Treść opublikowana przez Randall
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Ogarnalem juz wage u kolegi, podjade w tygodniu ;)
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Hehe dziekuje panowie :) chodzi wlasnie o kompromis pomiedzy wygladem a przydatnoscia do jazdy, to nie jest i nie bedzie gulf 3 na szerokich stalowkach :roll: :P
-
320i WBAEV11080CH51244
Randall odpowiedział(a) na abc77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyglada ok ale z akcyza wyjdzie Ci dobrze ponad 20 tys za golasa, poszukalbym jeszcze..
-
F15 vs F25
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1b/Onions.jpg
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
E87 jest w serii niższa niż F20 to raz. Dwa że więcej nie opuszczę bo mam koszmarny dojazd do domu. Trzy że aby więcej opuścić trzeba wymienić też amory na jakieś porządne bo to nie sztuka wsadzić -50 mm do seryjnego amora. Na focie z hamowania auto stoi krzywo, w rzeczywistości jest tak jak na fotce ze str. 14.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Kiedy będziesz w Bieszczadach ? Daleko nie mam.. Może jakiś spot :P
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Na 14-ej stronie masz foto jak siedzi na równym terenie. A co miało się położyć na wahaczach przy eibachu -30mm :roll: @młody już nie bądź taki skromny, dobrze wiemy jakie masz audio :twisted: dzięki za info o masie ale i tak podskoczę gdzieś na wagę :cool2:
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Już wiadomo kto zgarnie puchar za auto zlotu :roll: :mrgreen: Level światowy Włodek !!
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Miał być spokój ... ale wyścig zbrojeń jest już tak zaawansowany na forum że nie da się :D Zamówiłem zestaw Performance Power Kit :roll: :twisted: Montaż dopiero po majówce.. Pojechałem dzisiaj na hamownię co prawda taką doczepianą do koła (Dynomet) a nie podwoziową ale ponoć wyniki są bardzo zbliżone jeśli wpisze się dobre parametry wagi itp. Były 4 pomiary , najlepszy wyszedł 182 km czyli powiedzmy zdrowa seria ale niestety panowie zapisali tylko dwa wykresy, nie do końca mi się podobała jazda po niezbyt równej drodze bo na każdej hopce robiły się fale na wykresie.. http://i.imgur.com/Ak93JF3.jpg http://i.imgur.com/WnTmDPH.jpg http://i.imgur.com/FwiWLHF.jpg Zobaczymy czy uda się osiągnąć deklarowane przez BMW przyrosty.. Postaram się jeszcze zważyć auto bo waga w dowodzie jest wpisana jak dla 116i a dla 120d jest całkiem inna z tym że sam nie wiem czy norma UE zawiera pełny bak i kierowcę czy nie, zgłupiałem już.. Oprócz tego zamówiłem preparat Liqui Moly do klimy profilaktycznie taki sam jak Ewelina, zobaczymy czy zadziała tak samo jak w Elenie :twisted:
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
http://f80.bimmerpost.com/forums/attachment.php?s=c982c2c4084d0d75eb47421af1480ae8&attachmentid=1015980&d=1398315592 nie no słaby garażyk :shock: :shock: :shock:
-
E46 325 AC SCHNITZER - WBABN32020JW31235
Randall odpowiedział(a) na mr_andre temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSznycel w sensie obdarte koła i znaczek ? :D
-
F15 vs F25
http://ralk.mosir.xip.pl/files/meme-notbad-1.jpg
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Przylacze sie do gratulacji ;) skoro tyle osob to zrobilo to nie wypada Ci nie przyjechac na zlot :norty: :!:
-
Bmw E46 330i
sprawdź jak tam mocowanie tylnego wózka do podłogi :mrgreen:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Ehh od roku zabieram się za to i nie moge zabrać :oops: Pięknie wyszło, może się zmotywuję :mrgreen:
-
BMW 328i Sport Line - Szary mineralny
Jak to bylo, "M" - the most powerful letter in the world ? :mrgreen: Cudowna jak kazda e92 m3 :!:
-
Przemalowanie F32 -prośba o radę
Juz sie nie spinaj, nie wprowadzam nikogo w blad tylko nie chcialem pisac calej epopei na temat vatu, mam pelna ksiegowosc i nigdy nie musialem nic doplacac a auto nie jest ciezarowe. Tyle w temacie i koniec ot.
-
Przemalowanie F32 -prośba o radę
Kupujesz odrazu taniej o vat jako czesc zamienna do samochodu ktory jest na stanie firmy. Tak samo kupujesz iphone (bo wysylaja z irlandii) odrazu mniej o vat. Czy to takie trudne ? Pomijam juz fakt ze ceny w de sa lepsze nawet kiedy nie kupujemy na firme.
-
Przemalowanie F32 -prośba o radę
Kupujac w UE placisz vat w wysokosci 0%.
-
e86 Coupe 3.0 Si - Corsaire77
Super jest ta zetka, nigdy nie widzialem na zywo wersji coupe ;) wpadnij koniecznie na zlot !
-
Przemalowanie F32 -prośba o radę
Nie trzeba.
-
Przemalowanie F32 -prośba o radę
http://www.leebmann24.de Tylko najpierw skontaktuj sie mailowo ze chcesz bez vatu, poprosza o dane i numer nip :)
-
Przemalowanie F32 -prośba o radę
Nikt za Ciebie nie zdecyduje przeciez. Wyslij jakies foto swojego auta to mozna sprobowac vt.
-
Przemalowanie F32 -prośba o radę
Kupujac lusterka w niemczech mozna je miec za 1400 zł, spojler 1300 zł. Wystarczy nip UE :wink:
-
Przemalowanie F32 -prośba o radę
Tak, ale to oklejenie może ułatwić Ci wybór - jeśli spodoba Ci się to na żywo to można zedrzeć folię i pomalować obudowy, a jeśli nie to powrócić do oryginału. Gorzej jak pomalujesz i stwierdzisz że to jednak nie to :?