Treść opublikowana przez menell
-
zmiana sprężyn = zmiana amorkow ?
do sprezyn od 0 do-40 mozna zakladac zwykle amory. do -60 zolte czyli zwykle sportowe ale twardsze-gazowe. do -70/80 tylko te najkrotsze czyli np. znane bilstein B8.
-
zmiana sprężyn = zmiana amorkow ?
nie musisz spinac dolnych .sa przeciez juz spiete fabrycznie. przednia radzilbym zalozyc ze wzgledu na wiek e30 i ciezszy motor niz M40. poza tym od razu poczujesz roznice w wybieraniu dolkow, w przechylaniu sie na zakretach a wydatek nie duzy bo w zaleznosci od zrodla 100-250zl. tylna to juz do hardcorowej jazdy a nie do predkosci po miescie 60-120 km/h
-
Ja - sprajt, barierka - pragnienie... ;-)
trzeba wiecej latac bokami swoimi beemkami to nie dojdzie do zadnego wypadku..zrobilbys kontre w jedna potem w druga strone,troche gazu ,spalilbys w koncu troche gumy i po robocie.. dobrze ze tylko takie drobnostki masz do wymiany.pzdr
-
A jak nie było Galerii tak nie ma...
nie łudziłbym sie tym...
-
Warszawa 9.05.2006 r. godz. 18:30 spotkanie KLUBOWO-FORUMOWE
kessey,wyobrazasz sobie picie piwa na pl.bankowym w srodku dnia lub palenie gumy? chyba nie.a raczej o to wiekszosc sie boi.ja wole spotkanka na powietrzu w srodku dnia(nie koniecznie ten pl.bankowy) gdzie mozna najpierw poogladac samochody a pozniej pojechac np. na dobra pizze i dokonczyc pogawedki o motoryzacji.
-
Warszawa 9.05.2006 r. godz. 18:30 spotkanie KLUBOWO-FORUMOWE
co mam na mysli? co ja tam zrobie niby w tym pubie bolek? herbate wypije? a niby tacy kulturalni kierowcy na tym forum przesiaduja.moze wezwe znajomego z drogowki i niech stanie z tej malej wyjazdowej uliczki kolo bolka z alkomatem? ciekaw jestem po co sie tam ustawiaja ludzie wieczorem..kazdy zaraz uwierzy zeby pogadac po ciemku..nawet beemek o tej godzinie nie mozna sobie dokladnie poogladac. zmiencie termin i godzine np. week i np.12-16. moze byc wiekszy plac np. srodek pl.bankowego...srodek warszawy,palic gumy sie nie da bo caly czas psiarnia przejezdza(napisalem to bo wiekszosc ma takie mniemania o nas czyli o trojkach :duh: ),sklepu monopolowego tez niema,wiec jakie obawy ?herbatke moga sobie niektorzy w termosach przywiezc .mozna pogadac ,mozna obejzec beemki a po co kobiety? chyba beemki sa najwazniejsze w naszym zyciu?
-
Warszawa 9.05.2006 r. godz. 18:30 spotkanie KLUBOWO-FORUMOWE
Z wami nie jest mi źle, tak długo jak się nie przywalacie do mojej herbaty :mrgreen: :mrgreen: A dziwię się jedynie że brak chętnych ze strony forumowiczów po tym jak zmienił się regulamin forum :doh: Ja się nie dziwię/e :D tez sie nie dziwie dlaczego nie przyjezdzaja inni np."tylko forumowicze" maly karcerek sie tu robi...
-
majowka bmw...tak jak myslalem ze moderator zamknie...
link do poprzednich wypowiedzi : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=25853 moderatorze , dlaczego zamknales temat? co bylo w nim nie tak? czy normalni ludzie nie mogli sie podzielic fotkami miedzy soba? ? ? nikt nie zginal, nikt nie palil gumy z nas wiec co bylo nie tak z naszej strony??? ps.powiem wam ze bylo sporo fajnych ludzi ktorzy spedzali tylko czas przy swoim aucie i odpowiadali na pytania techniczne, nie odchodzili dalej,mozna bylo sie dowiedziec wicej czegos ciekawego tj ja np. o M5 e39 ktore staly obok siebie chyba 4-5 szt...ale widze ze tu to raczej kasacja jak nie bylo organizowane przez wasz klub :? czegos tu nie rozumie. sa miedzy nami ludzie ktorzy szanuja wymiane informacji a nie tylko palenie gumy jak to bylo pare lat temu :8)
-
Majówka BMW . . .
bedzie,bedzie i miejmy nadzieje ze pogoda dopisze.co by sie nie dzialo zawsze pojade aby pogadac z ziomkami z roznych klubow a nie tj jest tu przyjete na tym forum ze jedzie sie tylko aby ogladac palenie gumy :mad2:
-
Majówka BMW . . .
bylem ciekaw ile osob z tego forum pojechalo na taki zlot.faktycznie pogoda nie dopisala,sam wjazd na teren tez bez organizacji .za to przejazd z w-wy do torunia w kolumnie 40-50 beemek jak najbardziej bez szalenstw,wyprzedzania,palenia gumy na swiatlach,100-110km/h .z samego torunia eskorta policji na kogutach.wszystkie skrzyzowania wczesniej zablokowane przez drogowke. chyba te 50 zl na bilet wstepu na pol roku nie robi takiej wielkiej roznicy? ...
-
Majówka BMW . . .
dlaczego nikt z was nic nie wspomina o majowce w Toruniu? nie mowie tu juz o paleniu gumy bo sam tam nie zagladalem ale chodzi mi o beemki stojace na placu..bylo 5-6 ladnych M5 E39 ,troche M3 E36 ,2szt E30 M3 ..pare ladnych cabrio E30,pare klasykow... cos chyba kazdy boi sie tu BANA za taki teamat.ciekawe czy bede sam mogl wejsc jutro na to forum... nie wierze ze nikt z tego forum nie zagoscil na takim ulewnym pikniku.deszcz padal ale grill nie przygasal i kielbaski mozna bylo spokojnie podsmazyc a potem skonsumowac w gronie innych posiadaczy beemek przy ciekawych tematach o swoich pupilkach...
-
Czasami śmierdzi paliwkiem
smierdzi z filtra ktory jest kolo pompki pod tylna kanapa..
-
Jaki rozmiar felg do E30
nie zakladaj z tylu takiego balona. na felge 9x16 to juz taka 225 baloniasto wyglada wiec u ciebie na 7.5x16 max polecam 205x50 lub 215/40. jak opona wystaje poza rant felgi nie wyglada to ciekawie.
-
Miski oleju w E30
no niestety, nie wykombinujesz lepszej. trzeba zrobic naciecia/chlodzenia przy misce bo bedzie ci sie grzala w korkach itd. azfalt w lecie za wysoka temperature wydale.z gory blokuje to silnik a z dolu asfalt.nie peniaj i wkladaj gruba blache z otworami niz cienka blache i zrobiona jak oryginal.
-
Miski oleju w E30
masz ten gorszy silnik bo m40 a w nim jest miska sporo nizej niz w m20. na stronie www.beemka-klub.pl na forum technicznym masz idealnie opisane jak zrobic oslone. taki badziew jak w polonezach nie przejdzie bo sam kiedys najechakem na kamien zwalony z nasypu kolejowego pod wiaduktem i miska poszla w dziady. blacha jest dobra ale trzeba pamietac o otworach wentylacyjnych tym bardziej w m20b25 ktore czesciej sie grzeje.koszt takiej oslony nie przekroczy 50 zl.
-
Jaki rozmiar felg do E30
to zalezy jakie masz tarcze i hamulce bo moze byc problem.poza tym za bardzo beemka pojdzie w dol i bedziesz miska tarl o ziemie. styl widze ze fajny wybrales ale jednak poszukaj takich 14" choc powiem ci ze raczej nie widzialem u nas e30 na fajnych szerokich 14" raczej wiekszosc preferuja zwykly styl czyli oklepane 15" bbs lub 14" z opona jak baloc w stylu 185/65/14 :mrgreen:
-
Tarcze na pięć śrub
nie wystarczy zmienic samej piasty.za latwe to by bylo i za duzo z nas by juz smigalo na 5 srub :8) nalezy zmienic cale zawieszenie od compacta .
-
Deska z e36 do e30
heeh..widze ze posiadacze e30tek chwala swoje deski i posiadacze e36 chwala swoje. kazdy lubi to co ma :8) nawet nie glupio wyglada przelozona deska z e36 do e30 jezeli nie jest nackane innymi tjuningowymi dodatkami. poza tym lepiej aby na zewnatrz nie probowal ktos pozamieniac zderzaki z e36 do e30 .koszmar
-
-20 stopni
ta..ciekawe czy ktos sie przyzna bez bicia ze nie odpalil bo narazie wszyscy tylo na tak,oczywiscie,odpalile bez problemu itd...a wiadomo ze sa tacy ktorym nie odpoalila bez wazelinowania. mi odpalila ale nie ukrywam ze byly problemy.
-
BMW E-30 325 '90 210kkm
jezeli wlasciciel ma lekka noge i jezdzi na seryjnych 14 lub 15 to tak.jak zalozysz na lato min 16" nie uda ci sie zejsc ponizej 15l gazu.
-
jak tuningować bmw 325e 2,7ccm
niby tez w tyle ale dopiero po 160-180 km/h . na nasze ulice i odleglosci miedzy swiatlami wlasnie krotki dyfer jest najlepszy(oczywiscie jak dla mnie) bo nie mam okazji rozpedzac sie powyzej 160 :wink:
-
jak tuningować bmw 325e 2,7ccm
duzo? przeciez to tylko ok 120-130 koni. ale baza jest bardzo dobra.zmieniasz gore silnika,kolektor.przeplywke od 3.5,odciazyc tloki i juz powinienes miec okolo 190 kucy. jak dodasz smt6 i walki to okolo 220. jak cos to wejdz na www.beemka-klub.pl i jest obszerny temat o przerobkach ety.pozdro
-
8-10 tys za e36 z 91-93 Czego mozna sie spodziewac po 14 let
wiadomo ze kazdy ceni swoje autka i jak ktos pisze ze za 8 tys to juz nic z tego nie bedzie... a prawda jest taka ze jak sie poszuka to i sie znajdzie.przez ostatnie 2 miesiace moi znajomi pokupowali sobie e36 takie za 7500 (318 91r) i 8500 (316 91r) obie bez gazu i nie narzekaja.wszystko dziala,nic nie stuka,elektryka jest,brak tylko skory i klimy.jezdza nimi na codzien do pracy itd.nie szaleja,nie wariuja. byly oczywiscie w miedzy czasie takie na oku ze szpachla i klekoty ale zawsze sie trafia takie w ogloszeniach. pozdawiam i radze popytac sie kolegow z forum czasami zeby podjechali,obejzeli.zawsze ktos sie zgodzi i pare zlotych zostanie w kieszeni.
-
BMW <1988 do zabawy czy warto
zadziwil mnie tylko jeden fragment: moze 316tka i 318tka to trzeba sie ostro nawysilac zeby pokonac pare zakretow na suchym asfalcie ale nie 325tka :8)
-
BMW 318 E46 z allegro
beta za 30 tys a wy na lampy i na tlumik za 200 zl zwracacie uwage...i niby przez to juz nie mozna jej kupic? :clap: