Treść opublikowana przez M-Technic
-
Silnik od s8 do e30 ?
A jak ta skrzynia pasuje do silnika bo raczej marnie watpie ze wystarczy przespawac dzwon :( pozatym fajny plan ale szpera nie sluzy poprawie osiagow a prowadzenia :mrgreen: Jakby co to mam hamulce do twojego auta brembo 4 tloczkowe z adapterami :cool2:
-
Wymiana silnika 2.5 M50>>2.8 M52
Poszukaj :search: a jak szukac sie niechce to masz problem :mad2:
-
silnik do e-30
no 7 tysia to kompletny M52b28 z robota wychodzi
-
turbo czy kompresor e30 czy e34
to z glowicami to jakas bajka pierwsze slysze a pare mialem tych aut na garazu Sprezarka to TD04-16g z volvo potencjal do 320 koni wstaje ok 2000 obr przy 3 tys juz ma full boost :D
-
Pozew sądowy o odszkodowanie
M-Technic odpowiedział(a) na zent temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneprzy kilizji jest krotka pilka pisze sie oswiadczenie sprawca sie przyznaje i tyle wiadomo kto jest winny :8)
-
3xx coupe - listwa nad szybami
No cudny chromik i mamy festyn pelna geba :mrgreen:
-
turbo czy kompresor e30 czy e34
E30 mniejsza masa wiadomo lepsze prowadzenie moim zdaniem :) za e34 przemawia tylko wieksza ilosc miejsca na orurowanie co do silnika to zakladam ze 2,5 to bedzie M50 a 3,5 to M30. M30 to pojemnosc ale zarazem kijowa glowica i malo czesci do tego, M50 to najlepsza baza na poczatek modzenia tak samo jak na koniec :mrgreen: wybor miedzy kompresor a turbo to twoja decyzja turbo wieksza moc lepsza wydajnosc kompresor lepiej idzie od dolu ale ma wielka wade cene bo jedyny dostepny za ludzkie pieniadze to eaton M62 jabym raczej szedl w turbine ale mala np TD04 zeby wczesnie wstawala:) Ogolnie bardzo dobra droga e30 z M50 turbo :cool2: Duzo lepsze niz e30 z M60 :twisted:
-
316i m40b16 jak zlapac pare koni nie duzym kosztem
brak poprostu to sie nie oplaca
-
316i m40b16 jak zlapac pare koni nie duzym kosztem
Instalacje sie przeklada wymieniajac tylko niektore przewody na nowe i strojenie maks 200 zl :mrgreen:
-
[E36] Hamulce na przód i tył P&P
Tarcza e36 ma 315 mm ta z e46 to plywajaca tarcza 325 mmlub w wersji csl 345 mm resta w teori ok ale nie mialem w reku i nie przymierzalem zostaje kwestia odsadzenia tarczy
-
Kompresor w bmw 318is
m52 z kompresorem jak najbardziej tak ok 50 koni zysku idzie zrobic kompresorem
-
316i m40b16 jak zlapac pare koni nie duzym kosztem
realnie wlasnie swap na M40B18 roznica znaczna a silnik jest dosc tani mozna wyrwac juz za 800 zl a swoj sprzedasz za 600 :cool2:
-
3xx - szlif cylindrow - czy to sie wogole robi?
kolego pamietaj ja nie zyje z tego robie po godzinach dlatego za 2500 tys bez problemu tarczy na remont silnika serii M50 w przypadku M52 nie szlifuje bloku a szukam drugiego w idealnym stanie obecnie mam dwa na zbycie do M52B25/B28 do oddania w dobrej cenie :cool2:
-
swap e36 2.0 na 2.5 porady
Moze lepiej nie pisz nic nie wnoszacych postow :norty: Mozesz mi cos wytlumaczyc swapowales M50TUB20 bo widze 92 r na M52B28 wiec napewno zmieniales tez przeplywke przy zalozeniu ze czujniki dosales z silnikiem Jakiej firmy byl komp w M50?? bosch czy simens ?? Bo M52 to simesn a niewiem szczerze czy wiazka pod boscha i simensa jest taka sama ??
-
316i m40b16 jak zlapac pare koni nie duzym kosztem
20 % mocy nie duzym kosztem ?? Masz silnik ktorego nie wartomodzic lepiej swapowac :cool2:
-
3XX Zderzak m-technik, kupić kopię czy używkę ori?
A myslisz ze z czego jest orginal :norty:
-
KODY BLEDOW BMW 323 e36 sedan....POMOCY
Poszukaj na forum powiem tyle ze jest na forum :D W pytaniach i odpowiedziach o bmw :search:
-
Pozew sądowy o odszkodowanie
M-Technic odpowiedział(a) na zent temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneJak nie trzeba protokolu policji to niech sie odezwa cu co wygrali odszkodowanie :D Przy kolizji drogowej faktyczne nie trzeba psiarni wzywac ale w przypadku kolizji z dziura protokol czyni cuda :D Pozatym sprawdz czy nie bylo oznaczenia ze droga ma dziury odpowiednim znakiem jak jest to nic nie ugrasz Skoro nie masz protokolu policji to jedyna opcja wezwac rzeczoznawce by napisal opine spisac na pismie zeznania swiadka ktorego masz i do zarzadcy drogi sie udac :mrgreen:
-
328i problem ze spryskiwaczami
Nie chybaj tylko sprawdz dysza na 5 cm przewodie do pompki i sprawdzasz :) jak nie hyla to dysze podlacz pod druga pompke jak zadiala to masz winowajce
-
[E36] Hamulce na przód i tył P&P
Hamulce to nie gadzet to ma dzilac i miec niska wage :twisted:
-
328i problem ze spryskiwaczami
pompka zwalona ew przewody zapchane
-
silnik do e-30
Lista polecanych silnikow : m20b27 m30b35 M50B25 M52B28 m54b30 M60B40 M62b44 S50b30/32 s52b32 s54b32 s62b50 m73b54 s73b54 2JZ SR20DET RB25DET/26DETT RBX-GT2 LS2/6/7 LT5
-
318i podgrzewane fotele
Kable sa od maty zjetosci fotela bo poduche to napewno masz :D
-
318i podgrzewane fotele
A jak w realoem sprawdzic wyposazenie ????
-
3xx - szlif cylindrow - czy to sie wogole robi?
Nigdy tego nie rozumialem wydac 1500zl na kota w worku czy 2500 na remont i byc pewnym tego co sie ma :mrgreen: ogolnie zeliwo warto remontowac aluminium juz nie bardzo :cool2: