Treść opublikowana przez nerwus
- OPS kupić
-
INPA
Chodzi pewnie, ale to jak z ncs sam "golas". Dwa bez EST tokenu nic nie warte.
-
Itool radar
Poprawione i 100% sprawne.
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
Ale nie każdy sobie z obsługa kompa na takim poziomie radzi. Rożni ludzie chcą mieć fejsa na swoje potrzeby.
-
INPA
czyli 3.20 :) Jak narazie to goly 3.15 a konfiguracja jest mega bzdurna.
-
Ops - sss progman konfiguracja...
To sobie już całkiem odpuść i pójdź w kierunku NCS i Winkfp
-
Mam problem z połączeniem sie z E87 2009rok
Do 2009 będziesz potrzebował DCAN. USB to nie problem dla funkcjonalności ale musisz zmienić ustawienia w porównaniu do ADS.
- OPS kupić
-
Konfiguracja komputera
ustaw na STD:OBD, przejściówkę przesuń na COM1 i ustaw w niej timeout na 1ms. Limitem będzie brak pełnej współpracy z starymi autami.
-
Pomocy z imo
Fakt emulator można założyć. Druga opcja to kupno używanego EWS z kluczykiem i jego synchro z obecnym modułem DME/DDE
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
najlepszy i najnowszy to ISID 2.28 aktualnie ISID 2.29 Temat stary jak świat. Musisz wyedytowac inpa.ini :search:
-
Itool radar
Powinien być ok.
-
INPA
Normalnie battery powinno się pojawić po podpięciu do auta. Wszystkie interfejsy USB pokazują Battery ON po ich podpięciu do portu usb.
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
Raczej rzadko się zdarza żeby tak nie był ustawiony COM1 przy wbudowanym RS232. Dla tego pytałem co to za lapek :) Taki urok trybu ADS że bez 03F8-03FF nie działa. Albo tani fejs albo któraś z głowic: DK 2.x lub ICOM sobie z tym radzi.
-
Itool radar
Trochę ludzi już ma ICOM'a wiec warto by się zapoznać z tym tool'em. http://img39.imageshack.us/img39/9743/itoolradar.jpg https://rapidshare.com/files/3350433/ITool_Radar.7z haslo do pliku: {1CE2E4D0-C166-4BF1-Nerwus-13092010k112300}
-
ISIS na VMware
Mały update: od kilku miesięcy już można bawić się ISIS, ISSS, ISID w domu :)
-
Wycieraczki // INPA błąd 54
W opisie ze przekaźnik lub jego zasilanie nie jest ok. Jak sprawdziłeś przekaźnik to popatrz na kable.
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
A co to za lapek ze ma win7 i rs232 na pokładzie? Spróbuj to odpalić w trybie zgodności xp.
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
czysty profil expert nie jest ustawiony pod kodowanie z psw. Korzystaj z profilu reftor'a lub fister'a.
-
Interfejs Nerwusa vs Viaken
Nie sadze żeby któraś z stron była zainteresowana taka publikacja. Gdyby jedna z nich zrobiłaby test to można posadzić o stronniczość :)
-
Interfejs Nerwusa vs Viaken
Raczej ciężko byłoby porównać to w akcji ktoś musiałby mieć obydwa fejsy i kilkanaście aut do porównania. To raczej akcja na jakiś zlot.
-
Interfejs Nerwusa vs Viaken
Jak popatrzysz po forum to są problemy na viaken'a z częścią starych aut w dużo większej ilości niż u mnie. To ze mam mało czasu to się zgadza ale często wystarczy mi 30s żeby komuś rozwiązać jego tygodniowy problem :D
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
W ustawieniach karty, w sekcji protokół tcp/ip tam ma byc uzyskaj adres automatycznie (obydwie "kropki" na "auto").
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
sprawdź czy path w windows jest ok? Powinna wskazywać C:\EDIABAS\BIN\
-
Wiele modułów bez Vinu. O co chodzi? Pomocy.
Brak samego VIN'u to nie problem. Zrobisz update SSS lub ISTA i wszystko będzie miało VIN. To co masz teraz świadczy o tym ze auto nie było update'owane do tej pory i jest w stanie jak wyszło z fabryki.