Treść opublikowana przez BondE87
-
Modyfikacje, tuning silnika N20 TwinPower Turbo 2.0
Witam, niedługo odbieram BMW wyposażone w silnik N20, chciałbym czysto teoretycznie (ogranicza mnie gwarancja) zapytać o modyfikacje i możliwe do osiągnięcia przyrostu w silniku N20 oraz czy ktoś posiada doświadczenie i wiedzę- czym różnią się silniki z tej rodziny dysponujące różnymi parametrami mocy i momentu obrotowego. Poniżej wklejam części wspólne dla 20i i 28i. Czy zmiana wyłącznie wkładki filtra powietrza na K&N ma sens? (domyślam się, że to jedyna dozwolona modyfikacja w czasie gwarancji :? ). Ponadto Powerizer (box) Remus'a brzmi kusząco, ale czytałem o perypetiach kolegi AO dot. gwarancji w jego BMW i wolałbym nie ryzykować. Podsumowując... pozostaje mi czekania do końca gwarancji i wtedy montaż takich elementów (wszystkich lub tylko tych, które istotnie poprawią parametry silnika): - filtr powietrza o większej przepustowości - sportowy wydech - wydajniejszy IC, - "wirus" lub box Czy ktoś w Polsce przeprowadził już takie modyfikacje w tym silniku czy nadal jest to zbyt świeża konstrukcja? Pozdrawiam :D
-
E89 Auto hold
O proszę- tak to działa, pytam, bo w X3 mam przycisk aktywujący Autohold, natomiast oglądałem fotki Z4 i nie mogłem zlokalizować przycisku. W marcu odbiór... nie mogę się doczekać :)
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Faktycznie, cena oraz obiecywane parametry rewelacyjne :) pozostają pytania, jak się ma powerizer Remusa do gwarancji producenta oraz czy ktoś już to w Polsce instalował i dysponuje wykresami przed i po? pzdr :)
-
E89 Auto hold
I jak go uaktywniasz? Masz przycisk?
-
E89 Auto hold
Ciekawe jestem, czy moje poliftowe Z bedzie mialo auto-hold?
-
F25 aluminiowe listwy wokół szyb
Przemkos, zadzwoń lub podjedź do Premium Areny, obiło mi się o uszy, że wymieniali już listwy w X5 :)
-
E92 335XI Mpakiet :)
Volki, dorzuć jeszcze lusterka od M3 :)
-
Czym jeździłeś/-łaś przed X3?
E87 118i, bardzo mile wspominam :)
-
F20 - 116i - Kamazzi
:cool2: Zycze bezawaryjnych kolejnych 100 000 kilometrow. PS Pewnie juz na siebie zarobila ;)
-
(F25) 20d problem z DPFem?
Kruku, masz juz drugie X3, czy teraz wybrales inny silnik niz 20d? Jesli tak to prosze o porownanie ;)
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Wczoraj w Wiśle mijałem E90/E91 z naklejkami na nerkach oraz bardzo jasnymi żarówkami, czy to ktoś z forum? :)
-
Chcę kupić Z4 - porady, opinie, pytania.
Moze kogos zainteresuje... Z4 ubrane w dodatki BMW Performance :) http://otomoto.pl/bmw-z4-sdrive28i-C31520430.html Wesolych Swiat! :)
-
Chcę kupić Z4 - porady, opinie, pytania.
Co do braku idealnego koloru z zewntarz/ idealnego koloru tapicerki. Widzac w kilku egzemplarzach jak zachowuje sie oryginalna skora BMW po kilku latach eksploatacji, postanowilem zamowic auto ze standardowa tapicerka i obszyje skora lepszej jakosci w zewnetrznej firmie. :)
-
Dołożenie łopatek
Poczytaj tutaj http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=664849
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
W dużym uproszczeniu: jeśli ktoś sam zrezygnuje z udział w zlocie to nie moze sie domagać zwrotu zadatku.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Przewidywane dania z grilla i piwo ze znaczka http://f.kulfoto.com/pic/0001/0023/LBF0t22556.jpg
-
BMW X3 vs RANGE ROVER EVOGUE
W Lodzi dosc czesto spotykane :) Na targach w Poznaniu mialem okazje siedziec w srodku, materialy i spasowanie wysokiej jakosci, ale wlasnie ten "lifestyle'owy" charakter mnie odrzucil, zbyt krzykliwe jak na suva :)
-
E89 2.3sdrive automat
Gratuluje :) fajna sztuka :) czy jasna skora jest rzeczywiscie tak uciazliwa w utrzymaniu?
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Gratuluje realizacji projekt i dzieki za wyczerpujacy opis :) Zazdroszcze w pozytywnym tego slowa znaczenia ;) M3 z pewnosci daje teraz jeszcze wiecej radosci z jazdy, natomiast zastanawia mnie fakt czemu nie dobiles do mocy deklarowanej przez tunera? Przedstawiles sprawe firmie G-Power? Co oni na to?
-
X3 2.0da a autostrada
Na 17" przy 150km/h już troche f25 pływa, ale moze to wina przekładni...
-
Chcę kupić Z4 - porady, opinie, pytania.
Oczywiście kolor to kwestia gustu, ale wg mnie Z4 w czerni dużo traci, kształty, przetłoczenia samochodu giną, robi sie on troche nijaki, wg mnie jeśli nie chcesz sie wyróżniać wybierz szare lub granatowe :) ja do swojego wybrałem czerwony- Crimson red
-
ceny salonowych BMW - lekka kpina z klienta
Druga strona medalu jest taka, ze 420i i 428i to ten sam silnik N20, znajac zycie wkrotce bedzie mozna za 2-3 tys.zl podkrecic 420i by jechalo jak 428i.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Te lampy z tylu to nie sa oryginalne blackline...
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Te sa swietne do BMW 1 i zmiescisz sie w budzecie http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs158.snc1/5900_128637769771_679914771_3109237_6335937_n.jpg wz. 208 http://www.my-lhd.co.uk/images/voitures/4976a-car-bmw-1%20series-1.jpg wz. 207 http://img13.imageshack.us/img13/6800/dsc0070kqs.jpg Dotz Mugello
-
ceny salonowych BMW - lekka kpina z klienta
Kolega mi sprzedal newsa... zawinieto kilka Bentley'w z salonu w Berlinie, oczywiscie po paru dniach odnalazly sie w Polsce... a w jaki dokladnie sposob je odnaleziono? Ludzie z okolicy (Kujawsko-Pomorskie) doniesili Policji, ze na osiedlu pojawil sie samochod niepasujacy do otoczenia :P Bol dupy pierwszy raz w historii przyniosl pozytywny skutek :P