Skocz do zawartości

GDX4

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GDX4

  1. Powinny być odbiorniki sygnału przy danym kole i i to one determinują skąd dany czujnik nadaje….
  2. Ze zdjęć byłem bardzo zagorzałym przeciwnikiem tableta. Nie mniej po oględzinach i4 miałem już dość pomieszane odczucia. Nadal wolałbym przyciski do klimy i fotela, ale tablet ma jedna fajna rzecz - nie ma tych plastikowych czarnych zabiłem, które trochę mi nie pasowały przy pre lci. Dla mnie obie wersje kokpitu maja swoje fajne i słabe strony
  3. Co do tabletka w srodku, to idzie przełknąć. Do przeżycia
  4. Ja używam obecnie do tego celu webasto….
  5. Pomimo brania pakietów schowków w lci nie ma tego schowka. Słabo. A seacie miałem jeszcze schowki pod fotelami.
  6. GDX4 odpowiedział(a) na ironiq temat w G20, G21, G80, G81
    Jak już zrobili, to sprzedają. I bardzo k…a dobrze.
  7. Końcówki chwilowo jeżdżą w bagażniku - brak czasu na montaz, ale może w przyszłym tygodniu.
  8. GDX4 odpowiedział(a) na ironiq temat w G20, G21, G80, G81
    Bo Madzia ma w pupie Europę. Stany robią im zysk….
  9. GDX4 odpowiedział(a) na ironiq temat w G20, G21, G80, G81
    W 1.23 widać niebieska wstawkę a środku lampy. W ciemnych to jest ta dolna listwa niebieska. Niestety jak się chce pasu z przeczuciem to trzeba wziąć pakiet, który zawiera ciemne lampy, czerwone zaciski i właśnie pasy z przeszyciem. Ale na żywo ciemne lampy wyglądają akceptowalnie, przynajmniej z szarym kolorem.
  10. Co takiego: https://m.pl.aliexpress.com/item/1005004508888542.html?spm=a2g0n.productlist.0.0.41e265884xHBPU&browser_id=e45e5c949cbe43b8a14590f5765ef252&aff_trace_key=7ef2cb4f021d4fdc863a4f776a89f88c-1614232097890-02534-_AoCOoK&aff_platform=msite&m_page_id=0011835e7102c2fb772c2d213d952041d7257a3423&gclid=&pdp_npi=2%40dis%21PLN%211295.67%21906.99%21%21%21193.34%21%21%402100bb4a16637368246204248e7001%2112000029411425645%21sea&curPageLogUid=6oAmsFunsrSj&isseo=y&algo_pvid=552e2312-1624-41e9-b1a3-125b6fd68642
  11. Podwójne końcówki wydechowe zamiast trapezów.
  12. GDX4 odpowiedział(a) na ironiq temat w G20, G21, G80, G81
    Skróty możesz mieć 4. Uruchamiane pokrętłem idrive do góry, wchodzisz w podręczne menu. Nie da się niestety ustawić wyboru nr telefonu- Apple car play to przejmuje…
  13. Jak były rozgrywki z moim autem była możliwość wzięcia kanarkowego z inchcape. Po vinie mogli dołożyć webasto za jakieś 15000, hak 15000, podgrzewanej kierownicy nie, gdyż wg vinu nie było możliwości…
  14. GDX4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Galeria - nasze samochody
    To teraz widać gdzie to premium… Ceny robią się chore.
  15. Ja użyłem maty za punkty z VITAY. Nie wiem czy jeszcze pod matę nie dam ręcznika z mikrofibry…,
  16. Tez na początku miałem duze obiekcje ale…. Głównie korzystam z pokrętła i daje się fajnie to ogarniać. Skróty masz 4 do wykorzystania, pokrętło w górę i od razu są do wyboru. Spalanie i czasy jazdy są w widgecie lub na liczniku głównym, do ustalenia jako opcja w menu lub na dźwigni kierunkowskazu, górny przycisk. Wskaźniki sportowe, jeszcze nie szukałem… ale będę musiał siąść do tego. Może w którejś aktualizacji coś zmodyfikuje z tymi widgetami, bo tak mało pomocne są…
  17. Generalnie tak. Oszczędności zawsze są wskazane. Przed druga wymiana będę miał czas popytać konkurencje i z zebranymi cenami rozmawiać z doradca… Albo mogę podjechać ze swoimi częściami.
  18. Telefonicznie tak powiedzieli. Zaakceptowałem, bo premium no nie? Przy płaceniu wyszło ze z rabatem to 1000 z małym groszem. Do przeżycia.
  19. Ale mam wrażenie ze sport indywidual i wszystko w Comfort to jednak jest sztywniejszy niż na comforcie zwykłym…
  20. Ja taki komplet wyrwałem w salonie za 13. Jak coś się spierniczy to nie będą mogli odrzucić gwarancji, bo to ich rekomendowany produkt….
  21. Te osłony to bardzo dobry pomysł…
  22. Nie wiem jak inni, ale ja zawsze staram się mieć 2 komplety kół. Wymiana setupu sezonowego to Max godzina. I opony z felgami nie dostają co sezon po tyłku przez zakładanie i zdejmowanie.
  23. GDX4 odpowiedział(a) na pieron82 temat w G20, G21, G80, G81
    Mam taki sam zestaw foteli i kolorystyczny. Trasa Wawa - morze 550km elegancko. Nie za twarde, nie za miękkie. Fajnie trzymają na zakrętach. Dobrze się wsiada.
  24. No nie do końca. Mam wrażenie ze koncertując modele pre lci na lci i w pierwszym ciosie produkcyjnym był full wyposażenia. Ja mam nawet digital key, który w tamtym roku bardzo szybko wypadł i był niedostępny aż do wersji lci…
  25. Taki sam komplet czeka i u mnie w piwnicy…

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.