Treść opublikowana przez BondE87
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Felgi od M3 zapewne będą wystawać poza obrys... Poszedłbym w kierunku felg Z Performance, które poleca Tommy :)
-
Re: Czerwone E90 str.2 Hamulce Porsche
Kolego widziałem Cię na zlocie w Smardzewicach, ale dość szybko się zmyłeś ;) Na Twoim miejscu skróciłbym wydech, bo o ile na zdjęciach wygląda ok to na żywo dość hardkorowo wystaje ;)
-
Moje najnizsze spalanie 3.0d
Spotkalem niedawno posiadacza F25 35d i chwalil, ze spala mu około 6 litrow przy jeździe 110-120km/h
-
Re: BMW E87 - 118d by Duffy str 13 nowy zakup
Duffy, tutaj masz porownanie o ktore mnie prosiles http://img10.imageshack.us/img10/8969/20110818120202.jpg
-
Katalog wyposazenia dodatkowego do F25.
W Twoim linku jest cena za sztukę ;)
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Ile Cię kosztowało obszycie dekorów skórą carbon? Może być odpowiedź na PW :) Pozdrawiam i zycze udanego eurotripu :)
-
Katalog wyposazenia dodatkowego do F25.
Znalazlem przypadkiem czesc, za ktora BMW kaze sobie slono placic, ori nerki tytanowe http://allegro.pl/atrapa-grill-nerka-prawa-bmw-x3-f25-i3376349824.html http://allegro.pl/atrapa-grill-nerka-lewa-bmw-x3-f25-i3376349049.html moze ktos sie skusi :D
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
A mi jest trochę smutno... Miałem przyjemność przejechac się jako kierowca X6M w trybie M i ze skrzynia ustawiona na sport... Było ostro, choć z oczywistych względów nie cisnalem na maxa, ale i tak zbieralem szczene z podlogi...pózniej właściciel zademonstrował mi pełnie możliwości tego cacka ( w mgnieniu oka 0km/h-xxxkm/h-0km/h) i teraz przygnębia mnie myśl, ze cokolwiek kupię w przyszłości dalszej lub bliższej to takich wrażeń ciezko bedzie doznac...
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Filmik ze Spały http://www.youtube.com/watch?v=wfdSuziwigk
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Widziałem na żywo, dokładka świetnie pasuje :)
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Wrzucam na razie jedno zdjęcie Było świetnie, dziekuję i pozdrawiam :) PS kilka osób pytało mnie co można ciekawego porobić w okolicach Tomaszowa w niedzielę... Park linowy http://www.spala.pl/zwiedzanie/adrenalina/ Basen i korty http://www.spala.cos.pl/ Kajaki http://www.kajaki.spala.info.pl/ Osrodek hodowli Zubrow http://www.smardzewice.ovh.org/zubry/zubry.html Kościółek Św. Idziego i ruiny zamku w Inowłodzu http://www.inowlodz.pl/inowodz-i-okolice Niebieskie Zrodla http://www.skansenpilicy.pl/index.php?id=zrodla/1&licz=0&mr=0&ml=zrodla
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Póki co w Tomaszowie piękne słońce, bezchmurne niebo, lekki wiaterek :) aż nie chce się siedzieć w pracy w taka pogodę :P
-
X5 czy E60?
W tej cenie upolujesz fajne E60, ale z początku produkcji :)
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Widziałem maskę na fb SNB :mad2: Widzę, detailingowy "wyścig zbrojeń" w pełni, moje auto z 9-miesięcznym Cquartzem będzie wyglądać blado przy Was ;)
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Bylem dzis nad zalewem z Narzeczona i parking tego osrodka jest dosc spory i raczej oddalony od miejsca, gdzie bawia sie dzieci i przechadzaja tlumy, co oczywiscie nie zwalnia nas z przestrzegania zasad dobrego wychowania :) Co do myjni... dla osob jadacych od strony Warszawy... Tomaszow Maz. ul. Warszawska 158 (blisko I zjazdu na Tomaszow) oraz Tomaszow Maz ul. Elizy Orzeszkowej (blisko II zjazdu na Tomaszow) dla osob jadacych od strony Lodzi... Ujazd ul. Rokicinska (widoczna z trasy Lodz-Tomaszow) i rowniez Tomaszow Maz. ul. Warszawska 158. dla osob jadacych od strony Radomia, Kielc... Tomaszow Maz, róg Spalskiej i Szczesliwej.
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Joozek a planujecie wynająć parking na terenie ośrodka czy ten bliżej tamy- przy Omedze?
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Pozwoliłem sobie zaprosić kilku znajomych z okolicy (wymuskane E87, E46 i... X6M :) ) Pytanie brzmi, kiedy będzie dostępny szczegółowy harmonogram na sobotę :) Pomyślałem też, że może ktoś z Was ma ploter lubkontakty w drukarni i udałoby się zamówić okolicznościowe naklejki, byłaby to fajna pamiątka po zlocie, którą za drobną opłatą każdy uczestnik otrzymałby przy wjeździe na parking :) I mój drugi pomysł ;P filmik ze zlotu zrobiony w taki stylu
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Tez mi się wyswietlil niedawno komunikat o bledzie 4x4, po ponownym uruchomieniu silnika wszystko wrocilo do normy.
-
520i E34 '93r - Moja Babcia
Marzenie, prawdziwy klasyk :)
-
F10 535xd zmiany cd....sprzedane
Po zmianach wyglada swietnie ;) co sadzisz o zrobieniu dachu na czarno?
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
To dolacze się po drodze (Ujazd :D)
-
Podwójna końcówka wydechu w 20d
Tak wygląda wydech w 28i/30d http://realoem.com/bmw/diagrams/d/p/429.png a tak w 20d http://realoem.com/bmw/diagrams/g/m/442.png
-
zakup X1 2.0xd
to ile Ci pali to X1? Poniżej 5 litrów? :D
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
Na zdjęciach bez rewelacji, może na żywo będzie lepiej się prezentować :)
-
X6 jako bankowóz :)
Można wycofać auto z działalności gospodarczej i nieodplatnie przekazac osobie trzeciej :norty: