Skocz do zawartości

nerwus

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nerwus

  1. nerwus odpowiedział(a) na mahoubi temat w Hardware
    Esys jest tylko do Fxx a nie sadze żeby był taki samochód w komplecie. ICOM robi wszystkie auta bez wyjątku.
  2. nerwus odpowiedział(a) na muras73 temat w inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss
    Chodzi pewnie, ale to jak z ncs sam "golas". Dwa bez EST tokenu nic nie warte.
  3. Poprawione i 100% sprawne.
  4. Ale nie każdy sobie z obsługa kompa na takim poziomie radzi. Rożni ludzie chcą mieć fejsa na swoje potrzeby.
  5. nerwus odpowiedział(a) na muras73 temat w inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss
    czyli 3.20 :) Jak narazie to goly 3.15 a konfiguracja jest mega bzdurna.
  6. To sobie już całkiem odpuść i pójdź w kierunku NCS i Winkfp
  7. Do 2009 będziesz potrzebował DCAN. USB to nie problem dla funkcjonalności ale musisz zmienić ustawienia w porównaniu do ADS.
  8. nerwus odpowiedział(a) na mahoubi temat w Hardware
    Ceny spadły mocno i ops teraz można za 200-300$ dostać. Ops nie jest już warty inwestycji.
  9. nerwus odpowiedział(a) na bonzo320i temat w Hardware
    ustaw na STD:OBD, przejściówkę przesuń na COM1 i ustaw w niej timeout na 1ms. Limitem będzie brak pełnej współpracy z starymi autami.
  10. nerwus odpowiedział(a) na hajzer157 temat w Hardware
    Fakt emulator można założyć. Druga opcja to kupno używanego EWS z kluczykiem i jego synchro z obecnym modułem DME/DDE
  11. najlepszy i najnowszy to ISID 2.28 aktualnie ISID 2.29 Temat stary jak świat. Musisz wyedytowac inpa.ini :search:
  12. Powinien być ok.
  13. nerwus odpowiedział(a) na muras73 temat w inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss
    Normalnie battery powinno się pojawić po podpięciu do auta. Wszystkie interfejsy USB pokazują Battery ON po ich podpięciu do portu usb.
  14. Raczej rzadko się zdarza żeby tak nie był ustawiony COM1 przy wbudowanym RS232. Dla tego pytałem co to za lapek :) Taki urok trybu ADS że bez 03F8-03FF nie działa. Albo tani fejs albo któraś z głowic: DK 2.x lub ICOM sobie z tym radzi.
  15. Trochę ludzi już ma ICOM'a wiec warto by się zapoznać z tym tool'em. http://img39.imageshack.us/img39/9743/itoolradar.jpg https://rapidshare.com/files/3350433/ITool_Radar.7z haslo do pliku: {1CE2E4D0-C166-4BF1-Nerwus-13092010k112300}
  16. nerwus odpowiedział(a) na roney temat w Diagnoza komputerowa
    Mały update: od kilku miesięcy już można bawić się ISIS, ISSS, ISID w domu :)
  17. W opisie ze przekaźnik lub jego zasilanie nie jest ok. Jak sprawdziłeś przekaźnik to popatrz na kable.
  18. A co to za lapek ze ma win7 i rs232 na pokładzie? Spróbuj to odpalić w trybie zgodności xp.
  19. czysty profil expert nie jest ustawiony pod kodowanie z psw. Korzystaj z profilu reftor'a lub fister'a.
  20. nerwus odpowiedział(a) na sylva temat w Hardware
    Nie sadze żeby któraś z stron była zainteresowana taka publikacja. Gdyby jedna z nich zrobiłaby test to można posadzić o stronniczość :)
  21. nerwus odpowiedział(a) na sylva temat w Hardware
    Raczej ciężko byłoby porównać to w akcji ktoś musiałby mieć obydwa fejsy i kilkanaście aut do porównania. To raczej akcja na jakiś zlot.
  22. nerwus odpowiedział(a) na sylva temat w Hardware
    Jak popatrzysz po forum to są problemy na viaken'a z częścią starych aut w dużo większej ilości niż u mnie. To ze mam mało czasu to się zgadza ale często wystarczy mi 30s żeby komuś rozwiązać jego tygodniowy problem :D
  23. W ustawieniach karty, w sekcji protokół tcp/ip tam ma byc uzyskaj adres automatycznie (obydwie "kropki" na "auto").
  24. sprawdź czy path w windows jest ok? Powinna wskazywać C:\EDIABAS\BIN\
  25. Brak samego VIN'u to nie problem. Zrobisz update SSS lub ISTA i wszystko będzie miało VIN. To co masz teraz świadczy o tym ze auto nie było update'owane do tej pory i jest w stanie jak wyszło z fabryki.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.