Treść opublikowana przez Randall
-
Pytania przed zakupem 3 F31
Dziwne ja mam pompowane boczki a cala reszta fotela jest sterowana manualnie. W vin tylko zapis fotel sportowy, nic wiecej :shock:
-
BMW F30 320d Czerwony Traktorek z lampami LCI :)
Piekne autka !!! P. S. Pomaluj sreberka w f30 plasti dipem :) plus 10 do wygladu ;)
-
E46 330d M57
Kiera tez nie mpak.
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Pieknie ! Co do tunelu to wlasnie przez to nienawidze wozic 5 osob w aucie i staram sie tego unikac :duh:
-
BMW F30 320d Czerwony Traktorek z lampami LCI :)
Swietnie wyglada ! Niby tylko 18" ale oryginalne wzory sa jednak swietnie przemyslane !
-
120D Uni Schwarz II,AC schnitzer 19/Korekta lakieru!up!str2
Kola sznycla dedykowane do 1er wiec nie ma prawa obcierac moim zdaniem ;)
-
120D Uni Schwarz II,AC schnitzer 19/Korekta lakieru!up!str2
Sliczna jest !!! Brakuje mi takich kol do kompletu :norty:
-
Felgi do białej f10 m-pakiet
X2
-
m3/m4
Ten podpis to chyba ironia :mrgreen: m6 czy cos :norty:
-
F30 wady i zalety
O krasnal powrocil :D
-
Felgi do białej f10 m-pakiet
Moim zdaniem do seryjnego zawieszenia i normalnego rozmiaru tylko i wylacznie fabryczne ladne kola. Pelno jest pieknych wzorow ale 21" i gleba to bardziej do cruisingu niz do walki na naszych drogach :| Cudo: http://www.mycarportal.net/wp-content/uploads/2012/03/BMW-F10-on-Morr-Wheels-02.jpg http://www.mycarportal.net/wp-content/uploads/2012/03/BMW-F10-on-Morr-Wheels-03.jpg
-
428i lub 235i
Tylko ze tu nie ma v6 :duh:
-
E39 VIN WBADS11080GZ65371
Randall odpowiedział(a) na David_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoze to nie wada ukryta ale pamietaj o akcyzie 19% powyzej 2000 cm3.
-
Felgi do białej f10 m-pakiet
W każdym temacie o felgach trzeba oglądać te obrzydliwe Vermiliony :roll: Może są perfekcyjne technicznie ale te wzory są obleśne fuj. Auto monogramusa wygląda idealnie, z klasą a te dwa wzory co tu widze.. koszmar.
-
CarPlay w BMW
Nic z nimi, po prostu nie podłączają telefonu do IDrive, słuchają sobie radia i korzystają z tradycyjnej navi. Chyba nie myślisz że korzystanie z nawigacji lub radia będzie wymagało podłączenia telefonu. Przecież to jest dodatkowa funkcjonalność dla tych którzy chcą sobie to zsynchronizować.
-
CarPlay w BMW
Przecież to normalne że nie będzie zamiast zwykłego systemu. Nie każdy posiadacz BMW musi mieć iphone. Ale dla tych którzy używają będzie to bardzo dobre rozwiązanie. Co do głosów o śledzeniu, namierzaniu - nikt nie zmusza z tego korzystać tak samo jak z przeglądarki google, smartfona, facebooka i innych rzeczy które tak samo zbierają dane o nas żeby wyświetlać reklamy zgodne z obecnym położeniem.
-
CarPlay w BMW
Świetny ten pomysł, w końcu będzie pełna integracja systemu i map. Brawo !
-
E39 530d Przemyśl WBADL71020GV15750
Randall odpowiedział(a) na spiotr93 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTablice rejestracyjne swiadcza ze jezdzi po p-slu gdzies od 2003-4 roku. A na allegro wisi mniej wiecej od czasu kiedy byly zrobione fotki.
-
428i lub 235i
Jak patrzę na wnętrze dwójki to poza akcentami czy listwami zupełnie niczym się nie różni od mojej F20. Nawet kieszenie w drzwiach są identyczne. Więc po przesiadce z 5 może być naprawdę ciasno. W razie czego dopóki nie ma w salonie dwójki można wsiąść do F20 i zobaczyć czy miejsca nie braknie :cool2:
-
e46 330i Be My Walentine
Kolega nie odróżnia kw od km :mrgreen:
-
F10 550i xDrive 2012
No wlasnie nie jestem pewien, czy nie będę jeszcze tego żałował... Ale co tam, raz się żyje :D W sobotę przyświeciło słoneczko i już prawie byłem zdecydowany zmieniać.. ale jak patrzę na ostatnie 2 dni (w nocy 0 do -2 i w dzień 3-4) to widzę że jeszcze chwila :(
-
e46 330i Be My Walentine
Miło popatrzeć, że są ludzie którzy nie szukają E46 330i za 14 tyś z gazem :mad2: Powodzenia, dbaj o nią !
-
BMW 528 VIN WBADM51080GS03787
Randall odpowiedział(a) na weider91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg 202 tys udokumentowany ksiazka serwisową ? Tą co jest na foto do 2005 roku ? Z tym przebiegiem wnętrze było by w stanie nowości. Myślę że śmiało można go pomnożyć x 2.
-
F10 550i xDrive 2012
Pieknie ! Musze tez zmienic kolka czym predzej ;)
-
BMW F11 530d M-Performance
Swietne auto i mocny konfig :cool2: zrob jeszcze galerie f21!! Ps. Ona latem lezy tak jak na avatarze ??