Treść opublikowana przez dziqsek
-
Sprawdzenie historii pojazdu
To pisz na pw lub na maila :)
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Albo w połowie października albo przed wszystkimi świętymi zobacze jak z czasem będzie i ile osób się zapisze :wink:
-
preparat do czyszczenia wtryskiwaczy
Nie jestem specem w tej dziedzinie ale ja nie mieszam ani alkoholu ani niczego w aucie ;) W ogóle na pierwsze użycie polecam zostawić sobie w baku z 10-15 litrów i wlać dwie butleczki a potem gdzies na autostrrade albo na droge szybkiego ruchu wieczorkiem obroty wysokie i czyścimy
-
preparat do czyszczenia wtryskiwaczy
Ja zalewam co jakies 4 tankowania millersa albo liqui moly diesel spulung i nigdy nie mialem problemow z wtryskami
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
W poznaniu, daleko nie masz ;)
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
Hmmm Troszke za dużo spool-a turbiny słychac a z mały ryczenia R6 , ale myśle że jak ogarniesz do końca tak jak planujesz będzie ciekawie. Ja u siebie chce z nudów wsadzić RM3 tylko końcowy i zastanawiam sie czy to cokolwiek zmieni
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Zrobie zrobie bez obawy ;) Odwezwij się swoją drogą na FB bo mam sprawę
-
Sprawdzenie historii pojazdu
Przypomnij się jutro około 9.30 telefonicznie to zerkne :cool2:
-
ZLOTY LODZ
Nowy... Cwaniakuje żeby zaistniec ;;)
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
W tej chwili masz pełny przelot? Jakieś sample dzwiękowe ?
-
Sprawdzenie historii pojazdu
Nie prościej po prostu do mnie zadzwonić i spytać ?
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Nie narzekaj ostatnio chlopaki z siedlec i bialegostoku wpadli :wink:
-
chip tuning - wykres
Jasne. Zgadzam sie w pelni - kazdy ma prawo do swojego zdania. Ale zobacz na "jakosc" komentarzy ktore nie zgodzily sie z tym co napisalem. Kolega kulfon sympatycznie i z klasa sie nie zgodzil. Pieczka i kolegi jnx nie bede komentowal bo szkoda. Gdyby byly inne , rzeczowe i choc na poziomie wyzszym niz przecietnego gowniarza na ulicy pewnie dyskusji by nie bylo a ewentualnie konkretna argumentacja Tutaj juzmniemmozna swojego zdania wypowiedziec bez bycia posadzonym o stronniczosc.
-
chip tuning - wykres
Masz racje wlaze w tylek ludziom ktorych nie znam i nic z tego nie mam. Bardzo sensowne myslenie i dedukcja godna samego Sherlocka :cool2: Szkoda ze nie wlaze w tylek GCSa z ktorym wspolpracuje, ot zagadka. Potyczki ( jezeli uwazasz to za takowe) mozna prowadzic z klasa lub bez klasy. Jestesmy w dwoch roznych bastionach pod.wzgledem zachowania i to sie jak widac od dawna nie zmienia niestety :roll:
-
chip tuning - wykres
Tego nikt zapewne nie wie tylko wy... :) To nie sa moi koledzy. Mirasa spotkalem raz., Adriana nigdy , z Jetroniciem tez osobiscie nie mialem stycznosci. Moze dlatego moge pisac tak a nie inaczej bo nikogo tym nie obraze. I juz mowilem. Ja rozumiem siedzisz w UK i pewne zwroty grzecznosciowe sa Ci obce, ale obrazanie ludzi na forum tylko potwierdza to co napisalem. zdecydowanie wiecej zyskalbys w oczach moich i pewnie wielu innych ludzi gdybys nie obrazal ludzi i byl sympatyczny. Jak widzisz nie wypowiadam sie o Waszej jakosci z takich czy innych wzgledow i tego samego oczekuje od Was.
-
chip tuning - wykres
Ja mam jeden kolor w opisie Panie kolego - to raz . Dwa - reklama a spamowanie to co innego Trzy - nie napisałem jaki to jestem ah i oh, w sumie nic o sobie nie napisałem , no ale jeżeli masz jakieś kompleksy to przykro mi - nie o to chodziło. Ty i twoi pomagierowie uważacie się za nie wiadomo kogo a jestescie powiedzmy szczerze, raczej w klasie średniej jeżeli chodzi o krajowych i europejskich tunerów. Ja też jestem powiedzmy w klasie średniej - ale mi to nie przeszkadza i mnie to nie boli - bo jestem tego świadomy , i nie udaje kogoś kim nie jestem :nienie: I bez spinek, zaczynacie głupie komentarze a potem jak zwykle jest płacz i skarżenie się do zarządu jaki to ja jestem zły bo kogoś tam w czyimś mniemaniu atakuje. Ja wyraziłem SWOJE zdanie na temat tych tunerów, macie inne to prosze bardzo ale zachowujcie się z klasa a nie jak banda dzieciaków i płaczków
-
chip tuning - wykres
MIałem sporo aut z wrocka i okolic na różnych zabiegach, o każdym z tych tunerów można wypowiedzieć się na różne sposoby. Dla mnie jetronic JEST drugą ligą , ze względu na to co się z autkami działo i jak jeździły po zabiegach ( mówię tutaj o suchych danych z kompa i dupohamowni czyli własnych odczuciach bo o poprawności map się nie wypowiem - nie znam się na tym a w przeciwieństwie do większości "speców" na tym forum nie lubie pisać jeżeli mam o czymś nikłe pojęcie). Od mirassa miałem też kilka aut ( w tym jedna mapa dla mnie w poprzednim aucie) z reguły było w porządku choć leci czasami zdrowo z koksem, a Adrian jes poprawny i tyle. To że ktoś nie wrzuca jak typowy polski komunista wielkich kolorowych liter w tematach, kolorowych zdjęć gdzie popadnie i nie spamuje po forach jak co niektórzy tutaj nie oznacza zaraz że jest źle :nienie: O forumowch tunerach ( wszystkich) też mogę sporo powiedzieć, i dobrego i złego....
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
Zgadza sie, to bylem jo :roll:
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
Ja teraz z zona siedze na rynku w Greco :) Zauwazylem Cie w ostatniej chwili wiec nie bylo jak machac :|
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
Chyba przed chwila na moscie we wrocku soe minelismy :cool2:
-
Spotkanie Warszawa kodowanie itp
Kilku Panów już załatwionych. Jestem jeszcze jutro do południa w razie co :cool2:
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Jeżeli przyjadę to na pewnop na piatek sobotę i niedzielę więc spokojnie można się ustawiać, ale najpierw trzeba zebrać ekipę ;)
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Wszustko zalezy jak szybko zbierze sie tutaj ekipa. Ja moge nawet w przyszlym tygodniu :wink:
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Plukanka silnika :cool2:
-
Upgrade Katowice kto zrobi
Był temat w dziale e90 byłem ostatnie 4 dni w Katowicach mogłem to zrobić na szybko