Skocz do zawartości

BondE87

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BondE87

  1. VW/ Audi z 2.0 TFSI/TSI wyciągają 350+ KM :) mam nadzieje, ze w BMW też będzie to możliwe.
  2. Asfalt w Łodzi jeszcze zimny i mokry- w taka pogode nawet demonstracyjna Giulietta 170KM mialem dzis problemy z trakcją podczas ostrego przyspieszania na letnich gumach :)
  3. W serii1 miałem wygłuszone przednie drzwi i klapę, w środku było o wiele ciszej ;) na biegu jałowym silnika nie było słychać :cool2:
  4. Dobrze wiedzieć :) :8) w końcu made in japan :D
  5. Na dniach do salonow wchodzi poliftowe X3, wizualnie sporo się rozni od przedlifta ;) sąsiedzi się nie zorientuja ;)
  6. Ok, dzięki za pomoc Vermilion, ostatecznie kupiłem BBS CK .
  7. Hej :) śmigasz Z4 tej zimy? Jakie masz opony na zimę? :) pozdrawiam :)
  8. Tez ostatecznie zamówiłem na oponeo- Toyo T1 Sport, co prawda do Z4, ale rozmiar jak do serii 1, wiec po zrobieniu odpowiedniego przebiegu podziele sie wrażeniami.
  9. Podałem dane na stronę.
  10. Gdzie te BBS LM? :)
  11. Panowie, moze macie namiar na nowe opony w dobrych cenach? interesuja mnie 2x 225/40R18 i 2x 255/35R18 :)
  12. BondE87 odpowiedział(a) na keystone69 temat w F07
    Od niedawna 5GT i 3GT tez sa dostepne z homologacja ciezarowa ;)
  13. BondE87 odpowiedział(a) na KAJTO temat w X5 (F15, F85)
    Mozna tez uzyskac oferte od brokera i z nia udac sie do salonu...
  14. Tomason TN1? Kolego Vermilion, co powiesz na temat tej firmy? http://www.tomason.de/images/gallery/preview/df60cd543d2d626ee2624972c8ffd452.jpg
  15. Jest w Polsce projekt 135is przerobionego na 1M, podaje link: https://www.facebook.com/pages/BMW-135-Upgrade-To-1M-By-Maniekkk/312898268847938?fref=ts
  16. Artec Turbo (Porsche Twist) niestety nie moge znalezc fotki na E92, ale tez dalyby rade :) http://img94.imageshack.us/img94/9821/img06471dzimnekopia.jpg
  17. http://img33.imageshack.us/img33/3229/201109111832.jpg 3sdm
  18. Panowie, a co sadzicie o felgach firmy 3sdm? :) http://c1552172.r72.cf0.rackcdn.com/389228_x800.jpg http://img33.imageshack.us/img33/3229/201109111832.jpg
  19. Ja zamawialem pare lat temu do mojej serii 1 obudowy lusterek z carbonu z tej strony http://carbonplast.eu/ koszt 300zl...
  20. Bierz F11 :) O E60 to moglbys myslec dysponujac 2x mniejszym budzetem :)
  21. Wojtas, nie podejda, z tylu za szerokie i za niskie ET.
  22. BondE87 odpowiedział(a) na Sophia temat w X1 (E84)
    Teraz XC60 ma w opcji taki sam automat jak BMW- 8biegowy ZF. (nie dla wszystkich silnikow)
  23. Lans pod Pestka :) Fajne fotki :) swiat jest maly :) czesto bywalem na Winogradach w "mlodosci" :P
  24. Chendo będę miał 2.0 TwinPower Turbo czyli rzeczone N20 :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.