Treść opublikowana przez dziqsek
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
K9lor skory to tabaca czyli brazowy. Przyzwyczailem sie aczkolwiek zawsze bylem i dalej jestem fanem jasnego srodks
-
E61 530d Lci ---WYMARZONA---
Trzymam kciuki !! Daj znać co udało Ci się ugrać !
-
E91 Skrzypiace plastiki klapy bagaznika
Prostsze niż Ci się wydaje ;) W razie pytań dzwoń to Ci powiem co i jak po kolei :cool2:
-
Jaka żarówka do świateł dziennych?
Bez problemu dasz rade. Od tylu pod ukosem masz cos co wyglada jak wentylatorek ( plastikowe z lopatkami okragle) odkrecasz i juz widac zarowke .
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
brzmi fajnie, zwłaszcza gardłowe fragmenty ale znowu świszcząco-gwiżdżąe turbo trochę psuje efekt. Jak wrażenia "ze środka" auta Dużo głośniej jest ?
-
E61 530d Lci ---WYMARZONA---
Będę pewnie jeszcze w tym miesiącu w Poznaniu organizował Grupowe kodowanie/aktualizacje/chiptuning więc na pewno będzie miło się spotkać ze wszystkimi którzy mieszkają blisko :cool2:
-
E91 Skrzypiace plastiki klapy bagaznika
Jest to niestety standard w e91, ja klientom po rozkręceniu i zdjeciu wszystkich plastików podklejam cieniuteńką taśmę przylepną filcową i wkładam dodatkową gąbkę lub maty wygłuszające w klape co przy okazji delikatnie wycisza sam przedział bagażowy :cool2:
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Tansza niz myslisz :) halogenowe kosztuja ok 120zl a HID ok 400 ( dobre jakosciowo )
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Na co dzien mam zwykle biale halogenowe h8 35w , HID zakladam na zloty :cool2:
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
A kto powiedział że ja mam LED ? Z resztą nawet gdybym miał to moge mnie cmoknąc wiesz gdzie i wiesz w co, zarówno PL jak i DE policja nigdy jeszcze się nie doczepiła pare lat juz tak sobię pomykam
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
A co mają mieć do tego ? Audi Skody i nowe bawary też mają białe dzienne. Nie rozumiem pytania ?
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Jak znajdę chwilę i ją porządnie umyje, odkurze i zarejestruje ;) W dalszym ciągu nie pomalowałem zderzaka z przodu i z tyłu . Ale poglądowe mogę bo akurat dzisiaj zarzuciłem w autku aktualizację przez serwer online i na końcu kodowanie paru bajerków więc kabelek jeszcze został w drzwiach :oops: http://images67.fotosik.pl/150/b551c7e6cff14be3.jpg http://images66.fotosik.pl/149/3c298dd756d2fb71.jpg Przed chwilą wrzuciłem białe żarówki do ringów i delikatnie je rozjaśniłem bo jak wszyscy wiedzą nienawidze żółtych ringów i od 4 lat zawsze latam na białych , w każdym aucie jakie mam :twisted: Jutro może cyknę jak wyglądają te ringi bo zawsze się wszyscy pytają o to
-
E61 530d Lci ---WYMARZONA---
W linku który wysłałem Ci na pw masz PDF-a z wydrukiem historii serwisowej wraz z datami i przebiegami to powinno być wystarczające do konkretnego zjechania z ceny. Przebiegiem tak naprawdę nie ma co się przejmować bo z tego co widać autko jest w sympatycznym stanie :cool2: Ja zawsze jestem za spotkaniami zwłaszcza że przez Śrem zawsze do Poznania jeźdżę :norty:
-
E61 530d Lci ---WYMARZONA---
Na pw masz pdf-a z podstawą do roszczeń wobec sprzedającego , powodzenia :cool2:
-
Skradziono BMW e60 530d Darłowo
Aito zapewne poszlo na czesci na allegro albo na handel na wschod. AC miales chociaz ?
-
E61 530d Lci ---WYMARZONA---
Wszedzie trzeba uwazac niestety. Nawet w USA zaczynaja krecic
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
E tam. Poszukam czegos aftermarket :mrgreen:
-
Jaka żarówka do świateł dziennych?
H8, najlepiej weź Philips Premium h8, ale wymien parami żeby świeciły z tą samą jasnością i kolorem
-
E61 530d Lci ---WYMARZONA---
Poszło na pw
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Lista tworY sie od jakiegos czasu na pw ale tutaj tez mozecie przeciez sie dopisywac :cool2:
-
E61 530d Lci ---WYMARZONA---
Jak dobrze poszperasz to w przyzwoitym stanie znajdziesz za około 800EUR :cool2: Porób zdjęcia lepszej jakości bo na tych tylna klapa wygląda na źle spasowaną ( widac nierówne szczeliny między lewą i prawą lampą ) podobnie jak tylna szyba , ale wydaje mi sie że to kwestia źle skadrowanego zdjęcia i gra światło-cieni. Nie chciał bym Cie martwić ale przebieg w bazie BMW z tego co widzę, masz całkiem inny niż ten który podałeś :cry:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Ostatnio z Cz-owy na grupowe przyjechała grupka chyba 5 samochodów - polecam zmontować ekipę o będzie fajny rabat przy okazji :norty:
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Styling 128 nie.podejda do xdrivr. Tutaj tylko ET 34+
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Szyby sa czarne a czarne felgi nie specjalnie pasuja do tego koloru ( juz pomijam ze.70% beemek jezdzi na czarnych felhach)
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Jeszcze w tym miesiacu. Czekam na wiecej chetnych i bedzie mozna wtedy organizowac spotkanie