Treść opublikowana przez Domino92
-
E60 LCI, 2008r., 520D, n47d20a, 177KM / falowanie obrotów
650 od sztuki ci zaspiewali ? A wysylkowo biora tyle co ponizej. To ladnie cie w bambuko zrobili jak po 750 sa nowe BMW OE wtryski. https://allegro.pl/oferta/wtrysk-wtryskiwacz-bmw-x5-e53-3-0d-211-218-km-10608110727
-
E60 LCI, 2008r., 520D, n47d20a, 177KM / falowanie obrotów
Tak regeneracja wtryskiwacza i sterownika wtryskiwacza.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Skup sie przede wszystkim na awaryjnosci, a tutaj 535i to jeden z najgorszych wyborów w F10/F11 - dosc , ze silniki sie sypia, sa zle skonstruowane juz na poziomie fabryki pod katem dazenia do zepsucia sie to remonty kosztuja nawet po kilkanascie tysiecy, po czym silnik potrafi sie znowu zepsuc. Jak juz rzeczywiscie napaliles sie na moc to kup sobie F11 535d naped na tyl 313 koni polift 600+ niuta na serii. Dolozysz sobie soft i bedziesz mial okolo 390 koni i 750 niuta. Auto bedzie palic max 10 na 100, a bedzie jechac jak torpeda.
-
E60 drgania na kierownicy przy hamowaniu
Zimmermany za 800 komplet też dwuczęściowe i wentylowane.
-
Zbiorniczek wyrównawczy E61 523i Touring ECE 2499 benzyna
20 000 nie jest warte cale twoje auto, a co dopiero 1 litra płynu chłodniczego co nie daj bog by ci wyciekła jakby byl pekniety zbiornik. Jak ci ucieka plyn masz komunikat na ekranie low level coolant. Odsylasz i tyle sorzedajacemu. Ten za 220 to byl oe bmw zdjęty z e60.
-
E60 LCI, 2008r., 520D, n47d20a, 177KM / falowanie obrotów
150 pln naprawa wtryskiwacza. Okolo 30-50 pln samo sprawdzenie.
-
Wymiana turbiny 525D
Wedlug mnie cos spieprzyl gosc przy regeneracji turbosprezarki. Trzeba rozbierac turbo jeszcze raz. Soft jak jest ori to co tuner moze wgrac go od nowa co najwyzej co nic nie da i zaspiewa za to kolejna kase. Mi na regenerowana turbosprezarke dali 1 rok gwarancji, wiec twoja tez powinna miec gwarancje na pismie. Jak regeneracja na slowo to teraz sie moze koles na ciebie wypiac za darmo.
-
E60 drgania na kierownicy przy hamowaniu
A te Zimmerman zle ?? https://allegro.pl/oferta/tarcze-ham-przod-zimmermann-bmw-5-touring-535-d-10481671924
-
E60 drgania na kierownicy przy hamowaniu
Niech sobie kupi zwykle tarcze ATE za 650 pln dwie sztuki. Sa proste jak bedzie bicie po zalozeniu dalej to krzywa piasta i tyle. Jakim cudem nowa prosta tarcza i nowe klocki moga bic po zalozeniu. To na 100% nie bedzie to jak zalozy jakiekolwiek nowe tarcze. 1500 pln za 2 tarcze? Do 15 letniego gruza? Wam kasy nie szkoda? Rozumiem jakbys jezdzil F10 2015 ale starym E60 co za 2 lata byc moze je pogonisz? Chlopie kup sobie ATE za 650 zwykle tarcze , a za reszte to sobie zalej caly bak paliwa.
-
Zbiorniczek wyrównawczy E61 523i Touring ECE 2499 benzyna
Kogo interesuje twoj montaz i demontaz. Ty kupujesz zbiornich wyrownawczy, a co z nim zrobisz nikogo nie interesuje. Masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny. Jakby cieknal to odsylasz, a u tego goscia juz kupilem wiele czesci uzywanych i nigdy nie ma problemu. W kulki nie wali i w stanie bdb sprzedaje zdemontowane rzeczy.
-
m57 ograniczenie egr a spalanie
Skasowany egr. Silnik lapie 88-90 stopni w jakieś 5-6 minut lato.10-12 minut zima. W zimie ci 1 litre na 100 więcej spali. W lecie spali tyle samo albo ciut mniej. Zdecydowanie lepiej auto pracuje bez egr.
-
E60 LCI, 2008r., 520D, n47d20a, 177KM / falowanie obrotów
Według mnie wtrysk numer 4 leje najwięcej paliwa z wszystkich wtrysków i podlega regeneracji. Przez to auto więcej pali.
-
Wymiana turbiny 525D
Mnie ciekawi tez jedna rzecz. Turbina byla rozwiercona na wieksza średnicę wirnik większy miala wysoki boost. Do hybrydy oni powstawiali seryjne części czyli tez wirnik co ma mniejsza średnicę. Jakim cudem hybryde przerobili z powrotem na seryjna turbine jak tam wszystko jest większe i turbina byla rozwiercona? Mam tylko nadzieje ze nie wstawili seryjnego wirnika o mniejszej średnicy do rozwierconej turbiny na większy wirnik i jest leak boost-u caly czas. Powinni części wstawić te same co tam były ale nowe i zostawić to jako hybrydę ale zregenerowana, a co oni tam odwalili to nie mam pojęcia. Pierwsze slysze by hybryde przerobiac na seryjne turbo jeszcze się nie spotkałem z tym juz pomine fakt spadku wartości turbiny no hybryda warta jest okolo 2000 pln. W szczycie miala potencjal pewnie na 230-250 koni. Byla dołożona mapa i fajnie to jechalo. Potem wszystkie czynnosci mialy za zadanie tak naprawdę odebrać moc i teraz jest płacz ze nie ma mocy. Oddaj turbine i auto do firmy co ci to robila niech zmienia wąż poprawia turbine na maszynie i powinno te 170 koni napompować ale w e61 170 koni to jak w golfie 110 koni niby to jedzie ale sie tylko toczy.
-
Wymiana turbiny 525D
W 2.0d po sofcie bylo 2.6 bara w szczycie doladowanie. 1.6 bara? Hahaha ta to ci jedzie jakbys mial moze 130-140 koni max. Chlopie jedz do firmy co regeneracje robiła rzuć im to na stół i niech sie martwią. Do tego tunera zadzwoń ile ci doładowania ustawil przy 3200 rpm, bo to może jakis mirek i on mysli, ze turbo max 1.6 bara pompuje jak w pizdziku 1.4 turbo. 120 koni. Z hybrydy co pompuje pod 3 bary zrobili serie co nawet 2 bary nie pompuje. Koty.
-
E60 drgania na kierownicy przy hamowaniu
Ori 1400 pln za 2 sztuki powodzenia haha
-
E60 LCI, 2008r., 520D, n47d20a, 177KM / falowanie obrotów
Wtrysk numer 4 ma spore odstępstwo od normy. O dziwo wtrysk numer 3 pracuje wzorowo. To samo 1 i 2.
-
Tuleje tyl bmw e60
Za calosc powinno wyjsc okolo 400-450 pln. Robota cos na 3 godziny max. To cena za sama robocizne. Do tego koszt czesci.
-
Zbiorniczek wyrównawczy E61 523i Touring ECE 2499 benzyna
https://allegro.pl/oferta/zbiorniczek-wyrownawczy-bmw-e60-3-0-i-7555234-9055391100 Jak nowy. 220 pln. Zdjety w stanie idealnym z E60. Bavarian daje na to gwarancje jak cos, wiec nie masz sie czego kompletnie obawiac.
-
Skrzynia manualna z E39 do E60 M54b22
Skrzynia z e39 jest dluzsza, ma krotszy wal napedowy. Mocowania sa takie same. Moga byc inne przelozenia i E60 moze byc slabsze na skrzyni z E39. Nie polecam wstawiac tej skrzyni i drutowac samochodu. 600 pln kosztuje uzywana skrzynia do 2.2 e60.
-
BMW E60 530D sterownik świec żarowych spr.
Jak dla mnie to mogłoby nie być świec i sterownika wcale. W 90% e60 i tak sterownik padniety wywala błąd wszystkich świec, a auto odpalasz na strzała.
-
e61 545i uszczelnienie silnika prozba o opinie
V8 nigdy nie miales i nie znasz kosztów eksploatacji i serwisu tych silników. Za 500 to ci moga fiata 1.0 naprawiać, a nie v8 bmw.
-
Wymiana turbiny 525D
Wedlug mnie ta buda poprostu za duzo wazy w odniesieniu do mocy tego silnika i sie silnik meczy caly czas, tez widze masz naprawde duze spalanie jak na 177 koni. Pomyslalbym o sprzedazy i zmianie na 3.0d 218 koni ale buda e60, a nie ta ociezala e61 co nie chce jechac. Z tego co masz juz duzo nie wymodzisz. Zerknij jeszcze na wartosc zadana doladowania i otrzymywana - niby zregenerowali turbine ale czy profesjonalnie ja wystroili na maszynie ? Wyglada to tak jakby turbina dzialala na max 80-90% ale moze jak mowie, moze ta buda poprostu nie jedzie i to norma.
-
Tarcze e60 348x30 a 348x36
Kwestia budzetu i tego jak dlugo masz zamiar tym autem jezdzic. Jak długo to lepiej kup cos w miare ok.
-
Wymiana turbiny 525D
Juz ja widze na ulicach te "polskie perełki". :mrgreen:
-
Wymiana turbiny 525D
Jak to e60 z Niemiec to przez 15 lat bylo serwisowane lepiej niz by to zrobił każdy Polak z tego watku.