Treść opublikowana przez skovroon
-
Jaki to kolor carbonshwarz?
Bardzo ciemny granat bym powiedział. Wpisz sobie w Google to zobaczysz.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Miałem okazje pojeździć G30 520d, a aktualnie posiadam 320d 177KM i miałem wrażenie jakby to nowe BMW "stało w miejscu" szczególnie powyżej 100km\h, dopiero przestawienie na tryb sport+ poprawiło sytuację. Nie wyobrażam sobie wsiadanie do auta i ustawianie za każdym razem sport+, tak jak robię to teraz z Start&Stop. Ogólnie auto mega wygodne i wyciszone, ale silnik dla osób z łagodnym usposobieniem :P Porównanie zrobiłeś konkret :mrgreen:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Strzelam, że za F10 z takim wyposażeniem, z 11r. 20d i uszkodzoną nie da więcej niż 40-50k poczciwa 30d w m-pakiecie ze skórą wyszłaby go pewnie 2x tyle.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Jak dla mnie to takim musi have jest navi, automat i xenony..
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Musiała być w mega dobrych pieniądzach że się zdecydowałeś.. bo tak biednego egzemplarza dawno nie widziałem.. :shock:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
To jest zwykła Lampa bez xenonu.
-
Czujnik cisnienia w oponach
Jak to nie wie? Przecież nigdy Ci się nie uda założyć drugich kół o idealnie takiej samej średnicy (nawet w tym samym rozmiarze opon) i takim samym ciśnieniu co poprzednie. RUNFLAT bądź zwykłe... Czujniki ABS to wyłapią. Z doświadczenia powiem, że i RDC i RPA jest tak samo wrażliwe na zmianę kół/opon. W autach z RPA za każdym razem po zmianie kół czy opon po przejechaniu ok 500m-1km wyrzucało mi komunikat o niskim ciśnieniu i z automatu od razu robiłem adaptacje.
-
Czujnik cisnienia w oponach
Po zmianie kół/opon system u mnie sam wyrzuca komunikat o niskim ciśnieniu i że należy zrobić adaptację. Pytanie czemu nic nie komunikował? Może coś jest nie halo z czujnikiem bądź odbiornikiem..aczkolwiek gdyby było coś nie tak to też pewnie by wyrzucił błąd..
-
Wymiana wnętrza w F10 520i
Mówisz o po lifcie? Wszystkie kostki, mocowania p&p?
-
Wymiana wnętrza w F10 520i
A co w przypadku kiedy w aucie są materiały, a chciałbym zmienić na fotele w takiej samej konfiguracji tyle że w skórze (zwykłe skórzane nie komforty) ? Moduły będą ok czy trzeba będzie coś rzeźbić, kodować?
-
PLUS po zapłonie F10 gdzie???
A przypadkiem przy instalacji w lusterku wstecznym fotochrom nie bedzie plusa po zapłonie ?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Lepiej z ceny zejść i jednak samemu sprzedać w salonie dawali mi 40k sprzedałem za prawie 2 razy tyle.... zajęło 2 tygodnie. No to miałeś farta, że tak szybko trafiłeś na zdecydowanego klienta.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Ja swoją F11 mam wystawioną na otomoto już 3miesiąc. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-f11-525d-218km-lift-naviprof-head-up-acc-kamery360-asystent-ID6z7QxR.html Auto z prawdziwym przebiegiem z pełną historią w ASO. Telefonów łącznie było chyba 5. W każdym przypadku rozmowa kończyła się na pytaniu ile Pan jest w stanie opuścić. Choć przepraszam- chyba jeden facet stwierdził, że cena jest atrakcyjna - Bo de facto jest. Większość aut z tym silnikiem i ten rocznik na allegro są wystawione 110-120tys Co ciekawe nikt nie był na tyle zdecydowany aby wybrać się i auto obejrzeć. Dziwi mnie strasznie podejście tych ludzi. Po co w ogóle dzwonić o wszystko wypytywać, brać VIN jak i tak nie chcą kupić.
-
Felgi do F10
W 2014 jeszcze mierzyły z czujniķów ABS. Od 2015 muszą już być czujniki w kołach.
-
Felgi do F10
Wejść wejdzie, ale będzie naciągnięta jak kondom...
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Potwierdzam, jeszcze u siebie mam z HighBeam assistant i działa to bajecznie. Jechalem jako pasazer nocą f11 z full led. Wielkiej roznicy nie ma.
-
Czujnik zużycia klocków hamulcowych
To pewnie jakiś zamiennik. Miałem na myśli czujnik z ASO.
-
Czujnik zużycia klocków hamulcowych
Dokładnie, jeśli nie przetarła się ta blaszka to czujnik jest sprawny i mozna go ponownie zamontować a zaoszczędzoną stówkę przeznaczyć na flaszkę łychy :wink:
-
525xd brak mocy i momentu
Jeśli masz na gwarancji to nie pytaj tutaj tylko wstawiaj do ASO i niech oni się martwią.
-
Czujnik zużycia klocków hamulcowych
Teiretycznie powinno się wymieniać za każdym razem. Aczkolwiek jeśli przy wymianie klocków okaże się, że czujnik jeszcze nie jest uszkodzony (czyli nie zasygnalizował konieczności natychmiastowego serwisu) to można go załozyć do nowego kompletu klocków. To wszystko oczywiście poza ASO.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Wyposażona całkiem całkiem :cool2:
-
Felgi do F10
Nie podejda zadne inne poniżej 18 cali. To nie 2.0d ze masz male tarcze i zaciski i fabrycznie wychodzily na 17 cali... Sam mam 535i i obecnie 18 cali na zimę, 19 fabryczne na lato. Kiedys jak szukalem kol zimowych to natknalem sie na podobny temat gdzie takze wypowiadal sie użytkownik 535i i zakupil zimowe 17 cali ktore niestety nie pasowaly... Oczywiście, że podejdą. Damascus7 - nie wprowadzaj ludzi w błąd 1.Wg. Realoem http://www.realoem.com/bmw/enUS/partxref?id=5B11-EUR-04-2015-F10N-BMW-535i&mg=36&sg=15&diagId=36_1457&q=36116790172&series=F10 2.17" na 535i http://allegro.pl/bmw-535i-xdrive-touring-i7033691988.html#imglayer https://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-535i/vhc:car,cnt:de,srt:price,sro:asc,ms1:3500_-22_,frn:2010,frx:2015,prx:55000,ful:petrol,pwn:223,pwx:263/pg:vipcar/248526062.html https://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-535iA-M-Fahrw-Komfortzug-Memory-Voll-I-Hd/vhc:car,cnt:de,pgn:6,pgs:10,srt:price,sro:asc,ms1:3500_-22_,frn:2010,frx:2015,prx:55000,ful:petrol,pwn:223,pwx:263/pg:vipcar/252762223.html 3. Rozmiar tarczy. http://www.realoem.com/bmw/enUS/partxref?id=5B11-EUR-04-2015-F10N-BMW-535i&mg=34&sg=07&diagId=34_1823&q=34116785669&series=F10 Tutaj doskonale widać, że 535i ma takie same tarcze jak 525d. Ja w swoim 525d miałem 17" przy zakupie. Dziękuję -tyle w temacie.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
To uszkodzenie to pół biedy - nic wielkiego (poza wystrzelonymi kurtynami) Gorzej z przebiegiem, jak dla mnie również fotel wygląda na bite 250-300kkm. Auto z Holandii- tam w naturze mają "bajerowanie" aut.. tak osobówek jak i ciężarówek. Jednak widać, że ktoś tu jednak poleciał po taniości (felgi) Aczkolwiek wyposażona jest bogato...
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Bardzo dobrze widzisz. Zainteresowałbym sie też przebiegiem.
-
Felgi do F10
17 podejdą bez problemu.