Treść opublikowana przez Norbi328
-
Po wymianie sond 328i nie jedzie!!!
wrocilem od mechanika. Odkrylismy na ta chwile ze wezyk od podcisnienia gazu wpiety w kolektor byl przerwany i ciagnal lewe powietrze. Objaw ktory mialem od 2 mcy czyli falowanie i gasniecie na jalowym zniknal. Pozostalo natomiast szarpanie i dlawienie sie na benzynie. Na gazie OK
-
Po wymianie sond 328i nie jedzie!!!
Po kilku dniach sytuacja sie polepsza tzn juz jezdze na LPG iprzerywa mniej, czyzby sie adoptowal? Sondy nie byly lutowane oczywiscie, tylko na zlaczki. Zalozone jest napewno dobrze bo robilem to nie ja :) i gosc mial miernik
-
Po wymianie sond 328i nie jedzie!!!
Silnik mi pracowal na jałowym nierowno wiec wymienilem swiece a w piatek sondy na te uniwersalne. Po wymianie nic sie nie stalo, i silnik falowal nadal. Natomiast na drugi dzien po rozgrzaniu silnika (wskazowka w pionie) odlaczylo mi LPG i samochod stracil od razu sile jechac ledwie sie toczylem i z km na kilometr coraz gorzej. Wciskajac gaz do dechy od 5000obr szedl normalnie.. I tak przez ostatnie dni, zapalam zimne auto i na 3km starczy a potem objawy jak powyzej. Co to moze byc??? Objawem pojawiajacym sie tuz przed jest wylaczajacy sie automatycznie z niewiadomego powodu (gaz jest)
-
gasnie - myslalem ze beemki maja tylko fochy
Sondy wymienione i nadal faluje i gasnie..... :? :? Rano przez chwile jest dobrze potem zaczyna falowac i gasnac na kazdej krzyzowce po przejechaniu ok 15km objawem sa tylko wibracje i delikatne falowania ale juznei gasnie. Co to moze byc?? Swiece juz tez wymienilem
-
gasnie - myslalem ze beemki maja tylko fochy
Objawy mam takie same, czyli obroty faluja i silnik czasami gasnie, jak sie dobrze rozgrzeje to czuc wibracje ale obroty juz nie faluja. Wiem narazie ze mam 2 sondy padniete wiec zaczne od wymiany sond. A za tym idzie pytanie na ktore nie ma odpowiedzi, czyli jakie sondy kupic, uniwersalne czy ori? A moze np ori z opla 5V ( tez mi ktos tak radzil)
-
[olej] Na jakich olejach jeżdzą wasze BMW ???
VALVOLINE MAX LIFE FULL SYNTHETIC 5W-40
-
BMW e34 jak rozstaw śrub
A co to ma wspolnego ze spalaniem i paliwami alternatywnymi?
-
Odkrecenie połosi , demontaz dyfra - jak ? :(
Jak masz krotka grzechotke to hmm.. coz musisz dolozyc przedluzke (kawalek rury) i dzwignia zadziala
-
Klimatronik dwustrefowy- wrażenia
No i prosze mieliscie racje... :clap: :clap: Dzieki wielkie :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: Teraz juz moge jechac z kuzynem i siebie chlodzic a jego podgrzewac :diabel_smiech:
-
BENZYNA VS. DIESEL
:shock: Nie wiem, skąd takie dane wytrzepałeś :D Chyba że zapomniałeś dodać, że 9 litrów w 330i to na trasie, przy dość spokojnej jeździe, a 330d przy jeździe normalnej, ale... po mieście :D Chodzilo mi o trase (120-150) ...żartujesz ...dalej, prawda :?: :lol: różnica na pewno min. 3-litrów :!: ... na korzyść diesla oczywiście :8) No nie mow ze 330d spali 6l w trasie?? z takimi predkosciami.... Tylko ja mam na mysli ta wersje ok roku 99
-
Klimatronik dwustrefowy- wrażenia
Dzieki napewno jak wyjde z pracy tgo to sprawdze.. Jutro napisze jaki wynik
- gasnie
-
Klimatronik dwustrefowy- wrażenia
Sprawdze to. Ale co ma pokretlo na srodkowej konsoli z dwustrefowoscia to nie wiem, przeciez moge wlaczyc tylko nawiew na nogi i wtedy powinien byc inny dla kier i pasazera. Ciekawe jak z nawiewem na szybe :o
-
Klimatronik dwustrefowy- wrażenia
Odgrzeje schabowego :) OKazuje sie po tescie ze ten klimatronik to wcale nie jest dwutrefowy, przynjamniej nie w momencie gdy ustawie dla kierowcy 18 a dla pasazera 28 i mam wlaczona klime a na dworzu jest 28-30stopni. Wtedy pasazera powinno grzac a mnie chlodzic a jest tak ze leci takie same zimne powietrze z obydwoch stron.. Ktos wie dlaczego tego klimatronik jest niby dwustrefowy?
- Gaśnie !!!!
-
E46 tricks + temepratura układu chodzenia
Wydaje mi sie ze to co pokazuje obc to temp wejscia do chlodnicy a temp wyjscia to juz masz w zegarach..
-
szpera moc
Mam taki most i bede chcial sprzedac tzn 3.15 z emki Zamontowalem 2 dni temu i jak dla mnie za krotki, bede szukal 2,92 S
-
Wymiana kierownicy - brak sygnalu, pali sie airbag
Zrobione :D Wymienilem tasme i po klopocie. Dla potomnych Liczba obrotow tasma do oporu w jedna strone to 5,5 , a kierownicy 3. Wiec tasma ma tam jakis zapas
-
Wymiana kierownicy - brak sygnalu, pali sie airbag
Aha rozumiem ze teraz po zerwaniu tasmy jak mi sie kontrolka pali to moge skasowac to na kompie, natomiast jesli nie wylacze aku przy wymianie to nawet komp tego nie skasuje? PS Jestem w pracy i nie mam dostepu do gg :|
-
Jaki olej Castrol Edge czy Castrol Magnatec???
A to nie jest tak ze im ta druga liczba (40) jest wieksza to tym dluzej olej zachowuje swoja lepkosc podczas zwiekszania sie jego tewmperatury? Pytam bo ostrej jezdzie na krotkich odcinkach ( np 6x 800m) czasami slychac u mnie popychacz - popychacze.. czyli jsak olej jest goracy. Jak przejade na 5 biegu x pred. 70km/h kawalek i olej sie schlodzi to wszystko jest OK
-
mrugająca kontrolka...
Toz to hamulec reczny a nie jakies klocki... KLocki O a wokol okregu wiekszy okrag poprzerywany.
-
Jaki olej Castrol Edge czy Castrol Magnatec???
pytanie: o czuym mowi druga liczba w parametrze oleju np 0W40 O czym mowi liczba 40? I czy olej jest lepszy im ona jest wyzsza?
-
Wymiana kierownicy - brak sygnalu, pali sie airbag
Dzieki ale u mnie kontrolka sie juz swieci....
-
Jaka inst.gazowa do e36 323 ( 170KM) ?
W sumie nie wazne jakiej firmy jest sterownik , najwazniejsze jest jak ci to zamontuja i jakie pozostale graty dobiora ( dysze, wtryskiwacze, reduktor..)
-
Wymiana kierownicy - brak sygnalu, pali sie airbag
:doh: Zapomnialem o najprostszych rozwiazaniach :search: . Znalazlem na RealOEM. Mam farta bo akurat tasmy sa takie same :D Teraz pytanie czy ktos juz montowal tasmy i czy musze na cos szczegolnego zwrocic uwage :?: :?: Z gory dzieki za pomoc :modlitwa: :modlitwa: