Skocz do zawartości

sylwo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sylwo

  1. sylwo odpowiedział(a) na tudm temat w E46
    no to pomozesz w organizacji,bo kupilem podlokietnik,ale skora nieciekawa na nim.pozatym twoje auto z tymi nerkami wyglada znacznie lepiej na tym zdjeciu.odezwe sie na priv po swietach.pozdro :mrgreen:
  2. sylwo odpowiedział(a) na tudm temat w E46
    a jak jest z obszyciem podlokietnika? musisz dostarczyc podlokietnik czy przysylaja ci nowa skore i sam zakladasz??
  3. sylwo odpowiedział(a) na SEMPER temat w E46
    zaloz zderzak z M pakietu.moim zdaniem wystarczy.wyglada wystarczajaco dobrze.z przerobka na wersje a'la coupe za duzo roboty w stosunku do efektu i ewentualnych pytan przy pozniejszej odsprzedazy.pozdro :mrgreen: p.s. i dokup oryginalne biksenony.
  4. sylwo odpowiedział(a) na tudm temat w E46
    zniknalby jeden z lepszych watkow na tym forum.powaznie!
  5. sylwo odpowiedział(a) na PappaIce temat w E46
    sie pomysli.predzej czy pozniej :wink: :mrgreen:
  6. dokladnie! sa miasta gdzie jesli nic nie jedzie to mozesz smialo przejsc na czerwonym i nikt ci nic nie powie.a stojacego nieopodal policjanta mozesz sie spytac jak leci, i dostac promienny usmiech w zamian z odpowiedzia ze wszystko ok! :mrgreen:
  7. sylwo odpowiedział(a) na PappaIce temat w E46
    nie daruj! pojezdzisz chwile i zmienisz zdanie.wyglad bixenonow dodaje autu klasy. wiem z autopsji.bylem podobnego zdania,ale kazda napotkana bmka z ksenonami wprawiala mnie w kompleksy.biksenonki czekaja na montaz :mrgreen: ,podlokietnik tez :mrgreen:
  8. eee nieee... to jest styl eNeRDowo. Wartburgi tak wyglądały :mrgreen: eee nieeee... wyglada jak po zderzeniu ze sciana i klepaniu na kowadle :mrgreen:
  9. sylwo odpowiedział(a) na tudm temat w E46
    kurde ja mam mieszane uczucia co do czarnych nerek.kupilem,czekaja na zamontowanie,ale sie moze okazac ze beda tanio do kupienia. niewiem moze cos zle ze mna ale jakos mam zle przeczucia jak to bedzie wyglalo :worried: tudm naprawde jestes zadowolony z efektu jaki one daja?
  10. eee to nie maco plakac! drozsze zeczy moga sie zepsuc :worried:
  11. jaki koszt nowej?
  12. sylwo odpowiedział(a) na tudm temat w E46
    rozmiar sobie sam dobierz jaki Ci pasuje. ja jestem pierwszy chetny do tej grupy.wirus chodzi mi juz jakis czas po glowie :roll2:
  13. sylwo odpowiedział(a) na tudm temat w E46
    mi chodzilo o takie: http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=11852527.132.12294&typ=D39111&ranzahl=4&Breite=225&Herst=Goodyear&Quer=45&Felge=17&Speed=V&weiter=0&kategorie=6&Ang_pro_Seite=15&Transport=P&F_F=&dsco=132&sowigan=So&Achse=
  14. sylwo odpowiedział(a) na tudm temat w E46
    moze goodyear eagle f1? nie wiem jak wypadaja w rankingach ale ich wyglad powala :dance:
  15. sylwo odpowiedział(a) na Foinix temat w E36
    wejdz na strone lederzentrum.pl wyslesz kolesiom zdjecie mailem i Ci poradza co robic.mi tak pomogli ,mialem podobny przypadek.kolesie sie znaja.
  16. :duh: ogladalem je tydzien temu.chyba za duzo masla jem. efekt niezly :cool2:
  17. majkel a gdzie twoje ringi?? przeciez juz dawno zamowiles,a gdzie foty?? :mrgreen:
  18. sylwo odpowiedział(a) na alpaczino temat w E46
    kolego alpaczino! jak masz akumulator dobry to sie nie powinienes zimy obawiac.BMW to nie koparka jak u znajomego Jakuba. :mrgreen: . pozatym,jak napiszesz posta to wlacz jego podglad zeby zobaczyc co napisales ,bo twoje posty gramatyka nie grzesza.
  19. moze mi ktos powiedziec co ten gosc ma zalozone na zaglowki?? :jawdrop: bo chyba zle widze :shock:
  20. rufio ,a co to za model jest? :mrgreen:
  21. to pewnie dlatego ze wciaz obowiazuje zasada ze co brzmi obcojezycznie jest lepsze :mrgreen: . mnie ciekawi roznica cenowa pomiedzy butelka denaturatu a butelka zimowego plynu do spryskiwaczy :roll2:,moze tez sie przerzuce na denat :mrgreen:
  22. pociesz sie ze niedawno Ultimate nie chcialo zejsc ponizej 5 zlotych! cena ropy naftowej leci na leb,wiec niedlugo sie pewnie doczekasz,no chyba ze dolar pojdzie powyzej 3 zl.
  23. to wywal jak Ci niepotrzebny,przeciez ta konsola srodkowa sklada sie z modulow,wiec jaki problem? :mrgreen:
  24. jest tez jakis uniwersalny do bmw,montowany w drzwiach kierowcy,ale jakos dziwnie wyglada. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-Door-Cup-Holder-Univ-E31-E34-E36-E38-E39-E46-X5-Z3_W0QQcmdZViewItemQQ_trkparmsZ72Q3a1205Q7c66Q3a2Q7c65Q3a12Q7c39Q3a1Q7c240Q3a1318QQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em14QQhashZitem120331708954QQitemZ120331708954QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories
  25. mike masz tez nerki z tylu auta??fote bys zapodal! :twisted2: :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.