Treść opublikowana przez jacekmury1
-
318d wymiana wahaczy
Ja zakladam tylko Lemfordera i wlasnie jego czesci polecam.
-
318i Wymiana oleju z wskrzyni biegów -manualna
Podobno Bmw w org.olejach ma jakies specjalne dodatki,tak slyszalem ale ile w tym prradwy to niewiem.
-
330d - jakie łożysko z piastą na przód?
Napewno Delphi musialo spelnic surowe normy BMW ze zostalo zamontowane na 1-szy montaz.
-
318i Wymiana oleju z wskrzyni biegów -manualna
Dokladnie niepamietam ale cos kolo 95zl za 1litr.
-
330d - jakie łożysko z piastą na przód?
Fag lub Skf ,a Meyle odradza.
-
328i montaż rozpórki a ustawienie geometrii
Niema potrzeby robienia geometrri. :D
-
318i Wymiana oleju z wskrzyni biegów -manualna
Wymienialem olej na org. kupiony w serwisie,wlalem ponad litr.
-
320d polift błotnik zamiennik czy oryginał
x2
-
320i amortyzatory i wahacze
Amorki Sachs a wahacze Lemforder i jest super.
-
320D wibracje przy hamowaniu z >150km/h
Jak tarcza bedzie juz cienka to nici z przetaczania pozostaje zakup nowych i to wlasnie proponuje.
-
320d jakie świece żarowe są najlepsze
Beru lub Ngk
- 320ci czy 318ci
- 320d 150KM Świece zarowe
-
318d m47n 05/2003 r. sprzęgło czy dwumasa??
Biegi wchodza ci bez problemu?Pewnie sprawdz stan sprzegla i calej reszty.
-
Zmiana wydechu / tłumika w silniku benzynowym.
W benzynie zawsze to lepiej brzmi ,tak sadze.
-
318d m47n 05/2003 r. sprzęgło czy dwumasa??
Dokladnie skrzynia na bok i sprawdzic co i jak,jak co to wymieniaj caly komplet.
-
Koniec mojej udręki z 320d
Lepiej mowic co sie zrobilo ewentualnie co zostalo do zrobienia,ja swoja jezdze 2lata i zero awari tylko czesci eksplatacyjne nastepne auto tez bedzie BMW.
-
Koniec mojej udręki z 320d
Odbiegamy od watku. :D
-
Koniec mojej udręki z 320d
To chyba beedzie trzeba amoki sprawdzac stara metoda naciskajac,moze to pewniejsze niz koputerowo.
-
Koniec mojej udręki z 320d
x2,Mniej skamlania. :wink:
-
Koniec mojej udręki z 320d
Jezdze 2 lata i zadnych awari tylko czeci eksplatacyjne,jak mowia kooledzy sa auta bardziej awaryjne np Passat 140km.
-
330ci ---> Wahacz
Tylko Lemforde raz a dobrze,montuja go rowniez na 1-szy montaz.
- 320d Płyn hamulcowy
-
330Ci wymiana płynu hamulcowego
ATE SL6 ja taki wlewalem.
-
Problem ze sprzęgłem
Luk idzie na 1-szy montaz takze polecam.