Treść opublikowana przez sylwo
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
no to pomozesz w organizacji,bo kupilem podlokietnik,ale skora nieciekawa na nim.pozatym twoje auto z tymi nerkami wyglada znacznie lepiej na tym zdjeciu.odezwe sie na priv po swietach.pozdro :mrgreen:
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
a jak jest z obszyciem podlokietnika? musisz dostarczyc podlokietnik czy przysylaja ci nowa skore i sam zakladasz??
-
Przód od coupe po lifcie
zaloz zderzak z M pakietu.moim zdaniem wystarczy.wyglada wystarczajaco dobrze.z przerobka na wersje a'la coupe za duzo roboty w stosunku do efektu i ewentualnych pytan przy pozniejszej odsprzedazy.pozdro :mrgreen: p.s. i dokup oryginalne biksenony.
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
zniknalby jeden z lepszych watkow na tym forum.powaznie!
-
Ringi plus biksenony = koszt?
sie pomysli.predzej czy pozniej :wink: :mrgreen:
-
wyższe mandaty
sylwo odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdydokladnie! sa miasta gdzie jesli nic nie jedzie to mozesz smialo przejsc na czerwonym i nikt ci nic nie powie.a stojacego nieopodal policjanta mozesz sie spytac jak leci, i dostac promienny usmiech w zamian z odpowiedzia ze wszystko ok! :mrgreen:
-
Ringi plus biksenony = koszt?
nie daruj! pojezdzisz chwile i zmienisz zdanie.wyglad bixenonow dodaje autu klasy. wiem z autopsji.bylem podobnego zdania,ale kazda napotkana bmka z ksenonami wprawiala mnie w kompleksy.biksenonki czekaja na montaz :mrgreen: ,podlokietnik tez :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
eee nieee... to jest styl eNeRDowo. Wartburgi tak wyglądały :mrgreen: eee nieeee... wyglada jak po zderzeniu ze sciana i klepaniu na kowadle :mrgreen:
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
kurde ja mam mieszane uczucia co do czarnych nerek.kupilem,czekaja na zamontowanie,ale sie moze okazac ze beda tanio do kupienia. niewiem moze cos zle ze mna ale jakos mam zle przeczucia jak to bedzie wyglalo :worried: tudm naprawde jestes zadowolony z efektu jaki one daja?
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
eee to nie maco plakac! drozsze zeczy moga sie zepsuc :worried:
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
jaki koszt nowej?
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
rozmiar sobie sam dobierz jaki Ci pasuje. ja jestem pierwszy chetny do tej grupy.wirus chodzi mi juz jakis czas po glowie :roll2:
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
mi chodzilo o takie: http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=11852527.132.12294&typ=D39111&ranzahl=4&Breite=225&Herst=Goodyear&Quer=45&Felge=17&Speed=V&weiter=0&kategorie=6&Ang_pro_Seite=15&Transport=P&F_F=&dsco=132&sowigan=So&Achse=
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
moze goodyear eagle f1? nie wiem jak wypadaja w rankingach ale ich wyglad powala :dance:
-
Problem ze skórzaną tapicerką :(
wejdz na strone lederzentrum.pl wyslesz kolesiom zdjecie mailem i Ci poradza co robic.mi tak pomogli ,mialem podobny przypadek.kolesie sie znaja.
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
:duh: ogladalem je tydzien temu.chyba za duzo masla jem. efekt niezly :cool2:
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
majkel a gdzie twoje ringi?? przeciez juz dawno zamowiles,a gdzie foty?? :mrgreen:
-
problemy zimom 320d
kolego alpaczino! jak masz akumulator dobry to sie nie powinienes zimy obawiac.BMW to nie koparka jak u znajomego Jakuba. :mrgreen: . pozatym,jak napiszesz posta to wlacz jego podglad zeby zobaczyc co napisales ,bo twoje posty gramatyka nie grzesza.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
moze mi ktos powiedziec co ten gosc ma zalozone na zaglowki?? :jawdrop: bo chyba zle widze :shock:
-
BMW Xdrive tour
rufio ,a co to za model jest? :mrgreen:
-
Ludzki błąd. Dolałem denaturatu do chłodnicy! Pomocy!
to pewnie dlatego ze wciaz obowiazuje zasada ze co brzmi obcojezycznie jest lepsze :mrgreen: . mnie ciekawi roznica cenowa pomiedzy butelka denaturatu a butelka zimowego plynu do spryskiwaczy :roll2:,moze tez sie przerzuce na denat :mrgreen:
-
Po Ile Paliwko jest w waszych miastach???
pociesz sie ze niedawno Ultimate nie chcialo zejsc ponizej 5 zlotych! cena ropy naftowej leci na leb,wiec niedlugo sie pewnie doczekasz,no chyba ze dolar pojdzie powyzej 3 zl.
-
Oryginalny uchwyt na kubek, napoje - sedan ?
to wywal jak Ci niepotrzebny,przeciez ta konsola srodkowa sklada sie z modulow,wiec jaki problem? :mrgreen:
-
Oryginalny uchwyt na kubek, napoje - sedan ?
jest tez jakis uniwersalny do bmw,montowany w drzwiach kierowcy,ale jakos dziwnie wyglada. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-Door-Cup-Holder-Univ-E31-E34-E36-E38-E39-E46-X5-Z3_W0QQcmdZViewItemQQ_trkparmsZ72Q3a1205Q7c66Q3a2Q7c65Q3a12Q7c39Q3a1Q7c240Q3a1318QQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em14QQhashZitem120331708954QQitemZ120331708954QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories
-
Profesjonalny Carboon na nerki i inne elemety - co wy na to
mike masz tez nerki z tylu auta??fote bys zapodal! :twisted2: :mrgreen: