Treść opublikowana przez skovroon
-
Przebieg w kluczyku e92
Witajcie, jadę za kilka dni z kumplem oglądać e92. Przebieg wydaje mi się podejrzany i mamy wybrać się w celu między innymi jego weryfikacji do ASO. Tu nasuwa się pytanie. Jeśli na liczniku jest przypuśćmy cofnięte z 300kkm na 200kkm to czy jak włożą kluzyk do tego swojego ustrojstwa w celu sprawdzenia przebiegu pokaże im przebieg który jest zapisany na blacie ? czy wskażą przebieg przy którym był ostatni serwis? Jeśli auto (bo podobno serwisowane w aso) już po cofnięciu przebiegu było na jakiejś naprawie to w systemie zapisze się ta ostatnia wizyta z nowym przebiegiem (mniejszym niż był poprzednio) ?
-
Sterownik dla swiec zarowych...
Pytanie do użytkowników e60. Czy przy każdym rozruchu w mroźne dni wyskakuje Wam informacja o podgrzewaniu świec ? Skąd sterownik bierze info o temperaturze? z czujnika temp zewn. ? czy czujnika temp cieczy?
-
BMW e60 530d Individual ALPINA
Dokładka na duży + :cool2: Ale niziutko teraz będzie z przodu :norty:
-
[e60 530d] Panel sterowania szybami
A nie jest on przypadkiem na wcisk?
-
E60 530i BLACK SAPPHIRE | BMW Individual
Za robociznę liczą sobie w tej Belgii konkretnie :shock: Ja dawno dawno temu za wymianę tulei pływających zapłaciłem coś ok 100.. ale zł :D
-
E60 525i 2005 rok - listwa chrom prawe drzwi (nad szybą)
Taka sama :wink:
-
Re: [e90] Beata 335d by FIDO (wymiana zarowki w ringach s12
ładnie parkocze :cool2: ale widzę, że u Ciebie też wskazówka od obrotów delikatnie faluje na jałowym tak jak u mnie.. To chyba zmora wszystkich.. M57 :? Choć kiedyś gdzieś czytałem, że winowajcą tego są zegary. Co z tymi fotkami świateł w nocy? :)
-
E60 2.2 170 maly chip
Dałbym sobie siana na Twoim miejscu :wink:
-
E60 530d Drganie + wycie z tyłu auta 1.8-2.0tys obr
Coś w tym może być, bo kilka dni przed ukazaniem się tych objawów byłem u mechanika na wymianie kolektora wydechowego, po czym będąc od spodu auta dokrecił mi łapę skrzyni biegów, bo nie była zbyt mocno dokręcona...
-
E60 530d Drganie + wycie z tyłu auta 1.8-2.0tys obr
Jestem pewny na 100% :wink:
-
E60 530d Drganie + wycie z tyłu auta 1.8-2.0tys obr
Z tym, że nie mam DPF'a :wink:
-
E60 530d Drganie + wycie z tyłu auta 1.8-2.0tys obr
Koła na 100% odpadają. O moście myślałem, ale może to podpora wału może mieś coś z tym wspólnego?
-
E60 530d Drganie + wycie z tyłu auta 1.8-2.0tys obr
Witajcie, ostatnio zauważyłem niepokojące dźwięki z tyłu auta. Mianowicie jadąc niska prędkością a dużym biegiem (manual) przy nagłym wdepnięciu w gaz gdy wskazówka obr zbliża się do przedziału od 1800-2000obr z tyłu auta dochodzi takie dziwne buczenie/wycie wraz z delikatnymi wibracjami. Zdarza się to na każdym biegu ale tylko w wyżej opisanym zakresie obrotów. Na biegu jałowym cisza i spokój. Ma ktoś jakiś pomysł cóż to może być ?
-
Re: [e90] Beata 335d by FIDO (wymiana zarowki w ringach s12
Bardzo chętnie :wink: może być na PW. I przy okazji podrzuć też foto tych ringów które masz teraz założone jak w dzień świecą :wink: Bo też szukam czegoś ciekawego i też przeszedłem już niezłą batalię z różnego rodzaju LEDami..
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
Nie to, że źle ale trochę przesadzasz :wink: Ja zmieniam po programie co ok 10-12kkm.
-
Re: [e90] Beata 335d by FIDO (wymiana zarowki w ringach s12
Jak oceniasz te żaróweczki Philips x-tream 5000K ?
-
Liqui Molly do wtryskow e60
Nie ma u Ciebie tragedii :wink: Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić tego typu środki bo udało mi się za pomocą Motul diesel clean zredukować korekcję na jednym wtrysku z +1,5 do + 0,8 z tym, że ja wyjeździłem na tym chyba z 10baków paliwa :D
-
E60 podswietlenie tablicy rejestracyjnej
Ja mam u siebie założone te żarówki które są na aukcji w opakowaniu (3 diody) i jest super !
-
[E60]M-PAKIET-co zawiera
Prócz tego wszystkiego co wypisał kolega wersje z manualną skrzynią miały gałkę zmiany biegów ze znaczkiem M.
-
Szarpanie silnikiem przy gaszeniu 530d 218km
Korekcje są w normie. Ostatnio srawdzałem dosłownie tydzień temu. Mam manuala - ale jesli gasze z wcisnietym sprzeglem jest minimalnie lepiej. Zostały mi do wymiany tylko napinacz rolki i paski... póki co daje sobie z tym spokój.
-
Szarpanie silnikiem przy gaszeniu 530d 218km
Klapki akurat z tym nie mają absolutnie nic wspólnego. Ale mam je nadal w kolektorze - nie wycinałem i nie zamierzam tego robić.
-
Szarpanie silnikiem przy gaszeniu 530d 218km
Tak :cool2: Kupujesz zamiennik Corteco i po bólu. Jak już chcesz pomóc to sugeruję Ci rzucić okiem na pozostale strony tematu a nie tylko na 1wszą :search:
-
Problem z automatyczną skrzynią biegów BMW 525d 2008r E61
pawel.1988 w Skierkach nikogo kumatego od BMW nie znajdziesz.. Jeśli już auto będzie w PL to kieruj się do Jagiełło-BMW łódź, albo MRMotors na Mineralnej w Warszawie.. Chyba że dziqsek ma kogoś oblatanego na naszym terenie...
-
e61 525i pomimo wymiany tarcz dalej trzęsie kierownicą
U mnie też letnie felgi wydawały się ok a trzęsło przy hamowaniu. Po wymianie na zimowe koła trzęsienie ustało. Podjedź może jeszcze do dobrego wulkanizatora niech Ci wyważy koła, być może zgubiłeś jakieś ciężarki..
-
E60 - 530d BLACK
Żałuję, że dopiero teraz trafiłem na ten temat... Baaardzo korzystna zmiana. Sam jestem przykładem takich zmian wiec wiem ile to kosztuje czasu, cierpliwości, pracy i przede wszystkim pieniędzy. Więc podziwiam i gratuluję x2 :-) Jedynie co mi nie podchodzi to felgi... ale to kwestia gustu i to Tobie mają się podobać ! :wink: Nie myślałeś jeszcze nad wirusem ?