Treść opublikowana przez RUDY 102
-
E30 pomału droższe od E36
miasłem e30 325 z 86 roku z niemiec po silnikowym tuningu wieksze zawory wieksze prowadnice zaworowe zwiekszona kompresja 2 czujniki połozenia wału autko miało kolo 200 koni jazda nim była rewelacyjna jak gokardem po 2 wypadku ja sprzedałem nie chciałem kusic losu mam teraz e36 325 tds jest cichsze wiekszy komfort jazdy ale to juz nie ta frajda co auto lzejsze bez ars asc itp moge smiało przyznac ze ze lepsza frajde miałem z jazdy e 30 i te przyspieszenie na 3 biegu jeszcze pieknie paliła gume
-
Stuki w siniku 325 tds-- rozwiazanie
no i po problemie stukanie było wynikiem uszkodzenia jednego z łancuszków w poprzednim samochodzie gdzie był ten silnik własciciel mial wypadek i nastapiło naciagniecie jednego z łancuszków skutkiem było stukanie i rozchodzenie sie zaplonu na wolnych obrotach przy okazji zmienilem pompe chłodzaca furka nie do poznania :D
-
jaki olej najlepszy?
dobre produkty nie potrzebuja i nie maja reklamy................
-
rozrzad 318tds
lancuchy juz wymienione zaraz ide po fure zuzycie było nie duze ale było kola zabate w stanie idealnym
-
Czy kupić ?
czytałem wczesniej ze lepiej kupic po 2002 cos tam jest ulepszone w silniku
-
Kilka problemów: wolne "wchodzenie na obroty" gwiz
rolka napinacza czesto powoduje gwizdy przy dodawaniu gazu zdejmij pase z oprzyzadoania zapal i dodaj gazu jak gwizd zniknie to bedziesz wiedział gdzie szukac........
-
rozrzad 318tds
a jednak silnik mam od kolegi jezdziłem nim w innej budzie tam był od nowosci tak wiec mi nie pisz ze nie mozliwe 7 lat w szopie lezał po wypadku tamtej bejcy i wiem dokładnie ile ma przejechane :D mam od tamtej jeszcze zegary :D sama buda moja ma 312 tys.....................i takie sa realne przebiegi aut 12 letnich.
-
Stuki w siniku 325 tds-- rozwiazanie
jednak nie jest to takie proste 1.pompa wodna chodziła z 4 łopatkami reszta sie rozleciała 2.łancuchy wymienione wynik bedzie znany jutro czy stuka dalej
-
rozrzad 318tds
własnie jestem w trakcie wymiany przebieg 110 tys .........i czy to duzo nie chyba jakis feler mi sie trafil
-
Stuki w siniku 325 tds-- rozwiazanie
akurat dzis dałem auto do mechanika który ma rozwiazac moje stukanie w silniku około godziny 15 napisze wam co było przyczyna tego pukania
-
czarny dymek bmw 318 tds
urok diesla ze jak Zimnego zapalasz to zakopci............ norma
-
E36 orginalny przebieg
abtar.... i w ten sposób zabrałes im ostatni cien nadzieji ze chłopaki moga zabłysnac na forum :D
-
[E36] Wymiana filtra kabinowego (klimatyzacji)
z tym odgrzybianiem jest roznie najlepiej kierowac sie instrukcja obsługi odgrzybiacza i nie kupowac taniej tandety lepiej dac 15 zł wiecej i kupic cos firmowego
-
Jakie objawy uszkodzonego czujnika spalania stukowego?
w oplach na bloku .....
-
Wyciek :| pomocy z lokalizacją !
najpierw musisz to wymyc a potem lokalizowac wyciek bo nie mam pojecia jak to chcesz teraz zrobic jak wszystko jest zababrane
-
stukanie w prawym kole
sprawdz czy klocki hamulcowe maja odbojniki które je przytrzymuja przed klekotaniem po tarczy
-
Metaliczne stukanie, ? z silnika
jestem własnie po sprawdzeniu wtrysków .... niestety to nie one u mnie stukanie na wolnych obrotach to jest z czestotliwoscia niecałej sekundy na jeden stuk to jest na wolnych zwieksza sie czestotliwosc ze wzrostem obrotów zawieszony wtrysk zminiejszył by moc silnika a jest rewelka przy rozrządzie znowu roałaził by sie zapłon na wolnych u mnie jest 1.1 do 4.7 nie wiem w jakich jednostakach to jest i czy to jest dobrze
-
Metaliczne stukanie, ? z silnika
nie mam wiecej niz 110 kolega miał tds od nowosci miał 3000 tys jak go kupił po 2 latach po pijaku przestawili zuka t/z przezucili go nad soba i tak ten silnik przelezazł prawie 7 lat w szopie pod płachta ze skrzynia tak wiec wiem ile ten silniczek ma bo latałem nim w poprzedniej budzie latam nim juz 2 lata i mysle ze wtrysk by sie odetkał po siedmiu latach stania zapalił prawie na dotyk
-
delikatne bicie na kierownicy ...
napisał ze na postoju mu stuka :D duzo osub zmaga sie tu na forum ze stukami w silniku ja bede wiedział co mi stuka po 12czerwca napisze wtey co było przyczyna
-
Gasniecie 316i po odkreceniu korka od oleju.
w mojej starej e 30 silniczek po kapitalnym remoncie bardzo słabo reagował na odkrecenie korka ale reagował wszystkie uszczelki były wymienione na nowe wydaje mi sie ze to zalezy od silnika od danego modelu jak reaguje na odkrecenie korka i moze to nie miec wpływu na jego stan
-
Gasniecie 316i po odkreceniu korka od oleju.
andre nie kazde auto wychlapie olej sa auta które sa zabezpieczone ekranem aby nie wychlapywac oleju miros --jezeli by ci olej parował to ewidentne przecieki z układu chłodzacego a co za tym idzie z oleju zrobił by ci sie kisiel no i silniczek na szrocik
-
Gasniecie 316i po odkreceniu korka od oleju.
nie świruj przy szczelnym i dobrym silniku nie bedzie leciał dym ...... to nie temperatura na patelni zeby sie olej dymił :D
-
Gasniecie 316i po odkreceniu korka od oleju.
tak powinno byc,,,,, co do bagnetu to nie jestem pewien
-
BMW owners fest
to zaproszenie w jedna strone :D z kijowa musiałbys wracac pociagiem :P pewnie twoja betka w tym czasie cieszyłaby juz kogos innego
-
Metaliczne stukanie, ? z silnika
robal ty to masz od razu czarne mysli :D