100mg ci tylko dali to niewiele.
-
M3 anglik
A ja mialem Focusa angola.,wszystko zrobione jak trzeba a sprzedalem za taka sama cene jak chodzily wtedy nasze Focusy.
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Goraco polecam Motula X-CESS 5w-40 po wymianie motor sie wyciszyl poprostu miodzio,polecam.
-
320d - nieprzyjemny zapach z nawiewu
W Cytrynce jest tam jakis czujnik ktory dostaal w leb.
-
320d - nieprzyjemny zapach z nawiewu
Gdzies tam w srodku jest elektronika i po uzyciu pianki szlag ja trafil,dodam ze nie w Bmw tylko w Cytrynce takie cos sie stalo klientowi.
-
320d - nieprzyjemny zapach z nawiewu
Jak masz klimatronic to niewlewaj zadnych pianek widzialem co te pianki moga zepsuc,sproboj odgrzybic ultradzwiekami skoro ozonem juz robiles.
-
Kontrolka od klocków hamulcowych Jakie klocki kupić?
Temat rzeka poruszany juz 125367razy wystarczy poszukac.
-
320d koło pasowe, ocena stanu
jak koło ci wypadnie to możesz możesz mieć większe koszty :norty: Bolo 73. Juz mialo wypasc 3 lata temu,kolo ma delikatne zmarszczenia i niema luzow, wiec niebede wymienial na kazda sugestie mechanika.
-
Filtr oleju do e39 530d
Ja moge polecic jeszcze Knechta bardzo dobry wyrob.