Skocz do zawartości

sylwo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sylwo

  1. sylwo odpowiedział(a) na sebapolo temat w E46
    jest na zatrzaskach,wiec zaden problem wyjac.tylko reflektor musisz pierwsze wyciagnac.
  2. no to Cie zatrudnie u mnie :mrgreen:,kolo swiat bozego narodzenia :roll2:
  3. gratuluje zakupu! zeby zalozyc ringi trzeba wyjac cale lampy,ktore sa przykrecone w kilku miejscach.nie trzeba odkrecac zderzaka.lamp nie trzeba rozklejac bo sa na zatrzaski(przynajmniej moje byly),wiec rozklejanie odpada.jest troszke zabawy z zalozeniem samego ringa ale w sumie zadna filozofia,choc ja sam nie zakladalem tylko patrzylem jak to sie robi :oops:
  4. slusznie mowisz. radze kupic najpierw ksenonki a potem ringi,ja zalozylem ringi do auta bez ksenonow,ale niedosyt pozostal.teraz trzeba kupic jeszcze jeden komplet ringow :mrgreen:
  5. sylwo odpowiedział(a) na tudm temat w E46
    ok.jak beda juz w polsce to wysle ci wiadomosc na pw. gratuluje nowych swiatel :mrgreen:
  6. sylwo odpowiedział(a) na majkeld69 temat w E36
    jest na tym forum taki temat.niestety dla mnie czarna magia zeby to zrobic samemu.ale moze tobie sie przyda. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=69277&postdays=0&postorder=asc&start=0
  7. sylwo odpowiedział(a) na maciej_m81 temat w Sprzęt audio i video
    tez mam radio z usa i najlepsze jest to ze po zalozeniu nic nie musialem przeprogramowywac.po prostu po zamontowaniu dziala i juz,lapiac wszystkie stacje,te z parzysta koncowka tez. :mrgreen:
  8. trzeba skasowac obie wartosci osobno. pytanie na ktore ciezko znalezc odpowiedz: jak sprawic aby komp nie oszukiwal spalania? jest juz podobny topic,ale instrukcja tam podana jest strasznie pogmatwana.da sie to zrobic podpinajac auto pod kompa??
  9. sylwo odpowiedział(a) na majkeld69 temat w E36
    dorzuc do tego dwie stowy za przyciski do multifunkcji i robocizne za podlaczenie.potem napisz jak Ci poszlo :mrgreen: ,bo bede ten temat wkrotce przerabial,to dam Ci zarobic :mrgreen: ( i zubr tez sie znajdzie :roll2: )
  10. :roll2: robi wrazenie.procedury i efekty jak przy starcie wahadlowca na cape canaveral :mrgreen:
  11. sylwo odpowiedział(a) na patrick. temat w E46
    tyle jest warta ile jest Ci ktos w stanie za nia zaplacic :mrgreen: a tak powaznie, to sprawdz no otomoto po ile takie autka chodza,mysle ze to Ci da jakis przedzial cenowy.
  12. sylwo odpowiedział(a) na tudm temat w E46
    nie,mike nie mam.wogole to ja nie jestem handlarzem,tylko tak z przypadku jak cos kupuje dla siebie.koniec ot,nie zasmiecajmy tudm-owi watku. :mrgreen: p.s. ale nerki ci sprzedam :twisted2:
  13. sylwo odpowiedział(a) na tudm temat w E46
    ja wlasnie zamawiam nereczki black na ebayu.widze ze jest zapotrzebowanie na nie to zamowie kilka kompletow i powinny sie pojawic na allegro koncem pazdziernika. :mrgreen:
  14. sylwo odpowiedział(a) na majkeld69 temat w Sprzęt audio i video
    wiesz przeciez, ze browara to my niepredko razem wypijemy z wiadomych wzgledow.jak chcesz.radio mam na sprzedaz,takie samo dokladnie jak moje.wybor jest twoj :mrgreen:
  15. sylwo odpowiedział(a) na majkeld69 temat w Sprzęt audio i video
    majkel,ja wlasnie kupilem fabrycznego alpine na ebayu z odtwarzaniem mp3 i bede go mial na sprzedaz.jakbys chcial to wiesz gdzie mnie szukac :mrgreen:
  16. zdaje mi sie ze ten ciagnik nosil pieknie i silnie brzmiaca nazwe "dzik" :mrgreen:
  17. sylwo odpowiedział(a) na SILVER_BULLET temat w E36
    mysle ze moglbym sprobowac.ale za pierwszym razem na listwach od duzego fiata :mrgreen: ,a dopiero potem wzialbym sie za swoje bmw.pozdro,koncze ten ot :mrgreen:
  18. sylwo odpowiedział(a) na majkeld69 temat w Sprzęt audio i video
    mike wrzuc fote jak to wyglada u ciebie,szczegolnie samo radio w konsoli
  19. sylwo odpowiedział(a) na SILVER_BULLET temat w E36
    taki bez pojęcia to nie jestem :cool2: posługiwałem się juz sprayem nie rzadko :dance: lecz nie na plastikach... i stąd wziął się mój post i nie chcę oddawać tego dla speca, tak mogłaby brzmieć odpowiedź na wszystkie pytania i problemy na tym forum, ale nie o to tu chodzi - jeśli nie spróbujesz to się nie nauczysz. no to powodzenia :mrgreen: daj potem zdjecia jak Ci to wyszlo :D p.s. moze to ja tylko jestem "lewy " w takich rzeczach i niestety ale musze placic. :cry2:
  20. sylwo odpowiedział(a) na SILVER_BULLET temat w E36
    tez tak mysle.tylko pytanie zadala osoba nie majaca pojecia jak sie zabrac za to,wiec ...
  21. sylwo odpowiedział(a) na SILVER_BULLET temat w E36
    mala porada.daj te elementy lakiernikowi do malowania.,nie bierz sie za to sam jak nie masz doswiadczenia.
  22. sylwo odpowiedział(a) na sylwo temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    taka moda na 4 drzwiowe coupe.no wlasnie sam sie zastanawiam jak mialaby byc umiejscowiona 8 coupe jesli w sprzedazy jest 1er,3er i 6er coupe?? jeszcze wieksza od 6er?
  23. fajne??? http://moto.pl/MotoPL/1,88389,5664688.html
  24. a ja jakos wierze temu co moje autko ma na kurku od wlewu: "BMW recommends castrol",i tak jak Mattiss dodam ze wlalbym syntetyk.wybor firmy to rzecz osobistych preferencji.
  25. sylwo opublikował(a) temat w BMW Lifestyle
    wygrzebalem na ebayu cos takiego,myslicie ze warto, czy wyrzut kasy w bloto?? http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Flash-Memory-Drive-key-chain-BMW-E36-E46-E90-E39-E60-M3_W0QQitemZ180286101848QQihZ008QQcategoryZ50431QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.