Treść opublikowana przez Frank
-
ZAKAZ MONTAŻU NIEKTÓRYCH UŻYWANYCH CZĘŚCI
samochodzik zabawka w ASO BMW kosztuje 100 zł , breloczek 120 zł ...ile takich gadżetów moze sobie przecietny Polak za swoją przeciętną pensję kupić ?? paranoja :duh:
-
wymiana tylnego mostu
a ja mam średnie spalanie w graniach 14 litrów :8)
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
wygląda jak z pakietem KOENIG SPECIALS .. :roll:
-
Palenie gumy
taaa...zawsze jak słysze o paleniu gumy to przypomina mi sie ten koszmarny filmik "Szybcy sie wsciekli" ..i te katowane E30 tki , domagające sie odgłosem - TRUTRUTRUTRUTURTURT o szybką śmierć ...żenada. ..i jeszcze Ci kolesie w jakims AŁDI tytułowanym jako ( JAZDA POTWOREM O MOCY KILKUSET KONI ) zapieprzający 240-260 na drodze, gdzie w kazdej chwili mogła sie np pojawic przechodząca matka z dzieckiem w wózku ...brawo za brak mózgu :clap: :duh:
-
Gazik do M3
poszalec na gazie - no np zrobic jednoczesnie jajecznice i schabowe na jednym palniku :lol: :lol: :lol:
-
Pompa Paliwa - gdzie kupić?
dokładnie- Radek540V8 to user z tego forum i polecam Ci go - zresztą masz do niego blizej niz do mnie, na pewno bardziej Ci sie opłaci :cool2: rzuc okiem tutaj - http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=14802&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=&sid=15f1bdbab877e498773719b72f57f28d
-
Palenie gumy
mi tez szkoda - wszystkiego - opon, skrzyni, mostu ...od dawna staram sie startowac spokojnie
-
co sadzicie o bmw 525i 92r
od razu tak myslałem :wink: szukaj dalej , powodzenia :cool2:
-
A moze 7??
no zgoda allegro -ale wez znajdz np takie czujniki PDC do E32 albo inne pierdoły z elektryki - tu do E38 jest , przynajmniej w Poznaniu o niebo łatwiej . Zgadzam się , ze jest wiecej E32 rozebranych na czesci ale generalnie do E38 jest opór wszystkiego ( nawet monitorków NAVI, co nie Sebast :wink: )
-
A moze 7??
jesli chodzi o uzywki do E38 to łatwiej o nie niz np do E32 . Ceny nowych niskie nie są ale do jakiego BMW jest w ASO tanio ..coz, 730 V8 E38 troche chłepcze . Podczas spokojnej jazdy w cyklu mieszanym trzeba sie liczyc ze srednim spalaniem ok 13 litrów. Cudów nie ma.
-
Hartge - swap 5.0 do trójki
:duh: XSILVER - ja tu się męczę a Ty nie czytasz :D rzuc okiem pare postów wyżej :D
-
Hartge - swap 5.0 do trójki
V12 w E36 to chyba przegiecie :lol: wiadomo, jakos to moze i upakują ale cała lekkość prowadzenia auta chyba znika ...V8 to lepszy wybór mimo wszystko
-
Hartge - swap 5.0 do trójki
no faktycznie na stronie HArtge jest jak wół 5.0 ale dalej nie wiadomo co to za silnik ...rozwiert jakiś czy co ... :roll:
-
Pompa Paliwa - gdzie kupić?
Mnie do 740 V8 pompa PIERBURG ( czyli taka jak była oryginalnie) kosztowała 550 zł a Bosch u RAdka 540V8 to koszt ok 450 zł mi pompe przywiózł z hurtowni w Poznaniu znajomy . Zdaje sie ,ze najlepiej kupowac własnie w hurtowniach
-
A moze 7??
Tylko 7
-
Hartge - swap 5.0 do trójki
no to chyba ,że tak :8) w kazdym razie nowe M3 ma mieć V8 , jako odzew na te wszystkie hybrydy trójek z V8 .
-
Hartge - swap 5.0 do trójki
nowa 750 ma silnik 4.8 - 367 PS / 490 Nm i jest to silnik ALPINY , stosowany wczesniej np w B10 V8 S albo X5 4.8 iS
-
Hartge - swap 5.0 do trójki
a coz to za dziwny silnik ?? ja wiem ,ze wsadzają 4.9 V8 400 PS z M5 :8)
-
co sadzicie o bmw 525i 92r
na pewno warto obejrzec ale sadze ,ze moze miec sporo km nakulane
-
Kontrolka niezapietych pasow.
No tak dokładnie jest napisane w instrukcji - ze ma sie sie zapalic po pzrekreceniu zapłonu i po krotkim czasie zniknac .. ale czemu tam standardowo nie ma żarówki - bez sensu ...
-
wstawienie xenonów
no nie ma NIKI ale co z autami , ktore mają ksenony a nie mają nivo ? w takich autach jest el aut reg swiatel
-
wstawienie xenonów
a czy ja pisałem ,ze TUV daje Policja ???? poza tym odnosnie braku wiedzy w temacie - moze jakies dane fabryczne, albo inne dowody , - bo ja moge przedstawic skan oryginalnego cennika E32- a nie fotki auta , które ma moze trzeci zderzak. W kazdym razie ,zeby z ksenonami dostac we Freiburgu TUV , trzeba miec nivo/el reg lamp + spryski. Moze u Ciebie na TUV nawet nie patrza na lampy- najlepiej sie ogłos na jakims niemieckim forum, to bedą z całych Niemiec jezdzic , bo są z tym straszne problemy - jak pisałem - nawet 100 W żarówki to problem.
-
wstawienie xenonów
powiem tylko tak - :duh: kto Ci daje TUV ?? Policja w Niemczech to głupie gąski , ktore nie zobaczą ,ze oślepiasz wszystkich dookoła :clap: :clap: Sam bym zgarnał takiego klienta , któremu tył w aucie siedzi na ziemi a on ślepi domowej roboty ksenonami a z długich zapodaje 100 W zarówkami. Do tego nie trzeba miec nobla. Wejdz sobie na jakies niemieckie forum i sobie poczytaj jak nie wierzysz bo mi sie juz nie chce dyskutowac. zawsze do ksenonów oryginalnie jest nivo / el . regulacja + spryski Tak jak NIKI napisał - jesli tego nie ma to cos jest nie tak.
-
320i wkręca się od 3000 obr czy cos jest żle?
no zdecydowanie sie nie pozycza kobiety do przedmuchania :lol: :lol: :lol:
-
wstawienie xenonów
w cenniku dla E32 z 1993 jest napisane jak wół- Xenon Licht - nuer in verbindung mit Niveauregulierung