Witam poszukuje porady od użytkowników N62, kilka dni temu kupiłem e61 po przejechaniu 600 km jest cay zalany olejem. :cry2: Prawdopodobnie do wymiany uszczelki pokrywy zaworów i pokrywy rozrządu. Podjechałem do jednego z serwisów BMW i krzykneli 5000 zl. Moje pytanie czy to normalna cena? Ile płaciliście za uszczelnienie swoich V8?
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.