Skocz do zawartości

dziqsek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziqsek

  1. A ja właśnie powoli i systematycznie wszystkim odpisuje :norty:
  2. Faktycznie bałagan zrobiliście konkretny :mrgreen: A ja jako że ostatnio sie nudze i coś bym poszperał przy autku a tarcze i klocki sa praktycznie nowe , postanowiłem zadbać o czysty oddech i płyny ustrojowe w autku : http://images68.fotosik.pl/189/c0d565a2706a313b.jpg
  3. dziqsek odpowiedział(a) na thommeck temat w E60, E61
    NIe ma sprawy choć ja osobiście nie uznaje kodowania pustym manem to dobrze że wszystko wróciło do normy :)
  4. Witajcie Od najblizszego czwartku do soboty rano bede w warszawie. Gdyby ktos potrzebowal cos pogrzebac przy autku,cos zakodowac/uaktualnic/wgrac soft do skrzyni z alpiny w 335i lub soft z M3 gts do zwyklej m3 zapraszam do kontaktu na pw lub telefonicznie :cool2:
  5. Witajcie Nie jest to typowy temat o grupowym kodowaniu itp bo na to nie bedzie czasu , ale wybieram sie prywatnie do Warszawy ( od czwartku do soboty -wreczyc nagrode zwyciezcy konkursu na zlocie w Ułężu ) i bede mial chwile wolnego czasu wiec gdyby ktos cos potrzebowal zrobic/zakodowac/zaktualizowac lub po prostu sie spotkac to zapraszam do kontaktu :cool2:
  6. Ja mam podkręcone i nie narzekam, w poprzedniej e61 i e91 też miałem . viewtopic.php?f=155&t=253697&start=45
  7. Szykuje szykuje ;) Już kilka osób zapisało sie na pw, ale możesz otworzyć tutaj nową liste :cool2:
  8. Można zakodować , że będzie pamiętał ostatnie ustawienie - wylaczysz system gasisz auto i kiedy znowu je odpalisz bedzie dalej wylaczone
  9. Tak Mirek we Wrocku chyba najlepszy. Na drugim miejscu Adrian z ADT , potem druga liga jak jetronic itp
  10. Poszly pw Jutro od 18 jestem w Katowicach wiec gdyby ktosmcos jeszcze chcial to zapraszam do kontaktu
  11. dziqsek odpowiedział(a) na thommeck temat w E60, E61
    Zacznik od zakodowania modulu prpfilem expert lub default zalezy jaki masz ncs. Jak to nienpomoze to cos innego wymyslimu
  12. dziqsek odpowiedział(a) na thommeck temat w E60, E61
    Trzeba przekodowac modul ewentualnie w razie.potrzeby odswiezyv oprogramowanie
  13. Ta.. zderzak jest porysowany i odstaje zaczep przy lampie zderzaka od strony kierowcy, to samo z tyłu no i na dodatek wgniotka koło wlewu paliwa . Właściciel nic z tego nie robił i chwała mu za to wole wiedzieć co i jak :twisted: Ja też tego nie robie, czekam do wiosny bo w zimie nigdy nie wiesz co może się wydarzyć
  14. W najbliższe weekend czyli od piątku do niedzieli jesteśmy w Katowicach i Tychach, kilka osób na pw juz sie zapisało , gdyby któs coś jeszcze potrzebował zapraszam do kontaktu telefonicznego lub pw :cool2:
  15. Od razu powiem że personalnie w odbiorze już się przyzwyczaiłem. Nie jest za ciężki a co ciekawe każdy kto widzi i pomaca pierwszy raz jest zachwycony tą tapicerką i jej miękkością
  16. Kółko jest w planach ale jednak dopiero w przyszłym sezonie, teraz trzeba porządne zimówki nabyć i popoprawiać kilka niedoróbek typu zarysowane zderzaki choć zastanawiam się czy nie poczekać do zimy bo jak wiadomo czasami zimą zdarzają się obcierki a szkoda malowac dwa razy :roll:
  17. Poszly pw. W razie pytan prosze o kontakt telefoniczny lub pw
  18. Wstepnie mam z klientami spoza forum umowiony termin na najblizszy weekend. Prosze na pw.informavje komu pasuje i kto by ewentualnie chcial sie dopisac
  19. Pogoda w moim rejonie na weekend względnie dopisała a ja się nudziłem siedząc z musu u teściów więc odkurzyłem wreszcie autko;) Na zdjęciach można zobaczyć ten dziwaczny kolor skór : http://images66.fotosik.pl/158/032f89bfe136ba2f.jpg http://images69.fotosik.pl/158/6566cfc52913281d.jpg I coś z profilu http://images67.fotosik.pl/159/7372193b51500928.jpg I coś co obiecałem juz dawno ( a ludzie ciągle pytają jak wyglądają podkręcone GPT ) zdjęcia w pełnym słońcu : Na wprost z bliska : http://images68.fotosik.pl/158/ebe25a58ec93fabagen.jpg Z bliska od góry : http://images69.fotosik.pl/158/fdd1c9e3b424f2f4gen.jpg A tak mnie widza inni : http://images70.fotosik.pl/158/99fb80f0f5b69f3d.jpg
  20. Fajowo, czym myłeś ? Ja mam masakre pod maską tyle piachu i kurzu że aż wstyd. Widziałem dzisiaj na myjni gostka który w Q7 mył silnik zna myjni samoobsługowej , aż się wystrazyłem i spytałem czy wie co robi powiedział - spoko to woda zdemineralizowana więc luz . Mam mieszane uczucie ale w sumie prądu to nie przewodzi
  21. Takie jak miałem poprzednio w e61 czyli cremebeige, najładniejszy i najjaśniejszy środek do E6x jaki można znaleźć ;) http://i29.servimg.com/u/f29/11/09/47/58/535d_m13.jpg
  22. Ja myślę , że wsadzi sobie maszyne ssąco-cipciająca ;)
  23. Musisz podjechac do kogoś kto ma pojęcie , samo skasowanie błędu to za mało, trzeba jeszcze usunąc informacje o zwarciu - inaczej moduł nie puści prądu do żarówki

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.