Treść opublikowana przez BondE87
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
takie znalazłem http://www.aliexpress.com/item/e90-carbon-fiber-splitter-apron-for-bmw/507475493.html
-
BMW E90 320i Szara mysz
Nie, to nie ja :)
-
BMW E90 320i Szara mysz
Tomaszów Maz.? może jakiś spot? :)
-
BMW F01 750 LONG 4.4 2008 - WBAKB81090CY50446
BondE87 odpowiedział(a) na beefisbeef temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże spalanie jest nie do zaakceptowania, a gość dużo jeździ lub po prostu za duże auto na polskie warunki.
-
Barek ALKO w bagażniku ??
Popytaj w zakładach car audio, na pewno ogarna Ci taka zabudowę
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Chyba problem dopadl i moje X3, bo ostatnio zauwazam, ze "plywa" przy predkosciach autostradowych.
-
BMW 640D F13 VIN WBALX71000DW25388
BondE87 odpowiedział(a) na kvb123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoledzy nie pisałbym nic, gdyby nie fakt, że jeden z moich klientów miał taką sytuację (kupił od salonu aut luksusowych auto, które nie miało opłaconej akcyzy) i włos mu z głowy nie spadł, natomiast poważne problemy miał importer, właściciel tegoż salonu aut luksusowych...
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
???????? 20 sekund do 200 vs 16 sekund do 200? do setki 550d ma 5.1 na RL, M3 4.9. panie;d co pan za glupoty pisesz:D Napisalem to na podstawie danych z katalogu BMW na 2012 rok :P
-
BMW 328i Sport Line - Szary mineralny
Wygląda świetnie w tym kolorze, czarne nerki robią robotę :cool2:
-
BMW 640D F13 VIN WBALX71000DW25388
BondE87 odpowiedział(a) na kvb123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego Alpin, skąd masz takie informacje? Urząd może co najwyżej obejrzeć samochód, sporządzić dokumentację fotograficzną, ale w żadnym wypadku nie może skonfiskować auta osobie, która nabyła je, gdy było już zarejestrowane jako osobowe. Problemy będzie miała wyłącznie osoba- importer, która sprowadziła auto do Polski i nie opłaciła akcyzy, bo auto figurowało wtedy np. jako ciężarowe.
-
Przeróbka wizualna na M3
I lusterek M3 jeszcze brak ;)
-
116i drgający lewarek
Też tak miałem w 118i
-
www.mobile.de, www.autoscout24.pl, www.allegro.pl
Popatrz tutaj http://www.bmw.de/de/topics/gebrauchtfahrzeuge/gebrauchtwagenboerse.html
-
F20 męski czy kobiecy?
Na pewno nie jest to damskie auto, aczkolwiek pod względem wrażeń z jazdy nieco złagodniało w porównaniu z E87. Ważne, że Tobie się podoba :)
-
Zamawiam F07.
Dzieki za info :cool2: po lifcie auto wygląda dużo lżej, szczególnie patrząc od tyłu :cool2:
-
Zamawiam F07.
Powiedz jeszcze, odbyles jazde probna? Jesli tak to gdzie? Ja kontaktowalem sie z kilkoma dealer'ami w kontekscie zakupu 5GT dla krewnego i niestety nie mieli demowki...
-
135i z RWD na AWD
Nie prosciej kupic E92 335xi?
-
Zamawiam F07.
Pochwal sie zdjeciami w galerii :)
-
E82 120d by MrSorma
Strzelam, ze 8,5 cala
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
M550d osiagi na papierze nieco lepsze niz M3 E92, spalanie 2x nizsze :) ale frajda z jazdy nie ta sama :)
-
BMW 640D F13 VIN WBALX71000DW25388
BondE87 odpowiedział(a) na kvb123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawet jesli to szwindel z akcyza to urzad bedzie scigal importera, a nie aktualnego uzytkownika.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Wlodi, dopinguj glosno, czas najwyzszy na polska druzyne w LM :)
-
Moje najnizsze spalanie 3.0d
U mnie zasięg ostatnio pokazał po zatankowaniu do pełna 1010km, a dla porównania Jeep Compass 2.0 benzyna 156KM, którym też często jeżdżę przy pełnym paku pokazuje 490km... porażka :duh:
- Zamawiam F07.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Tor w Wyrazowie jest w stanie "takim sobie", ale lotnisko w Rudnikach byłoby super opcją :) + nocleg w Częstochowie. A z atrakcji np. sesja pod zamkiem w Olsztynie i może gokarty? :P