Treść opublikowana przez sylwo
-
szybka reflektora e46 po lifcie
jest na zatrzaskach,wiec zaden problem wyjac.tylko reflektor musisz pierwsze wyciagnac.
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
no to Cie zatrudnie u mnie :mrgreen:,kolo swiat bozego narodzenia :roll2:
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
gratuluje zakupu! zeby zalozyc ringi trzeba wyjac cale lampy,ktore sa przykrecone w kilku miejscach.nie trzeba odkrecac zderzaka.lamp nie trzeba rozklejac bo sa na zatrzaski(przynajmniej moje byly),wiec rozklejanie odpada.jest troszke zabawy z zalozeniem samego ringa ale w sumie zadna filozofia,choc ja sam nie zakladalem tylko patrzylem jak to sie robi :oops:
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
slusznie mowisz. radze kupic najpierw ksenonki a potem ringi,ja zalozylem ringi do auta bez ksenonow,ale niedosyt pozostal.teraz trzeba kupic jeszcze jeden komplet ringow :mrgreen:
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
ok.jak beda juz w polsce to wysle ci wiadomosc na pw. gratuluje nowych swiatel :mrgreen:
-
kierownica od e36 do e46
jest na tym forum taki temat.niestety dla mnie czarna magia zeby to zrobic samemu.ale moze tobie sie przyda. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=69277&postdays=0&postorder=asc&start=0
-
e92 z USA
tez mam radio z usa i najlepsze jest to ze po zalozeniu nic nie musialem przeprogramowywac.po prostu po zamontowaniu dziala i juz,lapiac wszystkie stacje,te z parzysta koncowka tez. :mrgreen:
-
Wskazania komputera pokladowego
trzeba skasowac obie wartosci osobno. pytanie na ktore ciezko znalezc odpowiedz: jak sprawic aby komp nie oszukiwal spalania? jest juz podobny topic,ale instrukcja tam podana jest strasznie pogmatwana.da sie to zrobic podpinajac auto pod kompa??
-
kierownica od e36 do e46
dorzuc do tego dwie stowy za przyciski do multifunkcji i robocizne za podlaczenie.potem napisz jak Ci poszlo :mrgreen: ,bo bede ten temat wkrotce przerabial,to dam Ci zarobic :mrgreen: ( i zubr tez sie znajdzie :roll2: )
-
Cieszmy sie nimi póki są
:roll2: robi wrazenie.procedury i efekty jak przy starcie wahadlowca na cape canaveral :mrgreen:
-
Ile warta jest BMW E46 2004r.
tyle jest warta ile jest Ci ktos w stanie za nia zaplacic :mrgreen: a tak powaznie, to sprawdz no otomoto po ile takie autka chodza,mysle ze to Ci da jakis przedzial cenowy.
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
nie,mike nie mam.wogole to ja nie jestem handlarzem,tylko tak z przypadku jak cos kupuje dla siebie.koniec ot,nie zasmiecajmy tudm-owi watku. :mrgreen: p.s. ale nerki ci sprzedam :twisted2:
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
ja wlasnie zamawiam nereczki black na ebayu.widze ze jest zapotrzebowanie na nie to zamowie kilka kompletow i powinny sie pojawic na allegro koncem pazdziernika. :mrgreen:
-
zakup radia
wiesz przeciez, ze browara to my niepredko razem wypijemy z wiadomych wzgledow.jak chcesz.radio mam na sprzedaz,takie samo dokladnie jak moje.wybor jest twoj :mrgreen:
-
zakup radia
majkel,ja wlasnie kupilem fabrycznego alpine na ebayu z odtwarzaniem mp3 i bede go mial na sprzedaz.jakbys chcial to wiesz gdzie mnie szukac :mrgreen:
-
Cieszmy sie nimi póki są
zdaje mi sie ze ten ciagnik nosil pieknie i silnie brzmiaca nazwe "dzik" :mrgreen:
-
malowanie plastików
mysle ze moglbym sprobowac.ale za pierwszym razem na listwach od duzego fiata :mrgreen: ,a dopiero potem wzialbym sie za swoje bmw.pozdro,koncze ten ot :mrgreen:
-
zakup radia
mike wrzuc fote jak to wyglada u ciebie,szczegolnie samo radio w konsoli
-
malowanie plastików
taki bez pojęcia to nie jestem :cool2: posługiwałem się juz sprayem nie rzadko :dance: lecz nie na plastikach... i stąd wziął się mój post i nie chcę oddawać tego dla speca, tak mogłaby brzmieć odpowiedź na wszystkie pytania i problemy na tym forum, ale nie o to tu chodzi - jeśli nie spróbujesz to się nie nauczysz. no to powodzenia :mrgreen: daj potem zdjecia jak Ci to wyszlo :D p.s. moze to ja tylko jestem "lewy " w takich rzeczach i niestety ale musze placic. :cry2:
-
malowanie plastików
tez tak mysle.tylko pytanie zadala osoba nie majaca pojecia jak sie zabrac za to,wiec ...
-
malowanie plastików
mala porada.daj te elementy lakiernikowi do malowania.,nie bierz sie za to sam jak nie masz doswiadczenia.
-
nowe BMW 8
taka moda na 4 drzwiowe coupe.no wlasnie sam sie zastanawiam jak mialaby byc umiejscowiona 8 coupe jesli w sprzedazy jest 1er,3er i 6er coupe?? jeszcze wieksza od 6er?
-
nowe BMW 8
fajne??? http://moto.pl/MotoPL/1,88389,5664688.html
-
jaki olej?
a ja jakos wierze temu co moje autko ma na kurku od wlewu: "BMW recommends castrol",i tak jak Mattiss dodam ze wlalbym syntetyk.wybor firmy to rzecz osobistych preferencji.
-
pamiec flash z logo BMW
wygrzebalem na ebayu cos takiego,myslicie ze warto, czy wyrzut kasy w bloto?? http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Flash-Memory-Drive-key-chain-BMW-E36-E46-E90-E39-E60-M3_W0QQitemZ180286101848QQihZ008QQcategoryZ50431QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem