Skocz do zawartości

QWERtyy

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez QWERtyy

  1. Zacznijmy od tego, że w ASO nie przewidują wymiany oleju, więc nie kierują się zaleceniami producenta.
  2. Słabsze, ale deklarowane osiągi prawie identyczne.
  3. Ja zauważyłem, że ostatnimi czasy jest boom na xdrive, tak jak na diesle jakieś 20 lat temu.
  4. Wystarczy zmieniać olej w skrzynce rozdzielczej i zakładać odpowiednie opony z homologacją i nie powinno być problemów.
  5. Myślę, że 330i i tak będzie trochę szybsze. Przynajmniej jeżeli chodzi o 0-100.
  6. Ci z BMW czasami nie wiedzą co to oznacza, a co dopiero gość z paska.
  7. Bardzo solidna, ale i bardzo droga i pożądana.
  8. 318d na pewno będzie jechał lepiej od opla, ale jeżeli oczekujesz przyspieszenia i dynamicznej jazdy to tutaj każdy poleci Ci szukać jakiegoś R6.
  9. QWERtyy odpowiedział(a) na kruk_1995 temat w E46
    Wypadanie zapłonu może być też powiązane z tą nieszczelnością, jeżeli zaciąga lewe powietrze.
  10. QWERtyy odpowiedział(a) na Zbyszek__ temat w E60, E61
    Najszybciej możesz sprawdzić po rozkodowaniu VINu. Oba silniki były tylko w przedlifcie, czyli do 2007.
  11. QWERtyy odpowiedział(a) na Zbyszek__ temat w E60, E61
    Jeżeli masz zamiar zakładać LPG to zbyt dużego wyboru nie masz: M54 lub N52. No i w sumie to chyba najlepsze wybory, jeżeli chodzi o benzyne.
  12. Przy jakim przebiegu wymieniałeś olej i czy była to pierwsza wymiana? Bo jeżeli przebieg duży, to możliwe że tylko przyspieszyłeś zużycie skrzyni.
  13. Trzy cylindry w 3er to nienajlepszy pomysł. Jedynym plusem jaki ja widzę to spalanie, które i tak w tej budzie jest na podobnym poziomie co 320i.
  14. To była opcja do wykupienia, jeżeli komuś było za mało a nie chciał stracić gwarancji
  15. Te co mają 360 posiadają power kit.
  16. QWERtyy odpowiedział(a) na grz3ju temat w E90, E91, E92, E93
    Jak wibracje na postoju to możliwe, że koło pasowe się kończy.
  17. Obstawiam, że usunęli tę opcję bo nie było na nią zbyt wielu chętnych.
  18. W serii 3 i 4 było kiedyś coś takiego. Nazywa się to M performance power kit. Polegało to na dodaniu wydajniejszego intercoolera i ingerencji w sterownik. Efektem było podniesienie mocy o 16 koni i 40 Nm za "jedyne" 6k PLN. Co prawda tuner by to ogarnął za połowę tej ceny i przyrosty byłyby większe, ale czego się nie robi dla gwarancji.
  19. Jak widać czarny kolor potrafi uratować każde auto 🙂
  20. Minusem jest też z tego co widzę brak samopoziomujących lamp.
  21. Wystarczy wpisać vin tego samochodu w wyszukiwarkę i pierwsze co wyskakuje to ten temat.
  22. Wyposażenie raczej podstawowe, i do tego te końcówki wydechu z allegro za 100PLN :oops:
  23. Auto regularnie serwisowane, a jak się check zaświecił i obroty falują to nie naprawi bo mu nie przeszkadza :duh:
  24. To jak najlepiej rozpoznawać czy to jest n46 czy n43 jeśli na ogłoszeniach sprzedaży zazwyczaj nie piszą tych oznaczeń a zależy mi na tym żeby szybko rozpoznac czy to jest posredni czy bezpośredni wtrysk Najlepiej to zapytać sprzedawcy co ma napisane na słupku, a samemu możesz szybko rozkodować VIN.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.