Treść opublikowana przez MArcin 850i
-
propozycja - poddzialy
Nie wiem czy ja jestem jakis inny ale wogole nie podoba mi sie ten nowy podzial :mad2: Wczesniej bylo wszystko naraz na jednej stronce, teraz trzeba by bylo piec okienek naraz otwierac zeby przeczytac wszystko. Pewnie zaraz wszyscy wejda na mnie ale nie moglem sie powstrzymac :evil:
-
M3 - jakie rzeczywiste koszty utrzymania ??
Co do kosztow to jeszcze nikt nie wspomnial ze do M3 powinno sie lac benzyne 98 oktanowa :!:
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Nie mam pojecia gdzie mozna kupic takie lusterka i drewno. A to znajomego ta 850 :?: Krecilem sie dziasiaj po Łowiczu (zreszta jak co poniedzialek) jakies pol godziny i tak wypatrywalem ze moze gdzies przylukam ta osemke, ale niestety :(
-
M3 - jakie rzeczywiste koszty utrzymania ??
No i te osiagi M3 :norty: Zakochalem sie w tym aucie :mrgreen: Ja chce M3 :cry2: :mrgreen:
-
M3 - jakie rzeczywiste koszty utrzymania ??
Niewyobrazam sobie M3 w gazie. Stalbym na swiatlach i bym sie zastanawial: zgasnie czy nie zgasnie, a moze jak bede ruszal to wystrzeli :?: Zenujace. Gaz to mozna w fso zamontowac, a nie w samochodzie ktory ma sluzyc do przyjemnosci. No koncze bo za 25 minut umowilem sie z kolesiem od M3 :mrgreen:
-
M3 - jakie rzeczywiste koszty utrzymania ??
Tylko ze zanim depniesz takim M3 to trzeba sie 5 razy zastanowic. Zeby miec caly czas noge w podlodze to przydalyby sie lepsze drogi. Koles kierujacy tym M3 zanim jej depnal to przez jakies 2 kilometry wypatrywal kawalka troche rowniejszej drogi :evil:
-
M3 - jakie rzeczywiste koszty utrzymania ??
Słuchajcie jechalem dzisiaj M3 :P Byla wzmocniona z 286 KM na jakies 330KM. To co sie dzialo podczas przyspieszania ... brak mi slow. Moja osemka przy tym to jak zuk czy nysa :mrgreen: BMW 325 przy tym to zabaweczka. Wlasciciel tej M3 mowil o spalaniu rzedu 15 litrow przy dosyc sportowej jezdzie
-
droga hamowania
Tak mi sie wydaje ze te testy byly przeprowadzane na nowych samochodach :idea: Chociaz te dane dotyczace 25 letnich e12 :?
-
Czy te BMW rzeczywiście tak dużo palą?
no własnie tez sie nad tym zastanawiam jak wypadnie porownanie z mercedesem Miałem na myśli model 124, sądzę, że najbardziej zbliżony do E32 pod względem gabarytów i masy. W 124 zblizony do e32 :?: Chyba raczej chodzi Ci o W126 lub W140 :!:
-
droga hamowania
M5 jest z 89' a 520 z 93'. W 93 roku M5 miala juz na pewno lepsze hamulce od 520.
-
droga hamowania
27 grudzień 1991r już nie mogła poczekać na tej taśmie do 1 stycznia '92 :D . Chyba przy tamtych danych rocznik nie ma większego znaczenia bo to data przypadkowo branych do testów modeli, ale skoro moja oscyluje w granicach 40 metrów to chyba nie ma aż tak wielkiej różnicy pomiędzy 91 a 93r Mysle ze rocznik ma zasadnicze znaczenie (no moze poza kilkoma wyjatkami)
-
droga hamowania
Tam jest podany wynik dla osemki w 91 roku (czyli jak moja :| ) Ale tak mysle ze dla e31 z 1998 ten wynik bedzie wynosil na pewno ponizej 40 metrow :cool2: Kiokio a z ktorego roku jest twoja 520 :?:
-
droga hamowania
Roznice sa naprawde calkiem niezle: e36 325 91' - 45 metrow e36 325 94' - 38 metrow :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop:
-
droga hamowania
I to jest wlasnie ten postep techniczny ze e32 750 88' ma 48 metrow a juz 7 lat pozniej e38 750 ma 41 metrow dlugosci drogi hamowania :wink:
-
droga hamowania
Znalazlem :dance: To jest ta stronka i jak byk jest 47m. :evil: http://www.autopower.se/modellguiden/e32.asp
-
droga hamowania
No tak ale golfa IV zaczeto produkowac 8 lat pozniej, a przez ten czas dokonano pewnie jakiegos postepu technicznego w tej dziedzinie. Kiedys samochody mialy pewnie po 80 metrow drogi hamowania, dzisiaj niektore maja nieduzo ponad 30 (Porsche, BMW)
-
droga hamowania
Natrafilem ze dwa razy juz na taka pewna stronke gdzie sa podane drogi hamowania w BMW. Szczegolna uwage zwrocilem na 850 i bylo podane ze hamuje ze 100 km/h na odcinku 47 lub 48 metrow. Inne modele czyli e 32, e34 tez byly na tym poziomie. Zapamietalem rowniez ze byly duze roznice miedzy tymi samymi modelami z roznymi silnikami, czyli np. 520 a 525 mialy duza roznice w dlugosci hamowania (to taki przyklad, bo nie pamietam konkretnie czy akurat te modele mialy tak duza roznice) Nie wiem skad ta strona ma dane czy sami to mierzyli, czy to dane producenta. Jak ja znajde to wrzuce link
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
manual w stanie idealnym :mrgreen: tylko niestety nie moja :cry: Koles ma juz ja chyba dluzszy czas, a przynajmniej juz w zeszlym roku ja mial bo go widzialem pare razy :cool2:
-
Ile jechaliście swoim BMW
Potwierdzam :mrgreen: Fajne uczucie jak przy 200 wgniata w fotel :mrgreen:
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Nie bylo za zadnym razem ze startu zatrzymanego tylko od pewnych predkosci (20 - 60 km/h) Bylo jakies 6 prob :mrgreen: Do czasu pojedynku bylem przekonany ze moja osemka bez problemu opyli siodemke, bo tez takie byly (i sa) moje odczucia z jazd tymi autami :mrgreen:
-
Ile jechaliście swoim BMW
:mrgreen: Podoba mi sie ten twoj znajomy :mrgreen: Szczgolnie na tym pierwszym zdjeciu :twisted2:
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Brawo super tekst :clap: Milo czyta sie takie wypowiedzi :D Z tym BMW 325 to fakt ze tylko do okolo 100 km/h te auta przyspieszaja rowno, ale z drugiej strony po co komu samochody ktore wyciagaja po 400km jesli te predkosci sa nierealne. Co do pojedynku 850vs735 to obydwa sa w automacie i takie sa fakty ze osemka miala przy nizszych predkosciach pewne problemy (tak do 120-130) Pozniej juz zaczynala nabierac przewage :D
-
zużycie oleju w 750
A u mnie nie ubywa oleju :D Przed chwila sprawdzalem i mam nawet takie wrazenie ze mi przybylo tego oleju :!: :?: A wiem ze jezeli tak sie dzieje to nie jest za dobrze :( Z gory zeby nie bylo ze mialem rozgrzany silnik, czy ze krzywo stalem - zawsze sprawdzam po calej nocy i na rownym podlozu (w garazu :mrgreen: ) Ale nie ma co popadac w panike, zobaczymy co bedzie za tydzien :roll2:
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
To na pewno ta sama co widzialem w Otwocku. Kolor nie pamietam dokladnie ale chyba taki granatowy, (moze czarny :?: ) felgi 17, opony z tylu 265. Jakos nie drogo za nia nawet chcieli :worried: I podobno w calkiem niezlym stanie, ale nie jechalem to nie powiem jaka jest prawda :? Osemka w manualu to rzadkosc :duh: A szkoda :mad2: Powinny tylko takie wychodzic :cry2:
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Gdzie ? Co to za E31 ? Jaki kolor ? Stoi w komisie jakbys jechal w Grodzisku na Błonie to po okolo 200 metrach jest komis po lewo (tam taki pan pomaga przechodzic dzieciom przez pasy :mrgreen: Jej cena to 39,999 + druga gratis bez prawa do rejestracji (pewnie szrot). Z wygladu jest super, chyba lekko obnizona, ciemne szybki, niedzuzy spojlet z tylu - ale nie jest przesadzona - wyglada milo. Po blizszym przyjrzeniu zauwazylem popekany lakier na bardzo duzej powierzchni, czyli albo podklad albo szpachla nie wyschla do konca :duh: