Treść opublikowana przez Piotr_Ł
-
O instalacjach gazowych
Barto jakiej marki założyłeś parownik :?: Czy zwiększyło się spalanie gazu :?:
-
ILE WYTRZYMA BMW 325 E36 192PS???
I jeszcze pytanie: Jakie moce chesz uzyskać taką modyfikacją :?:
-
ILE WYTRZYMA BMW 325 E36 192PS???
Możesz o tym LPG i Turbo napisać jaśniej:?: Będe wdzięczny
-
ILE WYTRZYMA BMW 325 E36 192PS???
turbo i sprzęgło ?? Potrzeba Ci jeszcze wydechu, dolotu, najlepiej wydajniejszych wtrysków, szpery, kompa do sterowania (SMTP lub coś w tym stylu). Raz się zapytałem ile takie coś może kosztować. Odpowiedź brzmi ok. 16 tys. zł i wtedy możesz to dobrze zrobić.
-
ILE WYTRZYMA BMW 325 E36 192PS???
Auto jest już innego właściciela (PMN), ale Keyser ci prawdę o aucie powie. Poczytaj też o tym aucie: http://www.keyser.neostrada.pl/ A efekt jaki chcesz osiągnąć to osiągniesz, ale pewnie tylko raz (na tym samym silniku) :lol:
-
ŚCIĄGANIE AUTA NA PRAWO E34 M20
Po pierwsze, aby auto nie ściągało to trzeba o nie dbać. Nie powinno się wymieniać 1 amortyzatora i tego chyba nie trzeba tłumaczyć. Auto nie może być źle zrobione po dzwonie, bo wtedy też ściąga. Jak ktoś dobrze zrobił auto po wypadku to może nie ściągać, ale niestety ściąganie może się odezwać np. po 3 latach. Następnie musisz sprawdzić wyważenie kuł, zbierzność, ciśnienie w oponach, nie powinieneś mieć luzów w ukł. kier. , no i droga musi być równa. A jak dalej auto ściąga to pewnie jakiś silny boczny wiatr masz 8)
-
E34 V12?
to kup E36 M3 :) Widziałem filmik z E30 z silnikiem 3,8 od M5 E34 i dołożoną turbosprężarką. Auto ślizgało się połowę drogi na 1/4 milę. Auto jest tak mocne, że przy niskich prędkościach traci przyczepność. Tak samo silnik V12, który dociska przód, a ma napęd na tył. Fajne to jest, ale pewnie do driftingu, a nie normalnej jazdy
-
E34 V12?
550 jest dość dużo. Na www.mobile.de były już 2 takie do sprzedania. Silniki są z 750 lub 850( bo jedna była z manualną skrzynią :!: ). Nazwa 550 występowała we wszystkich auta na sprzedaż. Cena tego E30 V12 jest duża, bo nie tylko trzeba zmieniać silniki i skrzynie, ale także wydech zawieszenie, most i wał, zapewne hamulce. Zabawy też jest troche bo chyba silnik się normalnie nie mieści na szerokość do E30 i trzeba coś przecinać, poszerzać.
-
O instalacjach gazowych
Podobno BRC jest jednym z lepszych parowników. Nie polecam Lovato. Miałem Lovato, a wcześniej Zawoli, drugi był o wiele lepszy. Ale teraz jakbym musiał to założyłbym BRC
-
O instalacjach gazowych
Wsadzaj większy. Spali Ci samochód troszkę więcej, ale za to możesz go tak wyrególować, że będzie miał taką samą moc na benzynie jak i na gazie. Alexjej to co chcesz robić to troszkę będzie Ciebie kosztowało. Nie lepiej jest założyć instalację wtrysku gazu ? Nic nie będzie strzelać, a jak założysz dobre parowniki i wtryskiwacze to nic nie starcisz mocy.
-
E30 325ix w touringu - info potrzeba
Z tego co słyszałem to 325 z napędem 4x4 jest wyczywalnie wolniejsze od 325 z napędem tylnim. Tutaj także jest ktoś kto miał 525 z napędem na 4 koła.Wady: droższe części (o wiele), trudności z używanymi.
-
zmiana tylnich glosnikow w e34, na jakie zamienic? rozmiar?
Ja miałem 20cm. głośniki mniej więcej za zagłówkami. Były to Pioniery i muszę powiedzieć, że w zupełności mi wystarczało. Wzmacniacz miałem jakiś mało markowy, pisało 4*150W, ale ile w tym prawdy to nie wiem.
-
Praca silnika w Bmw E30 318i M40
Masz gaz :?:
-
obnizyc zawieszenie w e34, co wybrac?
Raczej nie jest obniżona. A sprawdzałeś jaki kolor mają sprężyny i amortyzatory :?: Jak zawieszenie jest sportowe, obniżające to jego kolor jest zazwyczaj czerwony, żólty itp. Jak chcesz troszkę obniżyć to zmień sprężyny. Do 3 cm możesz założyć sportowe sprężyny i standardowe amortyzatory. Najlepiej jest jak kupisz zawieszenie renomowanych firm: KW, H&R, Wietec, Bilsten, Koni itp.
-
coolant level, co oznacza ten komunikat w e34?
Jak już mówimy konkretnie o twoim aucie to bardzo ładnie się prezentuje. Jeszcze może szybki na srebrniutko przyciemnić można. Masz jeszcze jakieś fotki żeby oko nacieszyć :D :?:
-
coolant level, co oznacza ten komunikat w e34?
A teraz czekaj na zimę aż Ci zamarżnie woda w chłodnicy 8) Po 1 litrze się nic nie stanie ale jak tak będziesz często dolewał to może się zbytnio rozcieńczyć. A i jeszcze pomyśl czego Ci zbrakło płynu :?: Wycieka, czy może silnik sobie pije :?:
- Visco
-
zakup e30, co i jak?
Sugeruje wtrysk. Ale przy aucie z inst. gazową musisz uważać na wtryskiwacze i pompę paliwa. Nie może Ci zabraknąc paliwa, ani wtedy gdy jedziesz na benzynie, ani wtedy, gdy jedziesz na gazie. A więc proponuje rozejżeć się za 325 najlepiej jak najmłodszę. Ale nie sugeruj się tym, że auto rok młodsze będzie w lepszym stanie, bo nie zawsze jest to regółą.
-
zakup e30, co i jak?
no ale tam nie ma uwglednionych e30 :D sorki spojżałem na modele które występują w spisie ilości wyprodukowanych aut. Jak chcesz gazować auto to polecam 325 R6 12v 170Km
-
zakup e30, co i jak?
Parametry: http://autobmwklub.triger.com.pl/samochody/danetech.htm Aktualne osiagi kilkunasto letnich aut będą różne. Gaz zależnie od instalacji może pogorszyć o wiele osiągi auta. Sprawdź jak mocno było uszkodzone auto, bo to chyba jest największy problem tych aut.
-
525 TDS-E34.Szukam większego intercoolera,od czego dopasować
Chyba lepiej jeżdzić z podciętym zderzakiem, niż z przegrzanym silnikiem. Więc jak nie ma rady to i ta jest dobra, albo jakiś w miarę spokojny przedni zderzak. WONTEK możesz coś powiedzieć o chipie :?: Czy jest to soft, czy box :?: Ile dało koników :?: Jesteś zadowolony :?:
- Visco
- Visco
-
Visco
http://republika.pl/motorcentrum/ tutaj podobno można kupić tanie visco. Mówisz że nie możesz zatrzymać visco?? To lepiej niż jakby visco było lużne i się nie kręciło. Ceny ok. 500zł nowe. Pod tamtum adresem podobno można dostać od 250zł. Używane chyba coś koło 200zł.
- klima