Treść opublikowana przez M-Technic
-
e36 323 swap na 323/328/ lub M54 3.0i
Kolega ma na mysli M54b30 to jest R6 i tez ladnie wchodzi lapy silnika z e46 i idzie to spasowac problem jest z zamocowaniem skrzyni 6 i trzeba zmajstrowac wal :norty:
-
Swap e46 2001 325 m54 na 330 m54
Koszt robocizny to ok 1000 zl z czesciami to zalezy jak sie uda wyrawc silnik i czy skrzynia ma zostac twoja 5 czy zakladamy 6 biegowa :mrgreen:
-
Swap e46 2001 325 m54 na 330 m54
325 to twz wlasciwie ten sam silnk z inna pojemnoscia :mrgreen: Komputer z ews i pestka musi byc zestawem wymieniany
-
320i - co pokazuje badanie komputerowe w ASO?
Z prawej strony pod podszybiem za plastikowa obudowa jest DME :cool2:
-
320i - co pokazuje badanie komputerowe w ASO?
A od kiedy tylko w aso??? A zeby nie byc goloslownym to Warszawa ulica Kruczkowskiego Zaraz przy szkole podstawowej nie pamietam numeru ale tam dorabiaja lacznie z imo :cool2:
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
Kolego taz mam na stanie compacta 318 i autko kobiety i jak ona smiga to spalanie ok 9-11 a jak ja wsiade to 16 minimum :mrgreen: Ale w moim stylu jazdy pedal gazu ma tylko dwa polozenia ON i OFF :twisted: Nie widze sensu tych klotni i tak kazdy ma swoje zdanie w temacie jedni lubia benzyne inni diesla jedni wolnassace inni turbo A prawda jest taka jedyny plus diesla to spalanie osiagi to nie plus bo porownania tycza sie turbodiesla do wolnassacej benzyny :twisted:
-
318ti - 1997 - kompatybilność mechanizmu opuszczania szyb
Sciagnij se skan Sam Naprawiam Drzwi w combi sedanie i compacie sa takie same :twisted: ogolnie caly przod masz kompaybilny z sedanem i touringiem :D
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Naszczescie jedyny w kraju http://img263.imageshack.us/img263/9717/party0030.gif http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10817017
-
e36 320 uszczelka pod pokrywe zaworów
jest taka sama w silnikach m50tub i m52
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Bo to jedyny miarodajny test byl :mrgreen: Udowodnili ze M6 prowadzi sie lepiej od 650 :cool2:
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
No i musze cos wtracic pare lat jezdzilem 325i sprzedana 2 tyg temu :roll: Rocznie robilem nia luzno 50 tys km :mrgreen: sprzedawalem jak miala na szafie 510 tys km ale mniejsza oto autko bylo zgazowane naprawde dobra instalacja przerobiona w garazu i palio w trasie ok 12 L na miescie 16 lWiec oszczednosci z diesla tobym mial nijakie a osiagami nie ustepowalem 330d no moze poza elastycznoscia :wink:
-
zawieszenie bmw e36 2,5 l sedan
mozezacznij od sprawdzenia zemu taj jest pewnie z przodu sa nowe amorki?? ew obnizenie sprezynami z M-pakietu
-
Norwegowie poszli po bandzie M3 turbo
Masz lepszy opis auta bo to raczej taka ciekawostka :twisted: a artykul nawet nie wspomina ze silnik to s38 z M5
-
SWAP z 2.0 na 3.0 w e30 co o tym myślicie??
chodzi oto ze m50 ma wielki potencjal a apetyt rosnie M52 ma alu blok i to jest jego wada :twisted: W razie awarii moze byc niezly bigos jak ci sruby poplyna :mrgreen: A co do vansa moze dol lepszy ale czemu m50b25 ma lepsze osiagi od m50tub25? Choc ja mam troche spaczone podejscie bo z gory mysle co by tu w silniku zmienic i zawsze planuje pare krokow do przodu :8)
-
320i sprzęgło z mocniejszego modelu...
Tak choc 328 ma 240mm i zastanawiam sie nad zalozeniem bo lezy w garazu ale ogolnie roztoczenie wychodzi taniej niz kupno od 328
-
320d jaka prędkość max ?
Mylisz sie ze wzgledu na to ze prawie zawsze przelozenie ma pewny zapas, choc musialbym to przeliczyc pod konkretne parametry skrzyni i dyfra :P ile tak naprawde autko poleciec moze :8)
-
[E36] 300tyś i gaz
mozesz zagazowac osobiscie bym zalozyl taka instalacje Stag 300+ reduktor scorpion st listwy wtryskowe Magic jet lub matrix hd zaleznie od portfela :norty: reduktor pod filtrem powietrza w wtryski pod kolektorem schowane i krotke przewody wychodza wtedy :cool2:
-
318is zablokowany zapłon
Ale skoro wiazke wywaliles i masz nowa to nic cie nie interere :mrgreen: a gdybys wymienial z automatu na manual z ta samawiazka co byla to : Wystarczy poszukac :search:
-
Kupno samochodu z Belgi
M-Technic odpowiedział(a) na Dziurek112 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneza brak tablic jest mandat :twisted: tak samo jak za brudne tablice :norty: Jak masz oc to mozesz jezdzic :cool2:
-
Kupno samochodu z Belgi
M-Technic odpowiedział(a) na Dziurek112 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneMasz naklejke na szybie z numerem? jesli jestes pewien ze oc wazne to tak mozesz ale ten szkopol ze jak postawisz samochod na parkingu to mozna go odcholowac za sam brak tablic :8) Wiec lepiej napisz karteczke za szyba z informacja ukradli mi tablice czekam na nowe i numer rejetracyjny obecny
-
320i sprzęgło z mocniejszego modelu...
sprzeglo 320/325i 228,6 mm sprzeglo 330d 240mm
-
E36 328i Problem z odpaleniem.
Uszczelka pod glowica, walniete zawory lub szklanki, popekane pierscienie jak glowica to mozna walczyc ja perscienie to fatalna sprawa
-
318i czy nie za mały silnik do tych kół/opon?
Podepne sie pod temat moze ktos jezdzil na tych gumach?? http://www.allegro.pl/item952868989_sportowe_245_55r16_toyo_t1_r_t1r_245_55_16_wys_0zl.html Interesuje mnie opina w temacie przyczepnosci :wink: ew jakiej inne propozycje w rozmiarze od 245 do 255 profil od 50 do 55 na fele 16 cali :norty:
-
320d szarpie czy wina złej jazdy ??
Czyli elastycznisc 320d jest tak niska :?: Mazda 626 2.0d rover 111sli i bmw 325i nie ma problemow z przyspieszaniem od 40 na 4 biegu a 320d ma?? Jakie masz obroty przy 40 na 4 biegu?
-
E34 m20b20 zmiana oprogramowania ECU
Ogolnie te chipy mozna o kant du.. potluc w wiekszosci przypadkow sa to poprawione orginalne softy przez ludzi ktorzy nie maja o tym pojecia :mad2: i albo jezdzisz na ssaniu ciagle albo auto dostaje za duzo paliwa ktorego nie jest w stanie spalic Spytaj czy odda pieniadze za ewentualne naprawy :mrgreen: Ale jak ci zalezy to mogr ci taki soft zrobic za polowe ceny z allegro :cool2: