Treść opublikowana przez skovroon
-
Gdzie kupic albo jak zrobic podwójny wydech do Bmw e60 3.0d
Mateus poddajesz auto publicznej opinii więc i ja się dołożę. Krótko i na temat: :duh: Ale to tylko mój gust, nie sugeruj się :mrgreen:
-
e60/61 zawieszenie przòd
Po co od razu całe zawieszenie? Wymień najpierw te drążki z końcówkami i zobaczysz co i jak.
-
E60 3.0d Problem z rozrusznikiem (?)
Wtryski są ok, korekcje w normie. Dziś nawet zauważył to mój ojciec kiedy zapalałem przy nim gorące auto: "Podłącz sobie prostownik bo słabo Ci kręci" Wygląda to dokładnie tak jakby brakowało prądu - kręci wolno i ociężale i zdarza się, że trochę dłużej niż na zupełnie zimnym silniku. Robi 2-3 wolne obroty i za 3-4 szybszym łapie, w dodatku kręci wydaje mi się trochę głośniej niż wcześniej..
-
E60 3.0d Problem z rozrusznikiem (?)
Hej, Od jakiegoś czasu obserwuję dziwne zjawisko podczas odpalania w swoim 3.0d. Mianowicie przy rozgrzanym maksymalnie silniku rozrusznik kręci dużo ciężej niż przy pierwszym odpalaniu z rana kiedy motor jest zimny. Wygląda to mniej więcej tak, jakby brakowało mu prądu, ale aku jest na 100% dobre bo wtedy kiedy trzeba rzucić prądem na zimnym to spokojnie daje rade - to samo było zimą. Czy to co opisałem może oznaczać podupadnięty rozrusznik? czy jakiś inny trop z tym związany ? Czekam na sugestie :wink:
-
E60 M-PAKIET różnica przed FL i po FL ...
Serio serio:-) Bedziemy z kumplem skladac swiezo kupiona e60 :wink:
-
530d spoiler jaki?
Jak dla mnie tylko ten z mpaka. AC jako tako. A ten trzeci... bez komentarza... :duh: ale wiadomo... jeden woli córkę a drugi teściową :mrgreen:
-
E60 M-PAKIET różnica przed FL i po FL ...
Mógłby mi ktoś podesłać instrukcje montażu M-paka ? ..z góry dziękówka :wink:
-
Gdzie kupic albo jak zrobic podwójny wydech do Bmw e60 3.0d
Właśnie.. dobrze, że dodałeś fabrycznie Dla mnie to rąbanka i tyle. Jeśli auto ma kominy z dwóch stron - niech ma. Widocznie tak miało być. W przypadku e60 i rzeźby zderzaka m-pakowego to już w ogóle jest kiszka. Nie widziałem jeszcze aby ktoś wyciął drugą dziurę w tym zderzaku aby wyglądało to jako tako.
-
Gdzie kupic albo jak zrobic podwójny wydech do Bmw e60 3.0d
Dla mnie w e60 podwójny wydech pasuje tylko w jednym przypadku - w M5. Te wiejskie druciarskie dokładki zderzaka mpakietowego na 2 kominy są tak ch.jowe że żal na nie patrzeć... :mad2: Oczywiście to tylko moja opinia i ktoś ma prawo się z nią nie zgodzić :D
-
Czy można zmienić listwy okienne chromowane na czarne?
Wszystkie listwy są na wcisk, więc wyciągasz je delikatnie czymś podwadzając, uważając aby nie uszkodzić ani lakieru ani listew. Są z aluminium i bardzo łatwo je zagiąć więc na prawdę radzę uważać.
-
Czy można zmienić listwy okienne chromowane na czarne?
Nie ma z tym Bóg iwie ile roboty więc na pewno byłoby lepiej okleić zdjęte.
-
Felgi wklęsłe/styling 128 do BMW E60, Jakie rozmiar opon?
Są gusta i guściki. Jeśli ktoś lubi naciąg al'a german style - coś jak na zdjęciu to ok. Mi to po prostu nie odpowiada, wolę kiedy opona ładnie "nakrywa" całą felgę - mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi.
-
Felgi wklęsłe/styling 128 do BMW E60, Jakie rozmiar opon?
Tył powinien być co najmniej 275/35 bo przy 255 i feldze 9,5J opona bedzie naciągnięta jak kondom...
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
No i tak i nie gdyż w łodzi już mają stacjonarną hamownie i niedługo kolejna we Wrocku będzie. Tylko gdybyś zawitał do nich do łodzi to niech Ci ją porządnie podepną, byłem jakiś czas temu u Nich przelotem sprawdzić jak tam moja trzyma moc to dopiero za chyba 3 czy 4 pomiarem pokazało prawidłowe wyniki (prawie) W poprzednich pomiarach za mocną ją chyba dociskali do hamowni bo nagle uciekło po hamowaniu 100PS :mrgreen: i tak metodą prób i błędów w końcu na wykresie pokazało wyniki zbliżone do tych które wypluło na stacjonarce w R-PERFORMANCE.
-
E60 łuszczenie się mocowań lusterek i wyblakłe listwy chromo
Mocowania lusterek pozostaje tylko pomalować u jakiegoś lakiernika. Listwy popróbowałbym najpierw spróbować przelecieć jakąś pastą polerską...
-
E 61 530d Przelewy
Mart15 daj spokój :wink: to jak grochem o ścianę :duh:
-
18 cali - run flat, czy nie ?
Tak ja mam takie doświadczenie przeskoczyłem z 245/40/18 RF na zwykłe i gdybym miał to zrobić po raz kolejny bez wahania bym to zrobił, zupełnie inna jazda.
-
E60 530d Wszystkie świece błąd - Bezpiecznik świec żarowych
Zacząłbym od sprawdzenia sterownika świec żarowych. On jest najczesciej winowajca powyzszych bledow...
-
[E61]3.0d falowanie obrotow (filmik w srodku)
Obserwowałem dodatkowo obroty INPĄ w czasie kiedy występowały te wahania... Na INPIE skakało z tego co pamiętam o jakieś 3-4obr/min więc to raczej normalne.
-
[E61]3.0d falowanie obrotow (filmik w srodku)
U mnie też to od czasu do czasu występuje, czytałem gdzieś kiedyś, że to wina zegarów. Osobiście się tym nie przejmuję..
-
Dziwne puste miejsce w bagażniku
Czy to przypadkiem nie miejsce na trójkąt w futerale?
-
E60 wymiana listw okiennych chrom na shadow line
kupiłeś shadom line ;) ale jak mówię, po tym jak widzę jak ładnie trzyma się PLASTI DIP na nerkach to nie wiem czy nie zrobiłbym wtedy tego samego z listwami. plusem jest też to, że w każdym momencie możesz w 5minut wrócić do chromu bez czasochłonnego demontażu...
-
E60 wymiana listw okiennych chrom na shadow line
Jeśli nie chcesz ich zmieniać to proponuję Ci pomalowanie listew kilkoma warstwami PLASTI DIP Koszty śmieszne, a trwałość i wygląd na duży + u mnie chromowe nerki już trzymają drugi rok po malowaniu. Fakt gdzieś tam się pojawiają co jakiś czas malutkie odpryski od kamieni ale łatwo można to potem punktowo naprawić :D
-
E60 LCI halogeny na xenon
Jest z tym trochę roboty. Proponuję Ci na początku przetrzepać forum bo było o tym już pisane kilkukrotnie - sam opisywałem swój zabieg z 2 razy.
-
Przebieg w kluczyku e92
Sprzedawca twierdzi że niedawno był na wymianie klocków w ASO - i ostatni przebieg jest wpisany w historii auta. A auto przed nim było również serwisowane ale za granicą. Jak dobrze rozumiem jeśli teraz podejdziemy z kluczykiem to powiedzą nam jaki był przebieg przy ostatniej wizycie (przy tych klockach), trzeba byłoby poprosić o pełną historię serwisową i wtedy jeśli ten przebieg faktycznie był kręcony (przez tego sprzedawce) wszystko wyjdzie na jaw i poprzednie przebiegi się ukażą.. Czy ASO ma jakiś chwyt na takich cwaniaków którzy przyjeżdżają kręconymi autami? Przecież przy serwisie o tym wiedzą i widzą co było przy wizycie jakiś czas temu.. Przebieg z blatu automatycznie aktualizuje przebieg w kluczyku?