Treść opublikowana przez Kamil Jasinski
-
Bmw E39 523i 1997 sedan parujace szyby
No niezle roboty od groma niestety pod blokiem tego nie zrobie,ogladalem nagrzewnice to nie jest droga tylko duzo roboty przy tym ciekawe ile mechanik za robocizne by wziol?
-
Bmw E39 523i 1997 sedan parujace szyby
fiata pande duzy szybki wygodny malo pali:)hehehe E46 po lifcie 3.0 benzyna lub E39 po lifcie sedan 3.0 benzynka
-
Bmw E39 523i 1997 sedan parujace szyby
ja za to sie nie wezme nie mam gdzie tego zrobic jedynie mechanik po za tym fure sprzedaje takze dam sobie spokoj chyba z tym.
-
Bmw E39 523i 1997 sedan parujace szyby
wiesz co ostatnio ubywa troche plynu chlodniczego raz w miesiacu dolewam okolo 100-200 ml moze troche na poczatku jak wlaczam nawiew czuc plyn,generalnie wszystkie szyby paruja.
-
Bmw E39 523i 1997 sedan parujace szyby
filtry kabinowe wymienione w sierpniu, dywaniki suche.
-
Bmw E39 523i 1997 sedan parujace szyby
Witam Mam problem z parujacymi szybami teraz zauwazylem jak sie zimniej zrobilo, przetarlem szyby jakims specyfikiem na bazie alkoholu pomoglo na chwile,sprawdzalem czy nie mam zamknietego obiegu ale okazalo sie ze wszystko jest ok nie wiem co dalej robic.Kupilem specyfik anty para zobaczymy czy to moze pomoze.Macie te same problemu w swoich E39.
-
e39 523i Poranny problem odpala gaśnie
Najlepiej podjedz pod kompa i wyjdzie co jest nie tak.
-
e39 523i Poranny problem odpala gaśnie
Mialem to samo na poczatku pozniej sie pogarszalo tzn odpalal za 3 lub 4 razem zima po 10 razy krecilem pojechalem na kompa wyszlo czujnik polozenia walka i czujnik temperatury silnika wymienilem auto nie do poznania :D
-
Wisko po wymianie ,dziwne zachowanie BMW E39
ja kupilem z 4 lata temu visko firmy Hart i do dzisiaj hula
-
Nie działają światła wstecznego
Moze cos w zegarach zresetuj je
-
E39 520i zagotował się
dokladnie robilem to samo i nigdy nie mialem problemow
-
Bmw E39 523i 1997 sedan co to za kostka?
wlasnie to zrobilem i dziala wentylator 2 i 3 biegu takze nie wlasciwa chlodnica jest musze ja wymienic, bo nie ma mozliwosci zalozenia czujnika.Teraz pytanie orginalna chlodnice kupic czy zamiennik
-
Bmw E39 523i 1997 sedan co to za kostka?
za cholere nie ma czujnika ktory wedlug rysunku powinnien byc na gorze chlodnicy po lewej stronie stojac przodem do auta,sa tylko dwa otwory zalane fabrycznie plastikiem,wiem ze poprzedni wlasciciel wymienial chlodnice moze zla kupil jest taka mozliwosc?chlodnica jest BEHR a i znalazlem wtyczke po lewej stronie jak by od tego czujnika na trzy przewody.
-
Bmw E39 523i 1997 sedan co to za kostka?
za cholere nie moge znalesc :cry:
-
Bmw E39 523i 1997 sedan co to za kostka?
gdzie sie znajduje ten czujnik w chlodnicy co odpowiada za biegi wentylatora? Bo ewidentnie nie wlacza mi 2 i 3 biegu wentylatora.1 bieg wlacza sie przy zalaczeniu klimy,a po dluzszej jezdzie np 300 km w trasie stane w korku z 15 minut i temperatura po za polowe sie wychyla i musze wylaczac klime zeby zbic temperature.Zauwazylem ze musze porzadnie rozgrzac silnik zeby przy wlaczonej klimie sillnik sie przegrzewal.Bo na np odpale zimny silnik pojezdze po miescie 7 km i odpale klime i nic trzyma pion.
-
e39 anglik czy warto robic przekladke?
Ogolnie angliki sa fajnie wyposazone ale jak masz robic progi silnik i przekladke to chyba nie warto.
-
Bmw E39 523i 1997 sedan co to za kostka?
no rzeczywisicie znalalzem post podobny ze ten czujnik jest od przydkich zapachow nazywa sie czujnik AUC
-
Bmw E39 523i 1997 sedan co to za kostka?
dziwne bo na aukcji pisze wyraznie czujnik chlodnicy
-
Bmw E39 523i 1997 sedan co to za kostka?
Znalazlem podobna kostke na allegro tylko ze w dieslu ja mam benzyne, i od czego ona jest? przypadkiem nie steruje ona wentylatorem klimy na ktorym biegu ma pracowac? niestety ja ta kostke mialem schowana pod lampa a nie przy chlodnicy gdyz wyskakiwala mi i latała luzno http://allegro.pl/czujnik-chlodnicy-bmw-e39-3-0d-i4468235689.html
-
Bmw E39 523i 1997 sedan co to za kostka?
Pompa wody wymieniona 3lata temu a wiskoza z 4 lata temu tylko dziwne ze wentylator klimy chodzil na 1 biegu kiedy temperatura wyskoczyla po za pion dopiero pozniej zaczolem ta kostka ruszac i wlozylem ja w miejsce gdzie powinna byc wentylator klimy wlaczyl 2 bieg i temperatura nie wzrosla wszystko robilem na postoju z wlaczonym silnikiem i klimatyzacja
-
Bmw E39 523i 1997 sedan co to za kostka?
Witam Dzisiaj mialem problem z temperatura silnika tzn wzrastala stojac w korkach klima chodzila wczesniej wszystko bylo ok, wentylator klimy ma 2 lata takze prawie nowy, po wylaczeniu klimy temperatura spadala takze wina wentylatora i sprawdzilem wlacza 1 bieg drugi nie chcial sie wlaczyc dopiero otworzylem maske i zobaczylem ze na obudowie od wentylatora glownego (wiskoza) z prawej strony stojaca przodem do auta jest taka obudowa w ksztalcie prostokata co to jest jakis czujnik? poruszalem tym i 2 bieg zalaczyl sie w wentylatorze klimy po wlaczeniu klimy.
-
Gaz sekwencja BRC e39 - strasznie dużo pali.. same problemy
U mnie spalanie w lodzi wynosi od 16 lpg do 18 lpg zalezy jak jezdze dynamicznie a w trasie od 10 do 15 lpg
-
Gaz sekwencja BRC e39 - strasznie dużo pali.. same problemy
Witam A na benzynie tez tak chodzi? Ja mam BRC jezdze 6 rok zero problemow ja serwisuje samochod na Kasprowicz w Zgierzu a gaz BRC na Złotnej 25 Łódź.
-
Przyciski panelu klimatyzacji
Witam Naprawilem przyciski klimatronika metoda Mateusza chudego i jest super nic nie wypada, troche dlubaniny bylo, zeszla mi niedziela:) ale warto bylo.Kupile super glue i wykalaczki zonie ukradlem :) wynioslo mnie to 2zl i z 3godzinki 6 przyciskow.Pozdrawiam
-
[e39] Wiatrak klimatyzacji
siema ja mialem ten sam problem poczytaj sobie tutaj http://www.oporniki-bmw.pl/ :D Jak dla mnie padly ci oporniki sterujace biegami wentylatora