Skocz do zawartości

jacekmury1

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jacekmury1

  1. Ja rowniez mam delikatne pekniecia na gumie kola,odkrylem to 3 lata temu na przegladzie w serwisie BMW,kola niewymienalem jezdze nic sie niedziej poczekam na jakies wieksze objawy zuzycia.Szkoda profilaktycznie tracic kase.
  2. Bzdura totalna niesluchaj glupot,jak ma cieknac to na kazdym oleju bedzie lac a wyciek i tak trzeba naprawic.
  3. Gdzie byles na kompie?
  4. jacekmury1 odpowiedział(a) na Mairek10 temat w Oleje
    Lalem juz duzo roznych oleji ale polecam jeden Motul jak dlamnie najlepszy olej sam uzywam X-Cessa 5w-40.
  5. jacekmury1 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Mobil Klimat polecam goraco sprawdza wszystko jak nalezy.
  6. Nigdy wiecej tego nierob.
  7. jacekmury1 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Niebawem czeka mnie kontrola i nabicie klimy podjade dowas napewno,po calej operacji napisze co i jak.
  8. Dokreciles kolo po zmianie?Siostra miala taki przypadek stuki kola a to sruby niedokrecone byly.
  9. Ja kupilem uzywke ,gdyz nowa w serwisie cos kolo 2tys.
  10. Poszukaj jest specjalny dzial poswiecony twojemu pytanu.
  11. Podepnij kompa.
  12. Dzieki Patryk.
  13. Jakis konkretny producent?
  14. Jaki polecacie czujnik klockow ?
  15. Ale pasowalo by tez wymienic olej,nie tylko nabic gazem.
  16. Musisz pojechac do warsztatu zajmujacego sie napelnianiem,sam tego niezrobisz.
  17. jacekmury1 odpowiedział(a) na Vince temat w E46
    Oby daw waly sa z 136km lub 318d 116km bo to te same waly.Ty musisz miec wal o takim nr26111229569 wiem bo niedawno wymienialem wal.150km ma tylko jedna podpore wal 2 czesciowy.
  18. jacekmury1 odpowiedział(a) na mateusz88 temat w Oleje
    Szkoda kasy na takie gow... najlepiej i najpewniej tak jak pisal przedmowca spuscic olej przez korek miski olejowej.
  19. Tez tak mialem ,ale przy usunieciu innej usterki (wymienilem wal napedowy) problem znikl.
  20. Regeneracja kosztuje znacznie drozej musisz wymienic krzyzaki a trzeba je dorobic a nastepnie dopiero wal sie wywaza mnie za taka usluge kazali zaplacic 900zl,wiec kupilem uzywke wal za ktory dalem150zl i 100 wymiana.A biegi jak ci wchodza?
  21. x2 tez tak mialem
  22. Koledzy umnie tez przez chwile po odpaleniu koncowy tlumik bardzo drzy,po chwil wszystko jest ok co moze byc przyczyna?
  23. Tez mnie czeka zakup noweho znaczka,teraz chyba mam podrobe bo niechce mi sie wierzyc zeby kolor schodzil,teraz tylko org. w aso.
  24. Wymien wszystkie plyny plus odma.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.