Treść opublikowana przez Sołtys
-
Słabe podgrzewanie lusterek zewnętrzych (zwykłych).
Robiłem to kilka ładnych lat temu i z tego pamiętam użyłem kleju silikonowego (nie mylić ze zwykłym silikonem). Dodatkowo po podgrzaniu klej pozostały na obu powierzchniach ładnie łapał. Odważnie działałeś. Trzeba podgrzać i odkleja się elegancko. Wystarczy nawet suszarka do włosów.
-
Problem ze sterownikiem abs e39 .
Po samym roku i silniku trudno będzie dobrać odpowiedni sterownik. W 1998 e39 z benzynowymi rzędówkami wychodziły na pojedynczym i podwójnym Vanosie. Najlepiej po VINie sprawdzić jakiego modułu potrzebujesz (nr części), bo (nie obraź się), ale wydaje mi się, że masz małe pojęcie o tym aucie i ktoś może Ci wepchnąć coś niepasującego do Twojego auta.
-
Problem ze sterownikiem abs e39 .
Jest dział giełda. Poszukaj i ewentualnie tam załóż temat, że chcesz coś kupić.
-
Problem ze sterownikiem abs e39 .
Ktoś ma Ci kupić ten sterownik czy czego oczekujesz?
-
removed
Może być pomalowane do tego załamania na wysokości klapki wlewu paliwa. Poza tym jak już pisałem w innym temacie, auto nadaje się do gruntownego odświeżenia lakieru, bo jest on w tragicznym stanie.
-
Słabe podgrzewanie lusterek zewnętrzych (zwykłych).
Dokładnie takie. Jak padła mi mata to wymieniałem na coś takiego. Mata grzewcza znajduje się pomiędzy szkłem lusterka i plastikiem, a wszystko jest razem sklejone. Z umiarem trzeba podgrzać i ten plastik ładnie odejdzie.
-
brak postojówek i palący sie kierunkowskaz z prawej strony
Dokładnie jak pisze Firehand. Jak mogło nie być postojówek?? Nie ma różnicy czy żarówka (czy też ring) jest spalona czy wyciągnięta. W obu przypadkach obwód nie jest zamknięty.
-
Słabe podgrzewanie lusterek zewnętrzych (zwykłych).
Ale o jakim "pikaniu" piszesz. Prąd do lusterek dochodzi impulsowo. Jeśli dochodzi to znaczy, że masz uszkodzone maty grzewcze. Dobierz na Alledrogo odpowiedni rozmiar. Cena niska 8-10 zł sztuka.
-
brak postojówek i palący sie kierunkowskaz z prawej strony
Kierunkowskaz świeci się gdy żarówka postojówki jest spalona. Po prostu ring uległ uszkodzeniu.
-
removed
Sołtys odpowiedział(a) na chynt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDopiero teraz zobaczyłem ten błotnik :oops: Zrobienie tego faktycznie nie wchodzi w zakres usług detailingowych, jeśli już to smart repair. Nie zmienia to faktu, że nawet jak lakiernik zrobiłby ten błotnik to cały lakier należałoby odświeżyć w jakimś profesjonalnym zakładzie, a nie przez lakiernika, bo na czarnym lakierze św. Fareclą narobi tylko hologramów i innych kwiatków.
-
removed
Sołtys odpowiedział(a) na chynt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzeczytaj mój pierwszy post w tym wątku. Z wgnieceniami może być różnie, nie wszyscy to robią. Poczytaj i poszukaj w okolicy firm detailingowych. A tak w ogóle, to skąd jesteś?
-
removed
Sołtys odpowiedział(a) na chynt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZależy co byś chciał robić. Za ogarnięcie auta na zewnątrz trzeba liczyć 700-1000 zł.
-
BMW 320, VIN nie podano
Sołtys odpowiedział(a) na kuka11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro nie ma VINu temat zaraz poleci w kosmos. Cena i przebieg :mad2: :mad2: :mad2:
-
removed
Sołtys odpowiedział(a) na chynt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO to właśnie mi chodziło. Czytaj ze zrozumieniem.
-
removed
Sołtys odpowiedział(a) na chynt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZamaskować można koloryzującym CarPlanem czy innym żółwiem. Porządne SPA usunie, a nie zamaskuje.
-
BMW 535d WBAPX9184BCU58827
Sołtys odpowiedział(a) na sukhoi22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcia może fajne do galerii na forum, ale na pewno nie do ogłoszenia. Nic na nich nie widać.
-
Nowe opony na nachodzącą zim
Mam już przygotowane koła z takimi nowymi oponami. Zobaczymy co są warte :8)
-
Jak wyłączyć check control
No widzę, że kolejna igiełka z forum się rodzi... Na jakich naprawach auta zamierzasz jeszcze skąpić? Jak przyjdzie czas na zmianę oleju, to również będziesz kombinował co zrobić aby nie świeciła się inspekcja? W takim razie przemyśl mój pomysł z poprzedniego postu :mad2:
-
Jak wyłączyć check control
A nie lepiej naprawić co jest do naprawienia, aby nie wyświetlało błędów? Jeśli taka ewentualność odpada to po prostu zaklej wyświetlacz np. taśmą, aby poprawić sobie samopoczucie :duh:
-
jak dbac o e39
Optymistyczny przebieg :8) Na pierwszy ogień powinny pójść klapki w kolektorze, jeśli poprzedni właściciel jeszcze ich nie usunął. P.S. Pokaż fotki jak wygląda e39 z przelotem 200 kkm.
-
klosze lamp przednich
W polifcie lampy są klejone i sam klosz nie jest dostępny, tylko cała lampa. Tutaj widać ktoś bawił się w rozklejanie. Aby rozwiać Twoje wątpliwości, to taki klosz nie będzie pasował do przedliftu.
-
Renowacja
Po pierwsze zmień tytuł, bo temat niechybnie poleci do kosza (chociaż zmiana tematu też niewiele pomoże). Z tego co napisałeś to chodzi raczej o ogólny serwis auta, a nie renowację :duh: Może z łaski swojej uzupełniłbyś swój profil lub chociaż napisał skąd jesteś, chyba, że dla Ciebie nie jest problemem jechać do warsztatu 600 km. Czytałeś w ogóle to co napisałeś?? Pytasz np. jaka będzie cena przeglądu zawiasu i wymiany zużytych elementów :mad2: Myślisz, że na forum są jasnowidze i telepatycznie stwierdzą co jest zepsute??
-
Pompka spryskiwaczy
Nie każde ma 2 zbiorniki. Ten od zwykłego spryskiwacza znajduje w prawym nadkolu i jest w każdym e39. Opcją był spryskiwacz intensywnego mycia szyb, którego zbiornik znajduje pod maską przy prawym kielichu.
-
E60 520D WBANC31020CP53845
Sołtys odpowiedział(a) na KshyX temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo czy podadzą zależy od pracownika, niemniej historia serwisowa z Niemiec jest zapisywana.
- Pompka spryskiwaczy