Skocz do zawartości

marko1166

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marko1166

  1. To może ja opisze swoją przygodę z hamulcami z przodu Cztery lata temu postanowiłem wymienić klocki na ATE cereamik ponieważ ori. bardzo pyliły i mnie to denerwowało Wymieniłem klocki na krótko przed wyjazdem na urlop i jak jechałem przez Niemcy zaczęło się lekkie bicie przy hamowaniu a ze było kilka hamowania z 200 km/h pierwsza myśl pokrzywiło tarcze Po powrocie do domu zakupiłem nowe tarcze ale postanowiłem zaryzykować i kupiłem tarcze ATE ori wydawało mi się ze cena troszkę za duża Po wymianie tarcz próba i okazuje się ze bicie jak było tak jest o tyle dziwne to bicie było ze jak się tak lekko pierwsze nacisło pedał hamulca i później mocno bicie było znacznie mniejsze prawie w ogóle wiec stwierdziłem ze to może nie tarcze a wahacze dolne o których tu tez czytałem ze takie objawy powodują Kolejny zakup wahacze wymiana stare wyglądały jak nowe no ale jak już kupiłem to wymieniłem :D próba i bicie jak było tak było bez zmian myśle sobie nie jest to aż takie duże bicie będę z tym żył jakoś,w między czasie jeszcze robiłem pomiary bicia tarczy i wszystko było w normie Po jakimś czasie znowu wpadłem na pomysł ze jak wszystko się zaczęło od klocków to może wrócę do ori i kupiłem wymieniłem i znowu rozczarowanie bicie jak było tak było :D myśle sobie pewnie te tarcze ATE do d..y ale nie wymieniam tak będę jeździł Cały czas obserwuje tu temat może ktoś coś wymyśli innego i tak czytam gdzie się da i gdzieś ktoś pisał ze BMW. zaleca wymianę tej sprężyny co jest na zacisku ta taka blaszka sprężynowa myśle sobie tyle już wymienione to co spróbuje jeszcze tego i okazało się ze był to strzał w 10 :D tak jeszcze z 200 km biło ale coraz mniej aż się uspokoiło całkiem Okazuje się ze tarcze ATE dają radę już z 50tys na nich zrobione i nie biją
  2. Problem w tym ze odpalenie isty nie jest takie łatwe i pojemność samego programu tez nie jest mała ktoś kto niema dobrego internetu może pare dni ściągać a jeszcze jak się ściągnie jakaś lipna iste zaczynamy od nowa Także jak ktoś chce zaoszczędzić czas nerwy tylko po to żeby sobie wymienić klocki hamulcowe z tylu czy np filter paliwa wystarczy delphi
  3. Tam jest napewno a jak ktoś nie chce się męczyć z ista to można zainwestować w uniwersalny interfejs delphi z Chiny sto pare złotych kosztuje i tam jest opcja odpowietrzania układu po wymianie filtra paliwa robi także dużo innych funkcji typu ściąganie tylnych zacisków do wymiany klocków itp
  4. Nagłośnienie porażka córka ma forda fiestę z 2007 r i tam lepiej gra audio jak w klasie premium BMW Płacimy teraz za znaczek a nie za jakość
  5. Jaki z tego wniosek NIE WOLNO JEZDZUC F10 jak pada deszcz :D Ciężki żywot maja ci co na wyspach mieszkają musza mieć dwa samochody na ładna pogodę BMW a na deszcz inne auto
  6. marko1166 odpowiedział(a) na Lukasz f11 temat w F10, F11
    Mi przy 200 tys tyle że 2l silnik Czyścić za dużo to tam nie było co, bo byl lekko okopcony sadzą. Dwa dni poleżał na deszczu i był czyściutki :D Ja wymieniłem na nowy firmy WAHLER i takiej samej firmy był oryginalny tyle że ten nie miał znaczka BMW i kosztował połowę ceny co w serwisie :P
  7. I tu jesteś w błędzie ja robiłem rozrząd przy 180tys i mechanik powiedział ze środkowy łańcuch był lekko naciągnięty ze spokojnie jeszcze z 100 tys było można zrobić także ty w tym czasie będziesz musiał jeszcze dwa razy wymienić łańcuch
  8. marko1166 odpowiedział(a) na tinamou temat w F10, F11
    Ale czyściłeś go bo auto wywalało błędy ze zacina się egr i po czyszczeniu przejechaleś 40 tys i jest wszystko ok,czy czyściłeś go tak profilaktycznie bo lubisz sobie pogrzebać przy aucie
  9. marko1166 odpowiedział(a) na tinamou temat w F10, F11
    Zawory egr to się czyściło w pastach 1,9 TDI,teraz jak ci padnie egr to się go wyrzuca i wstawia nowy. Samo czyszczenie i tak nic nie daje bo albo jest mechanicznie zużyty i się zacina, albo elektronika w nich siada. Mój przy przebiegu 200tys klm miał lekki nalot sadzy, nawet nie wiem co by tam można czyścić Poza tym jak egr siada to auto wyświetla błąd o awarii napędu, a po podpięcia komputera pokazuje jak na dłoni ze jest problem z egr
  10. Tyle to tez już wiemy a jak wiesz jak to zrobić to napisz
  11. Mi też przestało działać przyciemnianie lusterka po przyciemnieniu szyby
  12. Zepsute nic nie jest,przyciemnił tylna szybę i w tym monęcie czujnik w lusterku już nie działa tak jak powinien działać Ja zrozumiałem ze kolega pyta czy można jakoś zmienić w ustawieniach czułość tego czujnika
  13. marko1166 opublikował(a) temat w F10, F11
    W ostatnim czasie pojawiał mi się komunikat o błędzie napędu czasami każdy dzień a czasem kilka tygodni był spokój i sie nie pojawił Po przeskanowaniu samochodu wychodzi na to że to problemy z zaworem ERG I tu mam pytanie dla osób które już walczyły z zaworem ERG Czy wyczyszczenie zaworu EGR może mu pomóc ?, czy raczej jak już się zawiesza to wskazuje na to jest uszkodzony i trzeba go wymienić na nowy A jak już wymienić na nowy to czy wskazany jest wymiana ori BMW czy spokojnie można zastosować zamiennik i czy może polecacie jakąś firmę znalazłem coś takiego na ebay http://www.ebay.ie/itm/WAHLER-EGR-VALVE-710327D-11717810871-for-BMW-E81-E82-E87-E88-116D-123D-F20/222460278026?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649
  14. Ja mam letnie nokian kupiłem opony z tej firmy pierwszy raz i ostani Po miesiącu używania pojawiły się takie małe pęknięcia między bieżnikiem a jak pojechałem je wyważyć na wywazarce dynamicznej jedna opona praktycznie do wyrzucenia, na całym obwodzie świeciła na czerwono niemożliwe wyważenie Także dla mnie porównanie Michalina i nokiana to tak jak by zapytać kupić BMW czy Renaulta
  15. Po parowaniu telefonu przy pierwszej synchronizacji pyta o import zdjęć do kontaktów. Ja nic nie robiłem poza aktualizacja IOSa i wyświetla
  16. marko1166 odpowiedział(a) na xmashx temat w F10, F11
    Pół minuty szukania... https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/03_0266-siatka-podlogi-bagaznika/vD573569 Siatka z pozłacanymi hakami :lol:
  17. Kod fsc na e bay 16€ a reszta za free
  18. Now wiem jak w bmw ale w Audi po wymianie płynu czytalemżeby zostawić auto zapalone ok 40 z otwartym korkiem od zbiorniczka i miał się sam odpowietrzyć
  19. W Irlandi przechodzi sami diagności to doradzili :D
  20. Kup sobie naklejki i po problemie
  21. Na szczęście zawsze jeżdżę z psem i dezaktywuj alarm na promie bo pies w samochodzie siedzi
  22. Ja kupiłem klocki orki są to textary
  23. Chyba nie jest normalne Ja mam 200 tys i jest jak nowe
  24. marko1166 odpowiedział(a) na dzidziusb temat w F10, F11
    A tak z ciekawosci zapytam, co zyskujemy podpinając telefon przez snap adapter czy bedzie coś więcej niż przez bluetooth ? wiadomo ładowanie telefony :D i co jeszcze
  25. Na 19/20 napewno jest twardo ale 17/18 ja założysz zwykle opony auto pływa A tak się zastanawim czy jak zmieni się opony z runflat na zwykłe to czy w razie wypadku ubezpieczalnia nie będzie miała powodu do tego żeby nie wypłacić odszkodowania ? ponieważ w specyfikacji pojazdu pisze ze maja być runflat

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.