Treść opublikowana przez skovroon
-
X1 2016
Mi to osobiście nie przeszkadza. Ze względów praktycznych to może i lepiej ze jest tam plastik. W przypadku uderzenia kamienia nie będzie odprysku lakieru a co za tym idzie w odległym czasie ognisk korozji. Lakierowane są tylko w M-Pakiecie.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Gdzieś mi się obiło, że w 2012 czy 2013r. rozrządy w 2.0d były już poprawione. Mógłby ktoś to potwierdzić ?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Ma 190*
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Oczywiście, że zależy od indywidualnych wymagań. Na codzien jeżdżę autami 200+ i fakt że przy wyprzedzania tym 518d czułem jakbym ciągnął jakąś przyczepe z tyłu. Coś za cos- tańsze opłaty, części, zakup, mniejsze spalanie. Podchodząc już do tego na prawdę racjonalnie. To gdzie w mieście wykorzystasz te 200-300PS ? Gdzie się nie ruszysz to korek, to światła, to suszarki. Jeśli nie robisz dłuższych tras czy weekendowych dłuższych wypadów to takie 3.0d wydaje się bez sensu. Sam aktualnie rozglądam się za F10. I po 270konnym E60 początkowo Must have to było 30d . Ale serio zaczynam się poważnie zastanawiać... czy nie kupić 20d zrobić ewentualnie program i tyle.
-
F30 330i xDrive Estoril Blue 2017
Ja na Twoim miejscu pomyślałbym o Navi. Choćby business. Ok jeździsz powiedzmy po swoim-dobrze Ci znanym mieście, ale jestem pewien że zdażą się sytuacje w których będzie Ci brakować tego w aucie. Jakaś nagła zmiana celu podróży, objazd, punkt POI. Osobiście nie wyobrażam sobie w takim aucie montować Navi na szybie bądź odpalac na smartfonie.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Nie jeździłem jeszcze F10 520d ani 530d ani 535d. Jeździłem natomiast ostatnio przez jakiś czas 518d :norty: i powiem Wam, że jeśli ktoś nie wali w większości szybkich tras, jeśli jeździ raczej w mieście i nie ma ostrego temperamentu na drodze to i 518d i 520d (tym bardziej) spokojnie da radę. Na prawdę byłem w szoku jak w mieście to 518d sobie bryka. Wiadomo że nie jest to jakiś pocisk. Aczkolwiek w zupełności w zapchnane innymi autami miasto zupełnie wystarczy. Do 80-100 jak na tryb miejski zbiera się wystarczająco. Powyżej 100-120 juz natomiast znacząco przymula.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
2014. Mój błąd :)
-
F31 335i Mineral Grey / 409KM/575Nm Stage 2
Świetnie się prezentuje ! Jedyne nad czym osobiście bym się zastanowił to ten spojler na klapie bagażnika. Tak czy siak zrobiłeś niezłego kocura. I dosłownie i w przenośni :D
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Widziałem kiedyś w DE F34 w takim setupie. Dodatkowo była cała w czarnych dodatkach. Jak dla mnie petarda. Z tym że z tego co pamiętam była na m-kowych 18' gdyby wsadzić 19-20' to była by w ogóle miazga bo zaciski byłyby jeszcze bardziej widoczne.
-
BMW F34 GT M-PAKIET AC Schnitzer
Świetnie się prezentuje ! Jeśli mogę zapytać- ile zapłaciłeś za dywaniki ? Zastanawiam się nad takimi do swojej F31. Bo w tym śniegu nie idzie wytrzymać.
-
Opony na zimę i lato.
Ja również ta zimę będę jeździł na lm001. Ale dopiero wczoraj wrzuciłem kola na auto więc jeszcze nie mogę nic powiedzieć jak się spisują...
-
F30 grubość lakieru
ASC skąd ta tabelka ?
-
Montaż kamery samochodowej w X1 F48
Zasilanie możesz wziąć choćby z lampek w podsufitce. Przeciągniesz kabelki pod tapicerka i gotowe.
-
Zakup X1 F48 - konfiguracje, ceny, podpowiedzi.
Buger - z ciekawości jakie masz spalanie w 18d ?
-
Nowa X1 2015
Wręcz przeciwnie. Rozmawiałem z jednym z kierowników Warszawskiego salonu i powiedział mi wprost, że przedni napęd w x1 i 2 wprowadzony został między innymi po to aby zwiększyć sprzedaż. Kobiety i niektórzy "mezczyzni" poprostu boją się RWD.
-
Przesuwana tylna kanapa, a miejsce na nogi
Na 99% w kierunku przednich foteli. Jeździłem testową x1 bez tej opcji a z kolei w swojej ja mam. I w testowce kanapa była położona tak, jak w mojej jest na maxa przesunięta do bagażnika.
-
ZAKUP X1 w salonie BMW - porady i pomysły...
Ja również brałem pod uwagę Q3. Ale po jazdach próbnych oboma modelami wybór był prosty i czytelny - x1. Q3 zbyt mocno jak dla mnie trąci VW, jest w środku ciasniejsze i gorzej jeździ. Poza tym handlowiec na Polczynskiej chyba urwał się z choinki :duh:
-
Nowa X1 2015
Przerabiałem temat zmiany nerek w innych generacjach BMW i w żadnym nie było różnicy w nerce do zderzaka m-pakiet czy zwykłego. Więc na 90% nerka mocowana jest tak samo i w przypadku F48.
-
Nowa X1 2015
Na razie dostępne są chyba tylko w ASO. Po rabacie 10% chyba coś ok 280zl/szt. Nigdzie w internecie znaleźć nie mogłem...
-
Nowa X1 2015
tzn rozumiem, że obeszło się bez zdejmowania zderzaka. Wystarczyło odkręcić górne śruby trzymające zderzak ? czy coś jeszcze odkręcałeś ?
-
Nowa X1 2015
Ja się przymierzam do zmiany na całe czarne M-Performance. Powiedz czy sam zmieniałes nerki ? Dużo roboty ?
-
Weekendowa przygoda z nowym X1
Też mam u siebie tylne lampy z diodami tylko i wyłącznie w formie pasków. I myślałem że nie było możliwości wyboru przy konfiguracji innych. Randall skąd takie info ? Co do ceny. Osobiście nawet za 200k nie chciałbym nowego-aktualnego x3 na wypasie. F48 bije je stylistyka. F25 już dawno mi się opatrzyło i absolutnie szału nie robi. To prawda, że ludzie się ogladaja- auto zwraca na siebie uwagę :)
-
Weekendowa przygoda z nowym X1
Właśnie zmieścił się. Test dwumetrowca wyszedł pozytywnie. Objechał z tego co pamiętam głównie za silnik. Ja już swoją 20xd zrobiłem 1300km :) Moje ucho glosniejszy szum słyszy dopiero od 150-160. A że szybciej rzadko jeżdżę to jest to dla mnie w zupełności akceptowalne. Prawe kolano nie uwiera o nic. Choć jak się podniesie siedzisko max w górę to może opierać się o tą część konsoli co jest klima. Ja jeżdżę zazwyczaj na jakieś 30-40% wysokości i o nic mi nie opiera.
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam, Interesują mnie czarne nerki do F48 z pakietu m-performance. Oraz ori dywaniki gumowe p+t z napisem X1. Poproszę o cenę na pw.
-
2011 F10 535i - Code My Bimmer
No i fajnie :) Gratuluję auta - ciekawa sztuka. Ale sposób na mody to Ty masz wyimaginowany :mrgreen: Z drugiej strony chociaż będziesz indywidualny. :wink: