Treść opublikowana przez skovroon
-
E60 Bardzo słaby zasięg pilota.
Dzięki za instrukcje. Wolną chwilą zabieram się za to! :cool2:
-
E60 Bardzo słaby zasięg pilota.
Radio jakos daje rade. Choc i tak mam wrazenie ze winnych autach gorszej klasy zbiera mi lepiej... wiec moze byc to jakis trop. Te styki gdzies pewnie znajde pod tapicerka?
-
E60 Bardzo słaby zasięg pilota.
Witajcie, mam problem z bardzo słabym zasięgiem pilota. Jeszcze jakiś czas temu spokojnie otwierał auto z jakiś 10m i dalej, teraz natomiast bywa tak, że raz otworzy z 2m a nieraz jest i tak, że muszę stać jak osioł przy drzwiach kierowcy i kilkukrotnie dusić przycisk otwierania drzwi aż w końcu złapie. Mam stary typ kluczyka, z tego co wiem bateria ładuje się w trakcie jazdy ale czy jest w ogóle wymienna? może zestarzała się na tyle, że nie chce się sama doładowywać ?
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Fabian forum jest min. wlasnie od tego aby pokazac swoje auto i to jakie zmiany na nim przrprowadzamy, co naprawiamy itd. Więc upubliczniając zdjęcia swojego auta musisz liczyć się z tym że ktoś może Twoje białe felgi znegować bo zwyczajnie ma do tego prawo. Wiec nikt tu na nikogo nie jedzie tylko obiektywnie ocenia wg swojego gustu. Skonczmy juz ten OFF bo cierpliwość dziqska niedługo się skończy. A osobiste wycieczki przenieście na PW.
-
e60 530D kolektor wydechowy
Polecam ten za 750zl. Jezdze z nim juz jakies 5tys km i na razie wszystko spoko.
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Normalności ? :mrgreen: Nie mamy o czym rozmawiać. Pozdrawiam.
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Przemek - mi było by wstyd wstawić takie zdjęcie do sieci :shock: mało tego zrzygałbym się jeżdżąc w takim syfie a co za tym idzie wożąc tam swoje dzieci. Uprzedzając Twoje pytanie - wiem co to znaczy wozić dzieciaki z tyłu. I to, że masz tam taki syf to tylko i wyłącznie Twoja wina. Nie krytykuj i nie naśmiewaj się z tych którzy DBAJĄ o swoje auto, dla których każda rysa ma znaczenie oraz tych którzy dbają nawet o takie detale jak wentylki alpine. Jedni mają takie pożal się Boże podejście do auta jak Ty a inni podchodzą do niego z sercem i ma dla nich znaczenie też to na jakim kolorze skóry siedzą. Uszanuj to.
-
Czy to normalne spalanie e60 530D?
Moja 530d po programie w tej chwili jeżdżąc w mieście NORMALNIE czyli nie zamulając i bez większych głupawek pokazuje od jakiś 4-5tys km średnio 8.8l. Manual - bez DPF. Przed programem miałem w takich samych warunkach spalanie na poziomie 9,5-10l. Trasa aktualnie przy tempomatowych 160km/h to jakieś 7-7,5l
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Mi się ten kolor skór zaje.biście podoba. Myślałem nawet kiedyś żeby wpakować taką do siebie ale strasznie ciężko znaleźć taki zadbany komplet. Pomyślałbym jednak o zmianie dekorów na alu :wink: Tak, to świetna sztuka z niespotykanym kolorem - bardzo ładnym :cool2: Nie byłbym sobą gdybym nie zauważył, że coś z przodu było robione :P (?)
-
Po wymianie oleju silnik glosniej klepie
Ja zrobiłem w ostatnim czasie takie doświadczenie: po castrolu EDGE 5w40 zalałem motul x-clean 5w40 a następnie millers oil 5w40. Między wymianami robiłem 10-12tys km. Z tych trzech zdecydowanie najciszej silnik pracował na Motulu i następnym razem powrócę do niego.
-
Bmw 5 e60 3.0d manual wibracje z tylu
W 20 min nie uwierzę, ale daj Ci Boże żeby jak najlżej poszło. U mnie był problem od strony piasty.
-
Bmw 5 e60 3.0d manual wibracje z tylu
Przerabialem niedawno wykrecenie jednej poloski... nie jest to prosta zabawa. Strasznie ciezko ja wyciagnac.
-
E60 3.0d Problem z rozrusznikiem (?)
A propo mojego rozrusznika i opisywanego wyzej problemu. Oddalem go do regeneracji i jak reka odjal. Pali w mgnieniu oka i megaszybko kreci :)
-
Bmw 5 e60 3.0d manual wibracje z tylu
Może to głupio zabrzmi ale jesteś pewien, że masz proste koła ? :mrgreen:
-
Światła LED
A ja trochę z innej beczki. Jacko piszesz, że masz okazję jeździć f10 z xenonami jak i ledami. Jak ma się jedno do drugiego w świeceniu? Mógłbyś porównać? Warto dopłacać do LEDów ?
-
problem z bmw 525d e60 :<
Zmień tytuł bo pewnie niedługo Twój temat poleci do kosza. Sprawdzany był regulator napięcia?
-
E60 zmiana biegów - manual
Masz do prześwietlenia wykluczając szkrzynię i dwumas: gumowy łącznik między skrzynią a wałem -> podpora wału -> metalowy przegub łączący wał z mostem -> most -> półosie.
-
E60 zmiana biegów - manual
U mnie również brak szarpnięć przy zmianie biegów, czy to z 1-2 czy wyżej, choć z tego co pamiętam jak jakieś 40kkm temu wymieniałem kpl dwumas to przed tym zabiegiem czasami zdarzało się szarpnięcie.
-
Światła pozycyjne - zatrzymany dowód rejestracyjny.
Tak to już w takich małych miasteczkach jest... mi też całkiem niedawno chcieli zabrać dowód za folię na przednich bocznych szybach tylko dlatego, że przed nieoznakowaną Insignią która mnie definitywnie podpuszczała siedząc 2m za tylnym zderzakiem z video jechałem 50-60km/h. Jak wyskoczyłem z tekstem do młodego pana milicjanta żeby mi udowodnił, że mam ściemnione szyby (wiedząc na 100% że w tym aucie nie mają urządzenia do pomiaru przepuszczalności światła) ów pan się lekko zapowietrzył po czym udał się do starszego kolegi który został w aucie z pytaniem co zrobić w tej sytuacji... :duh: Dostał od kolegi zalecenie abyśmy udali się wspólnie na stację diagnostyczną sprawdzić te szybki, po moim pytaniu kto zapłaci za badanie i za moją "podróż" na stację w przypadku mojej racji odpuścili - upiekło mi się ale myślę, że to kwestia czasu aż znów mnie na mieście za coś będą próbowali ustrzelić.
-
Światła pozycyjne - zatrzymany dowód rejestracyjny.
Musiałeś temu policjantowi zajść w jakiś sposób za skórę :P
-
Światła pozycyjne - zatrzymany dowód rejestracyjny.
Wystarczyło baranom jednemu i drugiemu pokazać znak homologacji na lampie. Brak kompetencji tego śmiesznego diagnosty dosłownie poraża... o tej policjancinie nie wspominając...
-
Bmw e61 ile poleci na max ??
Moja po programie do 270 dobija ;-) Przed programem z tego co pamiętam 250 zamknęła.
-
wymiana - tylne zawieszenie 530d e60
Mozliwosc regeneracji na pewno jest. Kwestia wymontowania wahacza- i wypchniecia gum na prasie po uprzednim rozgrzaniu tego miejsca. Jednak osobiscie nie probowalbym. Potem przy ponownym montazu moze okazac sie ze gniazdo na gume w wahaczu sie odksztalcilo po nagrzaniu i guma nie przypasuje. Jesli nawet ta operacja sie uda to pewnie mechanik niezle skasuje i zrobi sie sumka podobna do kupna nowego wahacza. Nie ryzykowalbym.
-
e60 520D 2009r. Ringi
F10 :mrgreen: A tak poważnie, nie ma jeszcze chyba takiego rozwiązania co by każdego w 100% zadowoliło. Najlepszą opcją na daną chwilę jest chyba xenon - choć tu minus jest taki, że podczas włączonych świateł mijania trzeba przekodować LM w ten sposób aby ringi nie świeciły bo strasznie będą oślepiać. Albo "białe" żarówki GPThunder z podkręconym napięciem. Może dziqsek trafi na ten temat to się wypowie czy pojawiło się coś nowego ciekawego na rynku...
-
E60 520d stukający wydech
Miałem jakiś czas temu podobnie.. tylko u mnie wydech obijał z tyłu tą gumą/odbojem o zderzak. Powodowało to właśnie drgania i stukało na zewnątrz. Wymieniłem tylne gumowe wieszaki ktore widac jak sie przychyli pod zderzak i nastala cisza. Wydech auomatycznie poszedł do góry tym samym. Podczas jazdy również jest ciszej niż było.