Treść opublikowana przez BondE87
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Krzysiek, widzialem Twoja jedynke na miescie :D Jak Ty zmiesciles to kolo z tylu? :norty: :lol:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
W Premium Arenie tyle wołają za wymianę? :)
-
Zabezpieczenie lakieru / konserwacja
Jedyna nadzieja w Macanie 2.0 TDI :D :norty:
-
E61 525d by Adam
Fajna sztuka na ciekawej feldze :) Gratulacje ;)
-
Rolety przeciwsłoneczne lub inne osłonki
Caly zestaw z boczkami by zrobic tak jak to wychodzilo z fabryki http://allegro.pl/rolety-roleta-tyl-bmw-x3-x-3-f25-f-25-i3172129069.html
-
Zabezpieczenie lakieru / konserwacja
Jesli ktos myje na bezdotyku za 8zl to nie dziwie się, ze lakier jest w kiepskim stanie, na takich myjniach stosuje się najtansza agresywna chemie...
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Bardzo mi się podoba Twoje 335d, zmiany na + :)
-
Bmw wymienia olej co 50 tys km?
Czyli po pierwszym roku eksploatacji nie przysluguje wymiana oleju? Mam na razie przejechane 3tys kilometrow...
-
Spotkania śląskie
Też mogę zawitac, ale już niestety nie jedynką :)
-
[e87] gwint czy ori
a moze m-pakietowe amorki + jeszcze krotsze sprezynki?
-
BMW E87 120d 163k TOMASZÓW MAZOWIECKI.
BondE87 odpowiedział(a) na majkel21 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoj kolega ma na sprzedaz w idealnym stanie 118d za okolo 30 tys, jest w galerii serii 1 (Krzysiek555 z Czestochowy)
-
F25 20i awaria zespołu napędowego
Moze to wina paliwa zlej jakosci?
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Zdjalbym folie z maski :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Konrad, nie będą pasować, za niskie ET. a tu kolejna ekstremalna konfiguracja: 9,5X19" ET45 245/30-19 tyl, 8,5X19 ET35 225/35-19 przod http://i1077.photobucket.com/albums/w464/m_fish/50ptx1jmcyc6gc38yxcv.jpg polecam zapoznać się z tymi tematami: http://www.1erforum.de/felgen/am-1er-moeglich-ist-13401.html http://babybmw.net/viewtopic.php?f=53&t=6509
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
No ale nie dziwie sie, ze jak bylo takie duze ET to malo brakowalo do amorka... :) przy tych 19 calowych ET jest niskie czyli felga bardziej wychodzi na zewnatrz :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Krzysiek, z tego co wiem wejdzie nawet taka kombinacja: przod i tyl 8,5x19 ET38 i tak to wyglada (nawet kolor sie zgadza :norty: ) Gosc pisze, ze nie rolowal nadkoli. http://img823.imageshack.us/img823/6191/dsc01947k.jpg http://img217.imageshack.us/img217/5836/dsc01946k.jpg Co pozwala dosc optymistycznie patrzec na te felgi od jaga ;) pozostaje kwestia tego ET nizszego o 5mm... mialbys jeszcze bardziej wysuniete felgi niz na tych zdjeciach :)
-
Nowe X4 - czy juz powinnismy zalowac?
tutaj wyszlo pieknie http://x3.xbimmers.com/goodiesforyou/x/f26/concept/more/P90119857-highRes.jpg
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
No powinny fajnie wygladac, bo sa dosc szerokie jak na serie 1. PS Ja dzis jestem w pracy :(
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
72,5 maja jedynki, wiec chyba musisz kupic pierscienie centrujace.
-
Sparco -->> E90 318D "full red lift mode" :D
Bardzo fajna sztuka :)
-
jak odróżnić silnik 318i od 320i N43
Miałem serię jeden z silnikiem 18i N46B20, do miasta silnik się nadawał, w trasie powyżej 130km/h uciążliwy nawet przy skrzyni 6b. Awaryjnym elementem jest mechanizm zmiennych faz rozrządu, u mnie też mimo spokojnego użytkowania padł. Spalanie w trasie 7.5, w miescie 9,5. Z serwisowaniem nie będzie problemów, silnik wywodzi się jeszcze z czasów E46...
-
Oryginalne F07
Nie podoba mi się :roll: choć seryjne F07 chętnie bym przygarnął :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
faktycznie na allegro ciezko http://www.alloywheelsdirect.net/bmw_alloy_wheels/1_series_f20_alloys/17_bmw_379_wheel_3031 http://www.leebmann24.de/bmw-komplettraeder-sternspeiche-379-17-zoll-silber-bmw-1er-f20-36116850151-99225451742.html
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Ustawilbym cene na 35 tys i zobaczysz co sie bedzie dzialo, zawsze mozesz zejsc w dol. PS zaden znajomy nie chce kupic salonowki od pierwszego wlasciciela?
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Z reguly mozna zamowic w ASO, ale tam ceny sa astronomiczne, a w normalnych cenach mozna znalezc na allegro czy nawet na forum. Wklej te ktore Ci sie podobaja to pomoge Cie szukac :)