Treść opublikowana przez sylwo
-
10 lat Common Raila
jakub, nie wierze :mrgreen: ,cos pozytywnego o dieslu napisales :dance:
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
myslicie ze te aurora ringi sa warte tych pieniedzy? jakby byly widoczne w dzien tak jak tam opisuja to dlaczego film krecono w ciemnym garazu?
-
Śmierdzi....
robi sie sliska tez od trzymania jej w dloniach,co widac po autach z duzym przebiegiem. ja bym sprobowal tego srodka co poleca muzycom. z wlasnego doswiadczenia wiem ze ta firma zna sie na skorach. :mrgreen:
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
bo jak sie przyjrzysz to halogeny roznia sie ksztaltem.wiec nie bedziesz mial problemu gdzie ktore zalozyc. pozatym to ciekawe problemy z tym bledem zarowki,bo ja mam ringi z ebaya za smieszna cene i taki problem jest mi calkiem obcy :mrgreen: ,bez zadnych kombinacji oczywiscie.po prostu zalozone i tyle :D
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
mnie tez.szczegolnie opis.koles bledow nawet nie robi :twisted2:
-
listwy chrom
ja widzialem to z bliska na hondzie civic.uwierz mi ,nie chcesz tego miec. trzeba taka naklejke poprowadzic idealnie prosto, bo wychodza "fale dunaju".no chyba ze ten ktos to totalnie spartaczyl. :mrgreen:
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
ok.spoko.a jest ktos dokladnie za ringi zarzymany tu na tym forum??
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
no to niech ten co go zatrzymali sie tutaj wypowie,bo na razie to tylko kazdy teoretyzuje.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
boze, co za cep :duh: ilorazem inteligencji powala na kolana.
-
Wymiana kierunkow na białe - przod - bok - tył...
zobacz watek kolegi tudm.wlasnie zalozyl led-y do sedana.calkiem fajnie to wyglada.
-
Wymiana kierunkow na białe - przod - bok - tył...
fajne. zakladaj smialo. a potem wrzuc fotke. :mrgreen:
-
14tys na liczniku dziwne zachowanie turbiny, prosze o opinie
ja bym pojechal do serwisu w niemczech.w koncu ze szczecina masz blisko.
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
sprobojcie kupic nowe przetwornice.skoro ringi kosztuja 150 zl za komplet to same przetwornice napewno mniej.
-
Gorące (nie)pozdrowienia
oby.bo przykro sie czyta o kims takim z wlasnego miasta.
-
automat N; P
a ja Ci przyznam ze troche racji masz,znam z autopsji takie stoczenie sie auta o kilka centymetrow , pozatym zacinajacy sie lewarek skrzyni biegow tez brzmi znajomo,tyle ze auto ktorym jezdze jest sluzbowe niejako wiec mi totalnie nie zalezy,ale nawet jakby bylo moje to zeby parkowac na N i zaciagac reczny to sam bym na to nie wpadl :mrgreen:
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
co do felg, to te toory strasznie mi sie podobaja.jakby nie fakt ze mam oryginaly bmw,to napewno mialbym je u siebie.tylko czy mozna je jeszcze kupic? i jak z ich jakoscia bo przeciez toora poplynela pare m-cy temu?? :doh: a i zpomnial bym.piotres dobrze mowi.czas na felgi.17 co?? :mrgreen:
-
Gorące (nie)pozdrowienia
- Gorące (nie)pozdrowienia
nie chce nic mowic,ale taki gosc ktory ma w avatarze e46 z usa pojawil sie na tym forum.z miasta wlasnie rzeszowa.jak to przeczyta to moze sie jakos odniesie,o ile sie odwazy.- Jakie dokumenty przy zakuie w DE
sylwo odpowiedział(a) na grzechut temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnejest.ja mialem tylko fakture i to po niemiecku.- Zabezpieczenie E46
sorka za ot,majkel wytlumacz chlopakom dlaczego Tobie nawet ac nie zapewnia spokojnego snu w rzeszowie :mrgreen: :twisted2:- Zabezpieczenie E46
ubezpieczenie ac.jak dla mnie wystarczy,chociaz mam tez bear locka w skrzyni biegow.auto stoi pod blokiem,bez alarmu.nie ma co znowu przesadzac, e46 jakie by nie bylo (oprocz m3) fortuny nie kosztuje. zobacz na ulice jakie auta ludzie teraz maja i parkuja pod blokami :mrgreen:- Gwarancja EuroPLus
racje Ci przyznac musze.najlepiej jednak byloby aby sie nic nie popsulo.u mnie jak na 9 m-cy nic sie nie dzieje.oprocz tylnej szybki ktora sie otwiera sama ale to zbyt blaha sprawa aby sie angazowac w to glebiej. podsumowujac: zycze Ci nieskorzystania z tej gwarancji :mrgreen:- Gwarancja EuroPLus
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=82963&postdays=0&postorder=asc&start=30 strona 3 i dalej.moze cos rozjasni. :mrgreen:- ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
rafael a nie masz wrazenia ze te brewki troche przyslaniaja ringi? :mrgreen:- ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
majkel, zapomniales dodac ze na oryginalne :mrgreen: - Gorące (nie)pozdrowienia
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.