Treść opublikowana przez bart 328
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Nie ukrywam, że się z tym zgadzam. Serwisuję auto w ASO i u mojego zaufanego mechanika, który nie przegina z kosztami, sam kupuje/poleca mi części i za ich jakość odpowiada.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Poza znaczkami Hamann a wygląda na oryginał. Felgi przelakierowane. Jak szukasz ISA, jedź obejrzeć :)
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Gratulacje potomstwa. W tej sytuacji bardzo dobry wybór. :cool2:
-
BMW X3 WBAPB51070WB01098
bart 328 odpowiedział(a) na cheef68 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW katalogu z dodatkami BMW można było zamówić do wersji przedliftowej przydymione tylne lampy. Ori BMW black smoke, nie chińskie podróbki z allegro. :D
-
BMW X3 WBAPB51070WB01098
bart 328 odpowiedział(a) na cheef68 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBiałe kierunkowskazy były opcją przed liftem. Jak miałem E83 ( jak zwykle wspomnę, świetne auto :cool2: ), po rozkodowaniu numeru VIN, miałem opcje, białe kierunkowskazy, przynajmniej w moim samochodzie, kupionym w BMW Sikora w Bielsku Białej. Ot, taka ciekawostka :D
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Czemu za późno? Dokładnie auto przejrzeć, jak wszystko w porządku, robić program, ewentualnie wcześniej wyeliminować jakieś problemy. :cool2:
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Raczej za niskie et i mogą wystawać za bardzo. Z drugiej strony będzie fajnie , nie schowana w nadkolu.Oryginalna ma et 35. Opona szerokości 235 lub 245 na 8,5 cala.
-
BMW F30 320d Sport
Kurcze, nieźle, że tak i w dodatku tą stroną wbił ci się ten klucz. Opona do wyrzucenia. To runflat był?
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Ja poszedłbym w repliki z ali... Widziałem na żywo repliki z M3 założone na M2. Praktycznie nie do poznania dla nie maniaka motoryzacji, a cena nie jest zabójcza jak ori :duh:
-
BMW X3 WBAPB51070WB01098
bart 328 odpowiedział(a) na cheef68 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylko, że ledy to klapa LCI lub mała przeróbka z tego, co pamiętam, ale byłaby zmiana na duży plus. :wink:
-
BMW x3 WBAPA91084WA00569
bart 328 odpowiedział(a) na sebastian2511 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPolecam ten kolor.Na żywo Mystic blau robi robotę. Wiem, bo przez ponad 5 lat taką jeździłem. :D
-
420d Gran Coupe F36 Sport line
Daj znać, jak zakończyła się sprawa. Jednak autoryzowany dealer nie powinien tak sie zachować :duh: Przecież to nie jakiś handlarzyna z jakieś dziury, a twoje auto to nie powypadkowy złom.
-
BMW X3 WBAPB51070WB01098
bart 328 odpowiedział(a) na cheef68 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen pakiet aero to naprawdę fajna sprawa. Ładny kolor skóry. Opis wydaje się być konkretny i uczciwy. Pojechałbym sprawdzić :cool2:
-
420d Gran Coupe F36 Sport line
Jak to założyli ci? Auto kupowałeś u nich i dali ci takie kompletne koła gratis, czy same kompletne koła kupiłeś u nich? Przecież to mogło mieć poważne konsekwencje na drodze. W salonie na spokojnie pokazałbym zdjęcia i porozmawiał z kimś kompetentnym.Niech się do tego ustosunkują. Fajne krajobrazy :cool2:
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Takie felgi możesz założyć bez problemu. Opony do nich takie jak podajesz 245/45 też możesz założyć, chociaż fabryczny rozmiar to 235/45/19, jak dobrze pamiętam. Ważne, aby były 4 szt. tego samego modelu, bieżnika. Najlepiej nowe :D
-
BMW F30 320d Sport
Czemu sprzedajesz, jeśli można wiedzieć? Świetny projekt, mody z głową. Chyba wszyscy czekali na kolejne zmiany, aby wyszła taka perełka jak twoja była E90.
-
E39 530i niebieska Wbadt61060ce50910
bart 328 odpowiedział(a) na Polo2109 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa zdjęciach wygląda na ładną sztukę, no może skóry przyniszczone. Poza tym ciekawa sztuka, a tu taki zonk :duh:
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Szerokość felgi nie ma takiego znaczenia. Liczy się ET felgi, czyli odsadzenie felgi od piasty .Czy kupisz 8, czy 8,5 cala w 18" ,czy 19" , ale cztery jednakowe i do tego jednakowe opony, to wszystko będzie ok.. Zobacz sobie na naklejkę z ciśnieniem, tam masz rozmiary opon. Felgi najlepiej kup sobie oryginalne do E83.
-
BMW Seria 3 E90 vin wbaux11040a813477
bart 328 odpowiedział(a) na Paweex125 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo ma warsztat blacharski w tych zabudowaniach za płotem i ją po prostu naprawił absolutnie dobrze :mrgreen:
-
BMW X5 4.8i WBAFE81088LY88609
bart 328 odpowiedział(a) na Krajny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzadko spotykany sport pakiet na plus tego samochodu.
-
E46 330Ci WBABD51030PK15840
bart 328 odpowiedział(a) na FragMaster temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak są? Jak nie ma :lol: Miałem na myśli powinny znajdować się na przednim pasie oczywiście :P Ja pojechałbym sprawdzić auto.
-
E46 330Ci WBABD51030PK15840
bart 328 odpowiedział(a) na FragMaster temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNaklejki są na przednim pasie. Lata temu, mając E46 coupe, pamiętam, że moje mocno się trzymały, a komorę silnika regularnie pucowałem :D Tylko wtedy były na pewno świeższe, a to auto ma 15 lat. W każdym bądź razie, świetna sztuka :cool2:
-
E83 Mpakiet - jakie różnice
Kolego, jesteś w głębokim, całkowitym błędzie. :duh: To wszystko to tuning, logo M na klapie bagażnika to wiejski tuning. :mrgreen: w X3 E83 nigdy nie było czarnej nerki. W nowszych modelach X3 F25 LCI można kupić w salonie BMW czarne nerki M performance i kilka dedykowanych dodatków, między innymi kolorowe trzy żeberka nerek. W E83 na znanych portalach są wyżej przez Ciebie błędnie wspomniane dodatki, ale seryjne BMW w M pakiecie, czy bez, nie ma nic z nimi wspólnego. :cool2:
-
BMW e93 320d PietrzuLDZ
Ładne cabrio w fajnej kolorystyce, m pakiet, tylko, że diesel. Nie mam nic do tego rodzaju paliwa, ale w cabrio bardziej pasuje mi jednak benzyna.
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
X3 rzeczywiście wygląda na suva w porównaniu z Q5. Jest też nowszą konstrukcją i mniej straci na wartości.