Treść opublikowana przez BondE87
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Nasz forumowy kolega Mucha ma na sprzedaż 120i, popatrz na jego galerie :)
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Serwisujesz w PA w Łodzi?
-
ceny salonowych BMW - lekka kpina z klienta
Jaki tam szpan, nie po to czlowiek sie doksztalca i pracuje, dogadza klientom (bez skojarzen :D) zeby jezdzic Golfem w dieslu :)
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Mnie też się bardzo podoba 5GT LCI, "niewtajemniczeni" ludzie w Polsce jeszcze nie kojarza tego modelu, ostatnio bylem swiadkiem sceny: jedzie 5GT, a ludzie stojacy na chodniku komentuja:"to chyba nowe X6, tylko czemu ma takie male kolka" :shock: :D
-
ceny salonowych BMW - lekka kpina z klienta
Nasuwa sie jeszcze jedno spostrzezenie... ide do sklepu po buty, 90% tandetna chinszczyzna po 150-200zl, chce kupic porzadne polskie z prawdziwej skory 400-500zl jak nic, z kurtka czy koszula to samo... w swiecie RTV to samo... wszechogarniajaca tandeta, produkty wydawac by sie moglo renomowanych producentow z polki ladnie nazywanej entry level to tylko badziew z logo, do tego roznice w jakosci u tego samego producenta zalezne od kanalu dystrybucji (porownajcie sobie karchera z marketu do tego od dilera) a jak chcesz kupic cos naprawde porzadnie wykonanego, co posluzy dobrych pare lat to trzeba zaplacic konkretna sume... wiadomo, nie napisalem niczego odkrywczego, ten proces postepuje od lat...
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
5 Gran Turismo :)
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
F07 tylko LCI :) PS Minio, jak bedziesz chcial uplynnic P996 daj znac :)
-
BMW E31 850i dylemat
Polakieruj ori lakierem BMW tak, zeby wygladal jak z fabryki :)
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Panowie, a jakie macie roczniki? bo u mnie z 06/2012 takie problemy poki co nie wystepuja....
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Jesli drewno jest pokryte lakierem bezbarwnym to spec od detailingu Ci to wyprowadzi na nowke :)
-
ceny salonowych BMW - lekka kpina z klienta
Taka prawda, Polak wyda na samochod duza wiekszosc czesc swoich zarobkow niz Niemiec czy Francuz. Nie przesadzalbym jednak, ze w tamtych krajach BMW to samochod dla Kowalskiego.
-
bmw f10 WBAFW11000DX10812
BondE87 odpowiedział(a) na berdam temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ inne beczki - fabrycznie nowe 518d f10 w manualu + skora, PDC, mala nawi mozna juz dostac u brokera za niecale 140 000zl, wiec moze warto kolego berdam troche dolozyc i cieszyc sie fabrycznie nowym autem.
-
F10/F11 LCI - Facelifting
518d uwazam, ze ma osiagi zadowalajace, wiadomo, do 520d czy 530d nie ma podejscia, ale ponizej 10s do 100km/h to wciaz wynik poprawny. Np takie XC90 D5 200KM jest wolniejsze o 0,5s do 100km/h od 518d.
-
ceny salonowych BMW - lekka kpina z klienta
Ja na pewno kolejny nowy samochód kupie u brokera. Raz już tak zrobiliśmy z XC90 (było 70 tys. taniej niż w polskim salonie)
-
Koła zimowe 17"
Jeśli kupisz felgi, których parametry są zbliżone do oryginalnych to na pewno nie zakwestionuja Ci gwarancji. Przecież niektóre salony BMW w Niemczech sprzedają także felgi Rial, Borbet czy BBS. Wiele razy widziałem nowe słabo wyposażone X1 sdrive doposazone przez dilera w BBSy
-
E87 120i KARMESINROT by Mucha_88
Hej, chyba Cie dzis widzialem w okolicach Manufaktury :)
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
A ja odradzam ten pomysl, utopisz duzo kasy i czasu, do tego wyjda predzej czy pozniej upierdliwe drobiazgi zwiazane z przekladaniem osprzetu itd., auto Ci sie znudzi, a kupca znalezc na taki wynalazek bedzie ciezko, lepiej sprzedaj auto jako 325i i kup E61 M5 ;) pozdrawiam :)
-
Koła zimowe 17"
Jakby ktos szukal fajnych felg na zime do X3 :) to dobrym wyborem pod katem stosunek jakosci do ceny i wygladu sa felgi Rial Salerno (pasuje do nich ori dekielek BMW), a ja z kolei wybralem na zime BBS CF http://imageshack.us/a/img849/8152/x5zt.jpg
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Ongis, na pierwszy rzut oka wyglada ok,fajna konfiguracja, cena tez dobra, do tego salon PL, sprawdz ja w serwisie i jesli bedzie wszystko ok to ja bym bral :)
-
[e87] demontaż kierownicy
Moj tutorial viewtopic.php?f=161&t=170950
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Tylko kolego sam widzisz jak sa w Polsce naprawiane auta sprzedawane przez handlarzy, tu brakuje uszczelki, tam brakuje zaślepki, powłoka lakiernicza miernej jakości, chińskie alusy, po prostu zależy jaki ktoś ma "próg tolerancji"
-
Pakiet serwisowy, wymiana oleju co 20tys. czy co 30tys. km ?
To juz nie jest tak, ze co 2 lata bezwzglednie przysluguje nam wymiana oleju?
-
ppatryk -->> E92 320dA
Dobrze, ze zapodales primer, bo bez niego folia lubi sie odklejac na rogach.
-
BMW E90LCI M3 DKG - sprzedane
Gratuluje, M3 E90 i to w kolorze Individual to faktycznie rarytas ;)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Za 30 tysiecy to sie moze kupic jedynke E87 z poczatku produkcji, o fajnym, zdrowym polifcie za 35 tysiecy nie ma co marzyc ;) Panowie, jak chcecie kupić fajne 118d to kontaktujcie się z Krzyskiem555 ;) Choc nie wiem czy bedzie chcial sprzedac, bo ma bardzo zadbana sztuke :)