Skocz do zawartości

jacekmury1

Zasłużeni forumowicze

Treść opublikowana przez jacekmury1

  1. Sprawdz polosie,podpory walu,gume na wale .
  2. jacekmury1 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Witaj ja alarm montowalem u Sikory ale w Bielsku,zlego slowa na nich niemoge powiedziec alarm dziala jak najlepiej,co do zawieszenia to polecam Mobil Klimat z Katowic.
  3. jacekmury1 odpowiedział(a) na janar_bm temat w E46
    Dokladnie.
  4. Radmak sprawdzales wal na wywazarce? Bo na oko to trudno wszystko dokladnie posprawdzac.
  5. Ja mialem podobne problemy,winowajca okazal sie waal napedewy.
  6. jacekmury1 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Ja tam nienarzekam na Mobil klimat,mechanike maja opanowana perfekt co do elektroniki to juz gorzej to wyglada.Mozesz sprobowac w Wojkowicach u Piorkowskiego.
  7. Amory Bilstein lub Sachs ,lacznik i reszte to Lemforder.
  8. jacekmury1 odpowiedział(a) na Vito 12 temat w E46
    Kup komplet LUK i masz sprawe sprzegla zalatwiona na amen.
  9. jacekmury1 odpowiedział(a) na cinek94 temat w E46
    Zgadza sie ze zapali i w zimie bez swiec ale silnik musi miec dobra kompresje,co do wymiany to ja najpierw zalewam w40 czekam i odkrecam.Nowe dokrecam kluczem dynamometrycznym ,ostanio zalozylem NGK i polecam.
  10. jacekmury1 odpowiedział(a) na cinek94 temat w E46
    Odpali,w zime moze byc gorzej proponuje wymiane .
  11. Wymien caly komplet co do firmy to kup LUK.
  12. 300tys.km to nieduzo na diesla pod warunkiem ze bylo wszystko robione na czas,a ty myslisz ze te co jezdza unas wszystkie maja 150 tys.km? wiekszosc ma cofane liczniki.Popatrz w Niemczech ile diesle maj przebiegu :shock: .
  13. Waco 136km ma inne turbo niz 318d po lifcie.
  14. Jak niepasuje?przeciez musi,318d ma taki sam jak e46 136km?
  15. Tez chcialem zrobi sobie chipa ale po tym zdjeciu walu chyba zrezygnuje.
  16. 330d pisze w tytule.
  17. Sprawdz tuleje dyfra,krzyzaki walu napedowego tzn czy nie maja luzow.
  18. Mozna ale proponuje dokupic na allegro.
  19. jacekmury1 odpowiedział(a) na Fazzi temat w E46
    Masz filtr czy separator? w separatorze zbiera sie olej tak bylo umnie mozna wyczyscic lub wymienic ja wymienilem caly komplet.
  20. Niemusi byc przedluzka gieta. :D
  21. Podobno mozna zamontowac klape z e60 i silnik sie fajnie gasi,temat juz poruszny poszukaj.
  22. Dokladnie z tylu jest jedna sruba,wymiana troche ci zajmie jest troche demontazu .
  23. jacekmury1 odpowiedział(a) na zabaa1984 temat w E46
    Osobiscie wlalem olej ten ktory sie leje do zaszperowanych ,podobno bardziej wytrzymaly.
  24. jacekmury1 odpowiedział(a) na zabaa1984 temat w E46
    Za org. olej BMW do dyfra dalem 46zl wiec nieduzy wydatek jak dlamnie i skorzystalem,polecam to samo rozwiazanie.
  25. jacekmury1 odpowiedział(a) na loczek0 temat w E46
    Kup uzywke w dobrym stanie,ja bym tak zrobil.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.