Treść opublikowana przez BondE87
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Waldek, to jest siedziba G-Power??? :P
-
Chcę kupić Z4 - porady, opinie, pytania.
Rozglądałam sie najpierw za E85, ale ostatecznie szukam E89, czy za 120 tys zl brutto da radę znalezc dwuletnie 20i?
-
ceny salonowych BMW - lekka kpina z klienta
Czy ktos doswiadczony w tematcie moglby napisac na jaki rabat mozna liczyc kupujac auto z Premium Selection?
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Panowie Powerpacka mysle, ze nie bedzie z prostego wzgledu... wraz z liftem BMW wprowadzi zapewne wersje 25d majaca wlasnie okolo 215 KM...
-
Spotkania śląskie
4 osoby :D
-
BMW E91 330xd Vale46 Do zamknięcia.
Tez bym sie sklanial ku 335i :)
-
ceny salonowych BMW - lekka kpina z klienta
:cool2: Polecam
-
Spotkania śląskie
No to mamy juz 3 osoby :)
-
Spotkania śląskie
Proponuje spot śląski w Częstochowie 9 lub 10 listopada ;) kto jest za? :) Możnaby zorganizować sesje foto, a pózniej gokarty ;)
-
WARSZAWA -- BMW F10 530d VIN: WBAFW510X0C512431
BondE87 odpowiedział(a) na eXiDe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzarne wyglada niesamowicie :) PS Nie myslales o nowym? Znajomy kupil 530d (co prawda bez m-pakietu) od brokera za 210 tys...
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Fajna 5, ale spoiler na klapie oraz "liste plac" pod kierunkowskazem wlasciciel mogl sobie darowac :)
-
ceny salonowych BMW - lekka kpina z klienta
A za 1700 dolarow miesiecznie mozesz miec Lamborghini Gallardo (umowa na 60 miesiecy, nieobowiazkowy wykup 125 tys. dolarow) W cenie dobrze wyposazonego suva miec mozliwosc uzytkowania Lambo przez 5 lat... dla mnie piekna opcja.
-
zmiana wyświetlacza 7">10"
Istnieje taka możliwość, na forum jest kilka osób, które Ci to zrobią :)
-
[E92] Jak doposażyć w OEM cyfrową gałkę biegów SAT?
Jaki tam przeszczep przecież ladowali to do E92 335is E82 135is
-
ceny salonowych BMW - lekka kpina z klienta
W ramach ciekawostki dodam, ze są w PL dealerzy którzy od połowy roku nie sprzedali auta w wersji powyżej 20d
-
Koła zimowe 17"
Felgi stalowe do X1 maja parametry 7,5x17 et 34, a alufelgi do X3 maja 7,5x17 et 32, tak wiec stalowki z X1 pasuja do X3. Dane na podstawie oferty sklepu BMW salesafter.com
-
[E92] Jak doposażyć w OEM cyfrową gałkę biegów SAT?
Bez przesady ;) trzymam kciuki za powodzenie tej operacji :)
-
[E92] Jak doposażyć w OEM cyfrową gałkę biegów SAT?
Oraz http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=380418 (proszę moderatora o scalenie moich postów)
-
[E92] Jak doposażyć w OEM cyfrową gałkę biegów SAT?
Jest możliwy retrofit, oto link do zestawu http://www.motivemods.com/BMWRetrofitKits-DCTShifterForSteptronicVehicles-p/mm-sst-d3.htm
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
Nie :D
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
Nowy właściciel sie troszczy odpowiednio :) dziś widziałem białego na myjni w manufakturze ;)
-
Akcesoria BMW M Performance do X3
Osy4, wspominalas o pasach M, celujesz w taki efekt koncowy? :) http://x3.xbimmers.com/forums/attachment.php?attachmentid=736483&stc=1&d=1345261722 http://x3.xbimmers.com/forums/attachment.php?attachmentid=736479&stc=1&d=1345261722
-
Akcesoria BMW M Performance do X3
Jak nie dasz rady to podskocz rano pod WPiA do Lodzi to Ci zmienie na parkingu w 15 minut :D
-
ceny salonowych BMW - lekka kpina z klienta
Mysle, ze jak komuś nie pasuje salon to zawsze można kupić u brokera, ceny są jakie są, bicie piany na forum nic nie da ;)
-
Akcesoria BMW M Performance do X3
sam dasz radę