Treść opublikowana przez jacekmury1
-
e91 318d 122km 136km 143km
Dokladnie auto jest z 2008r wiecej sie dowiem jak dostane vin,tylko sie zdziwilem bo myslalem ze sa 122km i 143km.
-
e91 318d 122km 136km 143km
Witam zamierzam zmienic e46 na e 90 i tu moje pytanie spotkalem sie z e90 318d 136km prosze o opinie o tym silniku dziekuje.
-
Śląskie
Prosze polecie jakas dobra myjnie ktora zajmie sie moim autem po zimie,tylko sprawdzone myjnie Katowice i bliskie okolice.
-
e90 2007 WBAVC31050VG09133 Warszawa
jacekmury1 odpowiedział(a) na link2jack temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo serwisu potwierdzic przeglady,Sikora Mikolow tam zawsze dzwonilem.
-
E46 318d 2002, łódzkie WBAEU51050CJ04386
jacekmury1 odpowiedział(a) na szczesik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZielo sorki lift 2001, a motor 2003 bodajze marzec.
-
E46 318d 2002, łódzkie WBAEU51050CJ04386
jacekmury1 odpowiedział(a) na szczesik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW 2003r zmieniono pompe na cr,
-
E46 318d 2002, łódzkie WBAEU51050CJ04386
jacekmury1 odpowiedział(a) na szczesik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLift byl w marcu 2003r,swiatla przednie i tylnie poliftowe.Auto bardzo oszczedne jezdzi na oparach doslownie,ja sobie chwale ten bezawaryjny motor tyle ze ja mam cr.
-
320d common rail wymiana oleju
Orginalny olej BMW to nic innego jak Castrol,info z serwisu.
-
jaki płyn nie marznie wam na szybach?
krzysiek jest minus smierdzi plyn z Lidla.
-
ubytek płynu chlodzącego 320i [e90}
Dolej plynu i obserwuj co sie bedzie dzialo tzn czy bedzie ubywac lub wycieki.
-
jaki płyn nie marznie wam na szybach?
Ja uzywam Orlen Sylen bodajze zapach fajny ale zamarza na szybie ale to tak jak kolega mowil cienka struga idzie na szybe chyba wszystkie plyny tak maja,ogolnie polecam bo niesmierdxzi.
-
Jaki silnik do e90?
Koval zgadzam sie z Toba x2
-
E60,61 wersja usa
Jaka jest roznica miedzy wersja europa a usa? Czy warto kupic auto z usa?dziekuje za odp.
-
!! UWAGA BMW E60 520d 2007r, Szydłowiec, WBANX11000CX88974
jacekmury1 odpowiedział(a) na bbrys temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyglada niezle ,opis porazka.
-
318D Problem ze świecami
Jesli sie niemyle to prad dochodzi jak swiece grzeja a jak nie grzeja to prad niedochodzi.?Jesli co to poprawcie mnie
-
318D Problem ze świecami
Umnie tez kontrolka zapala sie na momencik. :D
-
[E46] Pierwszy bieg na zimnym silniku
Przyjzyj sie a najlepiej wymien cena okolo 90zl za 1l org oleju BMW.
-
[E46] Pierwszy bieg na zimnym silniku
Sprawdz czy olej w skrzyni niejest juz przepracowany tzn ciemny kolor,zapach itp. wtedy zdecydujesz czy wymieniac osobiscie jestem za wymiana oleju w skrzyni ,dyfrze.
-
[e46] 318d z wtryskami i ECU od 320d.
A najlepiej zalozyc 330d :D
-
e46 wymiana kół
Dokladnie robie tak samo polecam.
-
Problem chyba z turbina
Wymieniles olej po zmianie turbiny?
-
e46 320d paliwo jakie lejecie
Ja nie wlewam zadnych preparatow tylko dobra ropa.
-
e46 320d paliwo jakie lejecie
Ja leje Lotos Dynamic i smialo moge polecic zadnych problemow cena 20gr wiecej niz zwykly ON na Lotosie.
-
Przyciemnianie szyb
Ja tez mam przyciemnione wszystkie szyby i mi sie podoba bardzo dobra folia i fachowy montaz tylko na przegladzie czasem facet sapie.
-
320d 1999r. Nie odpala.
Rozrusznik kreci?