Treść opublikowana przez skovroon
-
Opony i felgi optymalne rozmiary 19"
Ja na Twoim miejscu szukalbym z 275. Na prawdę auto od tylu z szerszą opona wygląda dużo lepiej :)
-
Opony i felgi optymalne rozmiary 19"
Ale tu już różnicy nie będzie wielkiej, baa.. nie wiem czy w ogóle zobaczysz różnicę.
-
Opony i felgi optymalne rozmiary 19"
Ten sam rozmiar przy 19" z przodu i z tylu ma swoje plusy i minusy: Plusy: -Lepsza trakcja tyłu w przypadku 275 - jeśli nie masz xdrive to może mieć znaczenie gdy lubisz przycisnąć. -Z tyłu auto znacznie lepiej prezentuje się na szerszej 275 niż na 245. Minusy: -jak napisałeś przy 275 brak możliwości przekładki przód/tył co sezon -275/35 jest trochę droższa w zakupie niż 245/40
-
F11 525d - Tarcze Black Diamond
Ja przerabiałem temat z tarczami w E60. Biły i ATE i TEXTAR'y. Kupiłem ORI w ASO i spokój.
-
M550d F11 LCI carbonschwarz
aaależ dopasiona sztuka :shock: Piękna, niech się dobrze sprawuje i daje dużo emocji :cool2:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
A wie ktoś może co to właśnie ten 7A2 Innovation Package ? Też to mam u siebie i za cholerę nie mogę dojść co to.
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Panowie a jak w serii wypadają 2.0d 218ps ?
-
Ostrzeżenie przed kolizją
Kruk masz jaja chłopie :D Powracając do kartonów - robiąc taką przeszkodę auto na pewno nie zahamuje. Jakiś czas temu Zachar na YT testował ten system w Leonie i ustawili taką przeszkodę - oczywiście auto wjechało w kartony. Potem chyba nawet jakieś pismo poszło do seata z pytaniem dlaczego nie zadziałało. Generalnie chodzi o to, że auto wychwytuje jedynie blaszane/metalowe obiekty (niby w grę wchodzi jakieś zjawisko elektromagnetyczne)
-
Ostrzeżenie przed kolizją
U mnie w F11 też nie zdarzyło się jeszcze, aby zahamował sam - choć czerwony samochodzik się pojawił. Natomiast w F48 już mi raz zahamował. Toczyłem się w korku ok 20-30km/h i zagapiłem się na coś z boku drogi - miałem odwróconą głowę i nagle stanął sam. Dosłownie 50cm przed poprzedzającym pojazdem.
-
Programowanie pilota do bramy garażowej w lusterku
Sprawdzę to jeszcze, ale z tego co pamiętam to pilot w lusterku działa na 868Mhz. Więc jeśli fabryczny pilot od napędu i sam napęd działają na 434 to nie ma szans żebyś to przypisał. Czeka Cię chyba ten sam zabieg co mnie kiedyś... czyli instalacja do napędu drugiego odbiornika który będzie pracował na 868Mhz.
-
[F10] 520d szarpanie przy przyspieszaniu
A wiesz jakie są korekcje na pozostałych? jeśli w normie to po co je wymieniac ?
-
Programowanie pilota do bramy garażowej w lusterku
Swego czasu miałem spory problem z przypisaniem pilota w lusterku z napędem/napędami w E60. Problemem jak się okazało była inna częstotliwość na której pracował napęd i inna w pilocie w lusterku. Musiałem dokupić do napędu dodatkową radiostację która nadawała na tej samej częstotliwości co lusterko.
-
Słabo widzi kluczyk
Ja w sklepie z zegarkami za baterię zapłaciłem 8zl z wymianą :wink: Więc nie wiem, czy da się taniej :wink:
-
Słabo widzi kluczyk
Być może bateria powoli będzie do wymiany. Radzę z tym nie czekać bo zupelnie padnie w najmniej oczekiwanym momencie. Mi w tym roku padła na wyjeździe w górach. Wyszedłem z Karczmy a auto zupełnie na nic nie reagowalo.
-
[F10] Opony zimowe 17 czy 18 cali
RFT to przecież sztywniejsza opona od zwykłej. Więc powinno być stabilniej...
-
[F10] Opony zimowe 17 czy 18 cali
W mniejszych miejscowościach możesz mieć problem z wulkanizatorem który zdejmie/założy RF. Jeśli mieszkasz w jakimś mieście/miasteczku to jest duża szansa, że sobie poradzą. Ja od lat stosuje zasadę - na zimę jeden komplet kół a na lato drugi. Wyważam koła na spokojnie zazwyczaj kilka tyg. przed planowaną zmianą a potem (bez kolejek) przerzucam osobiście kółka w garażu :wink:
-
Elektroniczna książka serwisowa
Wkrętarką na lewych obrotach :D
-
f10 problem z systemem ochrony pieszych i aktywnym tempomate
Witajcie, w F11 LCI wyskoczył mi błąd: "Awaria ostrzeżenia przed kolizją" rozwinięcie- Brak ostrzeżenie w przypadku zbyt bliskiego podjechania Mam kamerę KAFAS oraz radar tempomatu w zderzaku. Spotkał się ktoś z takim problemem ?
-
chiptuning 2.0d - 184KM
jakże bidnie wyglądają w serii te 184PS. Jak procent aut ktore do Was przyjezdzaja z tym silnikiem w serii ma chociażby te 180PS ?
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
199 wpisał pewnie dlatego, żeby pokazywalo jego ogłoszenie jak ktoś wpisze w filtrze wyszukiwania do 200tys km :)
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Sporo nakręcone na prawdę. Pytanie ile chcesz tym jeździć, bo potem jak Ci wskoczy 3 z przodu na liczniku to ze sprzedażą będzie mały problem
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
GC-S rozumiem, że wersja 204PS wychodzi podobnie po sofcie co i 245PS ? Niezły przyrost.. ponad 100 PS & NM. Właścicielowi pewnie się oczy zaswiecily :D
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Co do rozrządu u mnie póki co cisza i spokój. 128kkm i żadnych objawów. Jeśli chodzi o turbo i wtryski to wg mnie ich trwałość jest podobna jak i w innych jednostkach a głównym czynnikiem wpływającym na ich kondycje jest tylko i wyłącznie poprawna eksploatacja. Częste wymiany oleju, tankowanie na dobrych stacjach no i odpowiednie obchodzenie się ze sprężarką.
-
BMW X1 xDrive18d 2016
A dowiedziałeś się może jakiej folii użyli ? Ja przyciemnialem w Folcar zaraz po odbiorze na własną rękę i za cały tył zapłaciłem ponad 700zl.
-
biała sucz F11 ' LCI
To Ci trochę nerwów popsuli... Swoją drogą kiedyś w ASO słyszałem historię o Kobiecie której wyskoczył komunikat o spadku ciśnienia i na przebitej oponie przyjechała z trójmiasta autostradą do Warszawy :mrgreen: :duh: