Skocz do zawartości

bart 328

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bart 328

  1. Nie ukrywam, że się z tym zgadzam. Serwisuję auto w ASO i u mojego zaufanego mechanika, który nie przegina z kosztami, sam kupuje/poleca mi części i za ich jakość odpowiada.
  2. Poza znaczkami Hamann a wygląda na oryginał. Felgi przelakierowane. Jak szukasz ISA, jedź obejrzeć :)
  3. Gratulacje potomstwa. W tej sytuacji bardzo dobry wybór. :cool2:
  4. W katalogu z dodatkami BMW można było zamówić do wersji przedliftowej przydymione tylne lampy. Ori BMW black smoke, nie chińskie podróbki z allegro. :D
  5. Białe kierunkowskazy były opcją przed liftem. Jak miałem E83 ( jak zwykle wspomnę, świetne auto :cool2: ), po rozkodowaniu numeru VIN, miałem opcje, białe kierunkowskazy, przynajmniej w moim samochodzie, kupionym w BMW Sikora w Bielsku Białej. Ot, taka ciekawostka :D
  6. Czemu za późno? Dokładnie auto przejrzeć, jak wszystko w porządku, robić program, ewentualnie wcześniej wyeliminować jakieś problemy. :cool2:
  7. Raczej za niskie et i mogą wystawać za bardzo. Z drugiej strony będzie fajnie , nie schowana w nadkolu.Oryginalna ma et 35. Opona szerokości 235 lub 245 na 8,5 cala.
  8. Kurcze, nieźle, że tak i w dodatku tą stroną wbił ci się ten klucz. Opona do wyrzucenia. To runflat był?
  9. Ja poszedłbym w repliki z ali... Widziałem na żywo repliki z M3 założone na M2. Praktycznie nie do poznania dla nie maniaka motoryzacji, a cena nie jest zabójcza jak ori :duh:
  10. Tylko, że ledy to klapa LCI lub mała przeróbka z tego, co pamiętam, ale byłaby zmiana na duży plus. :wink:
  11. Polecam ten kolor.Na żywo Mystic blau robi robotę. Wiem, bo przez ponad 5 lat taką jeździłem. :D
  12. Daj znać, jak zakończyła się sprawa. Jednak autoryzowany dealer nie powinien tak sie zachować :duh: Przecież to nie jakiś handlarzyna z jakieś dziury, a twoje auto to nie powypadkowy złom.
  13. Ten pakiet aero to naprawdę fajna sprawa. Ładny kolor skóry. Opis wydaje się być konkretny i uczciwy. Pojechałbym sprawdzić :cool2:
  14. Jak to założyli ci? Auto kupowałeś u nich i dali ci takie kompletne koła gratis, czy same kompletne koła kupiłeś u nich? Przecież to mogło mieć poważne konsekwencje na drodze. W salonie na spokojnie pokazałbym zdjęcia i porozmawiał z kimś kompetentnym.Niech się do tego ustosunkują. Fajne krajobrazy :cool2:
  15. Takie felgi możesz założyć bez problemu. Opony do nich takie jak podajesz 245/45 też możesz założyć, chociaż fabryczny rozmiar to 235/45/19, jak dobrze pamiętam. Ważne, aby były 4 szt. tego samego modelu, bieżnika. Najlepiej nowe :D
  16. Czemu sprzedajesz, jeśli można wiedzieć? Świetny projekt, mody z głową. Chyba wszyscy czekali na kolejne zmiany, aby wyszła taka perełka jak twoja była E90.
  17. Na zdjęciach wygląda na ładną sztukę, no może skóry przyniszczone. Poza tym ciekawa sztuka, a tu taki zonk :duh:
  18. Szerokość felgi nie ma takiego znaczenia. Liczy się ET felgi, czyli odsadzenie felgi od piasty .Czy kupisz 8, czy 8,5 cala w 18" ,czy 19" , ale cztery jednakowe i do tego jednakowe opony, to wszystko będzie ok.. Zobacz sobie na naklejkę z ciśnieniem, tam masz rozmiary opon. Felgi najlepiej kup sobie oryginalne do E83.
  19. Bo ma warsztat blacharski w tych zabudowaniach za płotem i ją po prostu naprawił absolutnie dobrze :mrgreen:
  20. Rzadko spotykany sport pakiet na plus tego samochodu.
  21. Jak są? Jak nie ma :lol: Miałem na myśli powinny znajdować się na przednim pasie oczywiście :P Ja pojechałbym sprawdzić auto.
  22. Naklejki są na przednim pasie. Lata temu, mając E46 coupe, pamiętam, że moje mocno się trzymały, a komorę silnika regularnie pucowałem :D Tylko wtedy były na pewno świeższe, a to auto ma 15 lat. W każdym bądź razie, świetna sztuka :cool2:
  23. Kolego, jesteś w głębokim, całkowitym błędzie. :duh: To wszystko to tuning, logo M na klapie bagażnika to wiejski tuning. :mrgreen: w X3 E83 nigdy nie było czarnej nerki. W nowszych modelach X3 F25 LCI można kupić w salonie BMW czarne nerki M performance i kilka dedykowanych dodatków, między innymi kolorowe trzy żeberka nerek. W E83 na znanych portalach są wyżej przez Ciebie błędnie wspomniane dodatki, ale seryjne BMW w M pakiecie, czy bez, nie ma nic z nimi wspólnego. :cool2:
  24. Ładne cabrio w fajnej kolorystyce, m pakiet, tylko, że diesel. Nie mam nic do tego rodzaju paliwa, ale w cabrio bardziej pasuje mi jednak benzyna.
  25. X3 rzeczywiście wygląda na suva w porównaniu z Q5. Jest też nowszą konstrukcją i mniej straci na wartości.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.