witam kupilem auto z pominieciem dealera bmw, jest to x1 f48 z 2018 , pojazd ma 2km,czyli "swiezy" prosto z fabryki... niestety jest w trybie transportowym, w zwiazku z tym chce kupic przewod i go wylaczyc(mam kable do VAG,wiec wczesniej juz cos z diagnostyki robilem), prosze o informacje czy zestaw: -BMW ENET + E-sys 3.30+ Launcher Pro wystarczy? czy moze cos innego P.S. w Aso chca 500 zl za wylaczenie,wiec wole taka kwote przeznaczyc na zakup przewodu..