Treść opublikowana przez MArcin 850i
-
smrud paliwa w kabinie
A ja mam takie objawy: Po za tankowaniu do pelna czasami czuc zapach benzyny. Nigdy jednak od razu po zatankowaniu a po ujechaniu np. 80 kilometrow lub nastepnego dnia - NIGDY jednak jezeli w baku jest ponizej 60 litrow. Ostatnio specjalnie nie tankowalem do pelna tylko za 250 ziko (pokazalo 70 litrow w baku) i objawu praktycznie nie bylo, tylko raz bylo czuc minimalnie benzyne, a wiec ma to zwiazek z iloscia paliwa w baku. Wie ktos co to moze byc?
-
Znowu źle o kierowcy BMW
Wie ktos jaki model byl tego BMW? Na zdjeciu wyglada mi to na najnowsza 7 :think:
-
Powiedzcie mi Panowie co to jest ??
To ja was zdoluje i powiem wam ze w swoim e31 mam i latareczke i komplet oryginalnych kluczy (z logo BMW), a na dodatek mam apteczke (oryginal z 1991 roku - w stanie UNC :D :D :D )
-
roleta nie chce sie opuscic
Mam dokladnie ten sam objaw :!: I slysze dokladnie ten sam dzwiek jak opisujesz. Widac to jest typowa wada. Zauwazylem to jakies dwa tygodnie temu jak chcialem poodkurzac na tylnej polce :mrgreen: Na szczescie poza ta czynnoscia ten przycisk nie jest mi do niczego innego potrzebny, takze mi to nie przeszkadza :mrgreen:
-
no to juz pojeździłem szybko swoją Becia
A Ty jak masz jakies bezsensowne ograniczenie - jakies opustoszale przejscie dla pieszych, po lewo i prawo pole, ewentualnie dwa domki, to co robisz :?: Jedziesz 50km/h :?:
-
LPG w BMW równoznaczne z kastracją jednostki napędowej
W koncu zwazylem swoja 735. Wynik to 1870kg. W baku bylo okolo 25 - 30 litrow, bez kierowcy. Czyli jednak troche sporo, myslalem ze bedzie tak jak w katalogu ok. 1750kg. Tak dla porownania 850i wg wykresu ze stacji diagnostycznej wazy 1709kg (tylko nie pamietam ile bylo paliwa i czy wynik jest z kierowca, czy bez :worried: )
-
Sprawdz czy jestes wariatem drogowym
33 punkty :norty:
-
Bemka z 93r. z kontrolą trakcji?
Moze i tak, ale gdzie tu sens :doh: Wkladac do 316 ASC, a nie we flagowym modelu BMW (chociazby 740i Franka, z grudnia 1993). Ale cos mi sie wydaje ze to moze byc jakis blad w tym ogloszeniu :wink:
-
Bemka z 93r. z kontrolą trakcji?
W BMW 316 kontrola trakcji :shock: :?: :!: :?: :!: :?:
-
Dziwne zachowanie automata
Dla mnie 3,5 tys na zimnym silniku to katowanie auta. Nigdy jeszcze moje BMW nie mialo takich obrotow na nierozgrzanym silniku :!: Mam taka technike ze jak temperatura osiagnie swoja temperature robocza to jeszcze odczekuje jakies 2-3 min i wtedy juz moge jezdzic az do odcinki :twisted2:
-
Koniec z barierą 250km/h
Wlasnie mialem dokladnie to samo napisac w poprzednim poscie :twisted2: Przy wiekszej masie rozpedzanie bedzie trwalo dluzej, ale mysle ze akurat dla v-max masa nie ma tak olbrzymiego wplywu, jak nie pomaga nawet :dance: Mysle ze dla v-maxu duzo istotniejsze od masy sa opory toczenia :!:
-
Koniec z barierą 250km/h
Mysle ze to 286km jest jednak lekko przesadzone, ale te realne 265 - 268 mysle ze poleci. Wg. danych z www.e31.net Alpina B12 coupe (350KM, bez ogranicznika) wyciaga 281km/h :norty:
-
Stacyjka - naprawa czy wymiana?
Bastek i jak naprawiles stacyjke, czy montowales nowa :?: Opisz dokladnie gdzie co i jak i za ile, bo niestety mam to samo i to doslownie sa ostatnie chwile mojej stacyjki :cry2:
-
Kupno BMw
A mozna wiedziec jaki to samochod :?:
-
Koniec z barierą 250km/h
Np. po to zeby znac pawdziwe mozliwosci auta ile wyciaga (nawet teoretycznie). Interesuje mnie jaki bylby v-max dla e32/e38 740/750. Znalibysmy odpowiedz czy 750 wyciaga 265km/h, czy moze 251km/h
-
Kupno BMw
Fiat Panda takze jest samochodem roku, takze wrecz ciesze sie ze zadna z moich BM-ek nie byla nigdy samochodem roku, bo to obciach byc w tej samej lidze co panda :duh: Zeby nie bylo ze sie czepiam Probe - chodzi mi tylko o to ze tytul samochodu roku nic nie znaczy :mad2:
-
Koniec z barierą 250km/h
Juz dawno powinni to zrobic :duh:
-
LPG w BMW równoznaczne z kastracją jednostki napędowej
OK. Szczegoly masz na PW :D Ktos jeszcze :?:
-
Ciekawe rozwiązania samochdów BMW - przykłady
Tak piszecie ze w tym aucie jest wiecej miejsca niz w innym... Tylko tak mysle czy to jest istotne, bo ja kupujac osemke nie myslalem tymi kategoriami czy jest duzo miejsca. Moglem za te pieniadze kupic Mercedesa W140 gdzie do bagaznika wchodza 3 trupy :twisted2: Ale ja wolalem to lekko przyciasne wnetrze, gdzie jak pokonam szeroki na 30 cm prog i zapadne sie w nisko umieszczonym glebokim fotelu, ktory mnie otula z kazdej strony...
-
LPG w BMW równoznaczne z kastracją jednostki napędowej
Co do masy e38 735 to mam dostep do BARDZO dokladnej wagi dla ciezarowek :8) I bedzie po sprawie. Ewentualnie wydruk ze stacji diagnostycznej, ale ja takowego nie posiadam :| , chyba ze Sebast :?:
-
LPG w BMW równoznaczne z kastracją jednostki napędowej
A co sie dzieje z glownym zainteresowanym :?: :?: :?: Czyzby sie wystraszyl :twisted2: Frank :roll2:
-
LPG w BMW równoznaczne z kastracją jednostki napędowej
Niekoniecznie :nienie: Producenci samochodow daza do redukcji masy swoich aut poprzez lzejsze materialy itp... Chociaz nie wiem jak jest konkretnie w e32 -> e38
-
LPG w BMW równoznaczne z kastracją jednostki napędowej
OK :8) Czy ktos jeszcze chetny :mrgreen: :?: :?: :?:
-
LPG w BMW równoznaczne z kastracją jednostki napędowej
Niestety dane BMW nie są jednoznaczne - w jednych źródłach faktycznie masa jest podana - 2010kg (z pełnym zbiornikiem i kierowcą !), a w innych - 1885kg (przy takich samych warunkach). A ja w "Samochodach Swiata" 1998 i 2000 mam jak byk podane 1745kg :worried:
-
Ciekawe rozwiązania samochdów BMW - przykłady
Z tym szklanym szyberdachem to chyba nikt takiego nie mial, a wszyscy sie wypowiadaja :wink: A ja mialem i stwierdzam ze to rozwiazanie ma same zalety i zwykly szyberdach to lipa przy szklanym :evil: