Treść opublikowana przez gk tds
-
Champ2 + kamera cofania bez VCM
Psdzdata raczej napewno nie jest problemem.
-
Champ2 + kamera cofania bez VCM
Masz wogóle pdc?Kodowałeś moduł pdc pod kamerę?
-
Champ2 + kamera cofania bez VCM
Przewody odpowiednio podpięte z trsvc do champ2?Esys widzi trsvc?
-
BMW F10 składane lusterka polift co potrzebne
Misisz dodac opcję$431,przekodować odpowiednie moduły,podłączyć lusterka tak jak powinno być czyli 12v,masa i k_lin.Dodatkowo kierunek.Lusterka składane z fotochromem w lci mają 5pinów.Wszystko idzie odpowiednio podłaczyć przy panelu sterowania szybami w drzwiach kierowcy.
-
BMW F15 NBT wyszarzona nawigacja
Napisz pw pomogę.
-
Doposażenie podświetlenie klamek F31 i kodowanie
V62.5 to jeszcze z isty P,więc za stara.Ściągnij najświeższą,jeśli auto miało update ilevel w 2019r. Zakoduj FEM i REM.
-
Doposażenie podświetlenie klamek F31 i kodowanie
Za stara psdzdata.Ściągnij min.4.19.xx
-
E39 aktualizacja modułów, GM3
Nie można.
-
F36 mały ekran na evo id6
Mogę Ci zdalnie ogarnąć kody fsc,kodowanie ,przepisanie serwisów,carplay itp.
-
Problem z zakodowaniem BMWicoder NBT2
NBT2 nie odblokujesz w ten sposób.
-
E60 xenon prelci + tył lci problem
Napisz pw to ci zdalnie ogarnę.
-
E60 xenon prelci + tył lci problem
+MUEB dodaje się kiedy zmieniasz przód i tył na lci.Ty masz tylko tył więc to nie zadziała.
-
F20 - kodowanie po doposażeniu w kamerę cofania
Jaki jest rok produkcji twojego auta?
-
F20 - kodowanie po doposażeniu w kamerę cofania
Spróbuj inną psdzdatą,kodowanie vo rób bez włączonego launchera. Jak nie pójdzie możesz spróbować fdl powinno zadziałać. Możesz mieć coś w fa namieszane i też bedzie ten błąd.
-
BMW f10 brak nawigacji w menu
Nie masz racji,vin w jednostkach HU nie zmienisz kodowaniem w innych owszem.
-
CIC - czarny ekran po wgraniu PL języka
Czytam i nie wierzę :mad2:
-
BMW f10 brak nawigacji w menu
Vin w jednostce cic czy nbt czy każdej innej nie zmieni się poprzez kodowanie.Po co ma prosić ruskich o pomoc,skoro tutaj może ją dostać.Te czasy już minęły :D
-
BMW f10 brak nawigacji w menu
Dadałeś 609 do fa?
-
F11 podgrzewane fotele - maty
Znany tamat mam niestety tak samo,jak znajdę chwilę to się za to wezmę.
-
F10 CIC Professional i live traffic
Bmw już dawno zrezygnowało z połączenia comboxa z serwerami.Nic nie zrobisz,a jakbyś chciał nbt włożyć,to musisz też w tcb doposażyć.Moim zdaniem nie warto.Lepiej od razu evo z carplay,wtedy masz google maps na monitorze z aktualnymi korkami itp.Działa bardzo dobrze,mam u siebie i jestem zadowolony,tylko trzeba sporo $$$ zainwestować.
-
Upgrade NBT do NbT Evo
Oczywiście że można,ja mam w aucie z 2010.Trzeba tylko dobrać odpowiednią jednostkę evo.Koszty zależą w dużej mierze od roku produkcji auta.
-
Upgrade NBT do NbT Evo
Mam u siebie w f10 sam zmieniałem,mega system :D Jak jesteś zainteresowany napisz do mnie pw wszystko ci wytłumacze,a jakbyś chciał mogę ci evo zrobić pod twój vin na gotowo wkładasz i działa bez kodowania.Odblokowany Carplay fullscreen apps itp.
-
Dam radę podnieść ilvl e60 za pomocą d-kcan?
Tylko dcan musi być z aliexpres te mają najlepszą komunikację i nawet ccc czy cic nie uwalisz :mrgreen:
-
F11 530d NBT - Brak połączenia bluetooth
Wyciągnij jednostkę nie ma innej możliwości.Bezpiecznika nie ma żadnego od bluetooth.Nic nie połamiesz :mrgreen:
-
zmiana wyświetlacza 7">10"
Wymiana samego ekranu nic nie da,bo on nawet nie odpali.Potrzeba wymienić również jednostkę nawigacji.