Treść opublikowana przez Piotr_Ł
-
DRŻENIE PODCZAS HAMOWANIA E34 M20
Jeżeli objaw się dzieje tylko przy hamowaniu to zacznij od sprawdzenia tarcz hamulcowych. Mogą być pokszywione. Jak to nie pomoże to poszukaj w starszych postach, były takie przypadki i wiele osób sobie radziło z tym (najczęściej właśnie tarcze).
-
Instalacja LPG a świece zapłonowe.
Moge jeszcze doradzić zmianę stacji gazowej. Spróbuj zatankować gaz na Shelu lub BP.
-
Instalacja LPG a świece zapłonowe.
Odnośnie Toyoty Previ (94r.): auto powinno jeżdzić na platynowych. Mam gaz i świece skończyły się po 10tys. więc tylko wynalazki do gazu. Ale mówimy o BMW. Ja proponuje świece NGK są bardzo dobre do gazu.
-
Instalacja LPG a świece zapłonowe.
No nie powiedziałbym. W niektórych autach są zalecane świece platynowe. Niestety takie świece nie nadają się do gazu. Więc nie zawsze takie standardowe świece są dobre.
-
E34 Automat
Witam. Nigdy nie miałem automata w BMW, ale miałem w innym aucie. Muszę powiedzieć Ci, że jak lubisz komfort, dużo jeżdzisz w miecie (częste skrzyżowania, korki) to automat to piękna sprawa. Ale jak lubisz szybką jażde, ostre redukcje to tylko pozostaje manualna skrzynia biegów. Dużo o skrzyniach dowiesz się tutaj: http://www.automat.pl/body/index.html ta strona ma świetne vademecum o automatach. Ad1) pozycje 2,3,4 służą do blokowania na niższych biegach np. wrzucając 3, auto nie wrzuci 4 biegu. powinieneś mieć chyba jeszcze jednąpozycję 1 lub L blokuje ona auto na pierwszym biegu. Jest to przydatne jeżeli np. jedziesz w górach i potrzebujesz dużo mocy, a możesz ją osiągnąć na wyższych obrotach. Ad2) Nie nie odpalisz auta na pych. Holowanie takiego auta, także nie powinno przekraczać chyba 40km. Dłuższe holowanie może spowodować uszkodzenie skrzynie (dokładnie tarczek jak dobrze pamiętam). Ad3) Zmiana oleju zalecana jest co sezon lub co 40000 km. Powinieneś wymienić razem z olejem w skrzynie filtr. Niektórzy patrzą czy olej jest czerwony (bo taki jest kolor nowego oleju) i zmieniają olej, aż zmieni on swój odcień. Ja podchodzę do tego ostrożnie, bo w silniku nie zmieniasz oleju bo jest za czarny, czy za gęsty. A remont hmmm uwierz mi nie chcesz remontować skrzyni automatycznej. Koszty są bardzo duże (od 2500zł - 8000) Ad4) Popróbuj :)
-
Instalacja LPG a świece zapłonowe.
Kup świece do gazu firmy NGK (dobiorą Ci je z katalogu). Ważne jest aby świeca nie była platynowa, bo te do gazu się wogóle nie nadają, a są 2, a nawet 3 razy droższe. Słyszałem, że pierwsze świece Bosha do gazu też nie bardzo się sprawdzały, nie wiem jak jest teraz.
-
Zablokowanie się koła
To może być wina cylinderka w zacisku hamulcowym. Możesz spróbować go oczyścić i nasmarować. Może coś pomoże, ale nie na długo. Będziesz musiał go oczyszczać często albo wymienić cały zacisk.
-
[320i] Nosi samochodem ???
Może wina kolein na drodze :?: Szerokie koła nie mieszczą się w koleinach i nosi autem
-
[E34] Rozpórka na kielichy
Ja słyszałem, że rozpórka jest dobra, ale do "twardego zawieszenia". Tomas_M5 ty masz M5, więc masz twarde zawieszenie już w fabryce. 525IX auta z napędem na 4 koła także mają chyba twardsze zawieszenia niż zwykłe 525. Ciekawy jestem, kto ma rozpórkę w aucie z seryjnym zawieszeniem (np. w 520, czy w "zwykłym" 525) i czy daje ona zamierzony rezultat :?:
-
co potrzebuje zeby zalozyc takie fele do e34 ?
Jeździć się prawie zawsze da, zależy tylko od tego czy lubisz tak jeździć i bierzesz pod uwage to że fele podobno dużo nie przetrwają. Podobno, ale ja także jestem zwolennikiem dużych felg :wink: .
-
co potrzebuje zeby zalozyc takie fele do e34 ?
Przede wszystkim, żeby je założyć, musisz je kupic :lol: Dystanse (pierścienie) są potrzebne jak felga jest za bardzo w środek (wtedy pierścień odsuwa całą felgę do zewnątrz). Aby założyć takie felgi jak pokazywałeś zapewne nie musisz wsadzać pierścieni dystansowych. Będą natomiast potrzebne pierścienie centrujące. Poza tym te felgi coś są drogie, bo były podobne za 5000zł z kapciami też na Allegro
-
SPALANIE - proszę o info ( 525, 535, 735 )
Masz jeszcze automatyczną skrzynię, przy której spalanie rośnie ok. 1 -1,5l. Bierzesz to pod uwagę :?:
-
e36 z przodem od e46 ???help
Była kiedyś też do sprzedania przerobiona E36 na najnowszy model. Wsumie jak się komuś podoba to czemu nie. Niektórym się repliki podobają... W tej dwukolorowej właśnie kolor jest zły. Jakby była cała np. czarna to napewno by ładniej wyglądała
-
numer lakieru
To coś nieźle fachowa ta mieszalnia. Zdaje się, że trzeba zdemontować klapkę z wlewu paliwa i do tego dobierają kolor. Spytaj się w innej mieszalni
-
obrotomierz i ekonomizer e34 524td
Nie nie test chyba nic nie da. U mnie zegary zamarły w analogowych liczikach i nic im nie poradziło. Prawdopodobnie przyczyną jest tylna płytka lutowana. Tam gdzieś, coś siada i trzeba to wymienić, albo dać do dobrego elektronika, żeby to naprawił.
-
Strzela gaz w E32 735 co moze byc przyczyną ??
Adminie popieram twoje działanie. Nie żebym się podlizywał, ale ja sam nie używam takich słów i nie lubię ich słyszeć czy widzieć. A to, że ktoś sobie skrócił czy postawił . w środku wyrazu to nic nie zmienia. Wreszcie zaczną się wszyscy bać Admina :twisted:
-
bmw 530 e34 - co to jest? po 2 stronach gwizki, mikrofony?
Czujniki od alarmu, jeśli mówisz o takich czujnikach przekroju średniego długopisa. Miałem coś podobnego. Alarm przy otwartych dzwiach właczał się. Nie wiem może działa on na ruch powietrza?
-
SPALANIE - proszę o info ( 525, 535, 735 )
Trochę dziwne jest to spalanie w beemkach. Rozumiem, że każdy ma inny styl jazdy, inne opony, inny stan auta, ale róznice są tutaj bardzo duże. Więc proponuje zainteresowanemu kupnem przyjąć takie dane 525 od 10-17 535 od 14-22.
-
czy skrzynie manual 5 biegow w e34 i e34v8 sa te same?
W 540 były chyba tylko 6 biegowe. Wsadzić skrzynie można zawsze tylko w różnych skrzyniach są rózne przełożenia, więc może być lipa (możesz pogorszyć osiągi). Najlepiej sprawdź w ETK BMW
-
Filtry i wymiana oleju w skrzyni automatycznej w BMW E32
Myślę, że w 730 R6 będzie występował automat tylko 4 biegowy, ale nie jestem na 100% pewien.
-
ilość cylindrów w E32
Rzędówka ma 6 cylindrów. V ma 8
-
UTRZYMANIE BMW 730(E32)
Marcin978 jak możesz to nie używaj wulgaryzmów. Jakoś na tym forum jest kulturalnie i dobrze by było, aby kontynuować tą tradycję :) Thx z góry
-
"Czy warto kupić BMW E32 w automacie?
Automaty są trwalsze od skrzyń manualnych pod warunkiem gdy ktoś dba o auto. Należy pilnować regularnej zmiany oleju w skrzyni. Także jazda takim automatem musi się różnić. Nie można piszczeć kołami (teoretycznie można, ale pózniej jest to kosztowne :D ). Niestety w Polsce znajomość obsługi automatów jest praktycznie zerowa i jest to trochę problematyczne. Ale polecam E32 z automatem,bo jazda samochodem z taką skrzynią naprawdę jest komfortowa i przyjemna.
-
e34, rozny wyglad konsoli (pokretla lub przyciski)
klimatyzacja elektroniczna= klimatronic (climatronic) = Klimatyzacja automatyczna Różne nazwy znaczące to samo.
-
e34, rozny wyglad konsoli (pokretla lub przyciski)
Raczej Przemas ma rację (przynajmniej zawsze ja tak myslałem :wink: ). Może ktoś podeśle jakieś zdjęcie z elektroniczną klimatyzacją w BMW ??