Treść opublikowana przez BondE87
-
Podwójna końcówka wydechu w 20d
BMW wprowadziło do oferty takie coś http://www.salesafter.eu/product_info.php?info=p830_bmw-x3-f25-endrohrblende-chrom--18d-20dx.html http://www.salesafter.eu/images/product_images/info_images/f25-endrohrblende-chrom-2233613.jpg http://www.salesafter.eu/images/product_images/info_images/mperf-endrohrblende-chrom-f25-etk.jpg Jestem trochę zły, bo już doposażyłem swoje auto w pojedynczą końcówkę, ale wpadłem na pomysł, że możnaby dostarczyć do firmy robiącej wydechy na zamówienie zdjęcia tego produktu by wykonali kopię (patrząc po zdjęciach nie byłaby to wielka filozofia chociażby dla takiego MG Motorsport), mój post proszę traktować jako luźne przemyślenia- ktoś byłby chętny by nadać sprawie bieg i ew. też później zakupić taką dwururkę zrobioną na wzór?
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
No to Zuzanka czekam na flaszkę :D
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Krzysiek, coś stuka, aż skrzypi :D
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
Ja myslalem ewentualnie o dolozeniu lopatek, ale pewnie wiaze sie to ze zmiana kierownicy na inna :) to juz zamiast ladowac sie w koszty lepiej dozbierac na Porsche lub AMG :)
-
F15 X5 - spyshots
Mnie się bardzo podoba, mysle, ze na zywo bedzie robic lepsze wrazenie :)
-
m3 vs 635d vs reszta
DKG wychodziło chyba tylko z 335is?
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
Wodzik, a co chcesz dokodować jeśli można wiedzieć, może też bym się skusił :D
-
Re: BMW E87 - 118d by Duffy str 13 nowy zakup
Dwa piękne auta :) Jedynka błyszczy się lepiej niż X3 :D
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Obok osrodka jest kilka innych parkingow, ale jesli bedzie ladna pogoda to caly Tomaszow tam sciagnie i bedzie malo wolnych miejsc :P
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Znalazlem dla Ciebie kolezanko ladna sztuke http://allegro.pl/bmw-1-e87-czarna-perla-bezwypadkowy-o-prywatna-i3297336022.html :norty:
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Premium Arena organizowała ostatnio paradę MINI, my moglibyśmy zrobić paradę BMW nad zalewem :D fajne byłoby zdjęcie z kolumną beemek na tamie w Smardzewicach :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
205/50R17 lub 225/45R17
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Ewentualnie tutaj możesz spróbować http://www.prezydenthotel.pl/
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Chętnie zawitam na jeden dzień :) a co do plenerów fotograficznych w okolicy.... http://fotopolska.eu/foto/266/266186.jpg http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,600,262337,20120427,przez-sloneczna-tame-do-domu.jpg http://www.spala.info.pl/albumy/albums/userpics/10001/DSC06247.jpg
-
BMW "HiFi Professional" a "HiFi"?
Cyknij fotki i pochwal się autem w odpowiednim dziale :)
-
E87 120i - MoMo
Hej, mijałem Cię dzisiaj w okolicach lotniska w Pyrzowicach, wydech wygląda rasowo :) :8) pozdro :)
-
F10 550i xDrive 2012
Piękna konfiguracja, czy to możliwe, że widziałem to auto w Częstochowie? :)
-
F10 535xd zmiany cd....sprzedane
Auto fajne, ale te naklejki na tylnej klapie szpecą.
-
Śląskie
Ktoś miał styczność z firmą Davcat- Częstochowa, ul. Srebrna? Proszę o opinie ;)
-
moja Baśka X5 x40D
Bardzo fajna konfiguracja :) :cool2: a jak wrażenia po przesiadce z X3?
-
moja Baśka X5 x40D
Gratulacje, pochwal się co ma fajnego w środku :)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Rynek jest zepsuty przez egzemplarze powypadkowe i w złym staniem, przez co nawet będąc posiadaczem auta bezwypadkowego w świetnym stanie trzeba zejść z ceny a i tak koniec końców zainteresowanie nikłe, bo potencjalny klient woli kupić 20% taniej "igiełkę na fullu" :mad2: :duh:
-
[Z3] Roadster 1.9IS by WoWi
Te nowe felgi pasują :D widzę udałeś się na sesję przed stadion Lecha :)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Zmieniasz kierownicę? :)
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Czarna nerka pasuje bardzo dobrze :cool2: Zgadzam się w 100%, też byłem niemile zaskoczony obsługą w BMW Tłokiński, odniosłem wrażenie, że dla nich ważny jest tylko taki klient, który kupuje np. nową 7 z maksymalnym wyposażeniem :P a co do Premium Areny to owszem jestem zadowolony, podejście do klienta bardzo w porządku- ale nic w tym dziwnego... trafili tam najlepsi pracownicy z salonów VW, Skoda firmy Bednarek :)